Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

besia

stomatolog-dentysta Mińsk Mazowiecki

Polecane posty

poszukuję dobrego stomatologa-dentystę z mińska mazowieckiego!! zależy mi też na cenach aby nie były za wysokie!! proszę dajcie jakieś namiary!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może teraz ktoś jest kto mi pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppupuppup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dr. Kosełko z MediCare chciałam żeby mi zęba wyrwała koszt 100zł stwierdziła że nie tylko zdejmnie pląbe i założy nową koszt 120 zł no to się zgodziłam 20zł w tą czy tamtą ale ona mi go rozborowała i powiedział że mam go do leczenia kanałowego bądź wyrwać obecnie zakleiła mi go trutką, normalnie śmiech na sali za kanałowe ok 500 i jeszcze za to co mi zrobiła podliczyła mnie 90zł. Masakra!!!!!!!!!!!! I co ja mam teraz zrobić? gdzie pójść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość166
Nie polecam Gabinetu Stomatologicznego nova dent na ulicy Warszawskiej 250 lok.96 w Mińsku Mazowieckim, pacjenta traktują jak śmiecia... mają opóźnienia nawet po 40 min . Zaczynają robić jakiś ząb, a nie kończą.. Porażka. Stanowczo odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanek
My regularnie chodzimy do dentysty z Białobrzeg- http://densmed.pl/ Pani Magda zna się na rzeczy- jest miła, ma dobre podejście do pacjentów. Nawet dzieci potrafi przekonać do zabiegu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również nie polecam Nova dent. Zaczynają robić zęby i nie kończą. Już nie wspomnę o naciąganiu na niepotrzebne leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldeks67
A w Warszawie nikt się nie znajdzie? Przecież tam więcej jest dentystów. Choćby w sieci poszukaj. Chociaż dentalux możesz już skreślić, bo byłem i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×