Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zgryzliwa ma

Stomatolog Kraków - czyszczenie zębów

Polecane posty

Gość Zgryzliwa ma

Sprawa wygląda następująco :) Za niecały rok bierzemy ślub... Mój przyszły mąż ma strasznego stracha przed dentystą - jak był mały musieli go gdzieś wyjątkowo źle potraktować. Chciałby iść na czyszczenie (kamień, osad z papierosów i kawy) - szukamy jakiegoś sprawdzonego miejsca, żeby się w końcu przekonał - myślę. że nie można pozwolić sobie tutaj na pomyłkę, dlatego pytam o sprawdzone miejsca. Cena też jest ważna, ale powiedzmy, że w tym przypadku nie odgrywa najważniejszej roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daga 41
Nie wiem jak w Krakowie, ja podobne problemy załatwiłam w Wieliczce, gdzie mieszkam. Zobacz sobie na stronę estetki uśmiechu - oni zajmują się takimi sprawami a są bardzo OK. Już jak się wchodzi, to gabinet wzbudza zaufanie. Jest 2 lekarzy, z tego co widziałam mają na prawdę dobry kontakt z "odważnymi" facetami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość next_to_me
wiesz, ja nie chcę też generalizować, ale chyba większość facetów się boi dentysty :) niby taka mocna płeć, ale na samą myśl o dentyście to ich mrozi. A jak Twój przyszły mąż boi się dentysty to myślę, że idealnym miejscem dla niego będzie Galeria Uśmiechu na Starowiślnej. Poza tym czyszczenie zębów z kamienia wcale nie boli więc bać się nie powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość białypuch
haha jak większość panów boi się dentysty, ale koleżanka wyżej ma rację o ile jeszcze nie znalazłaś dentysty dla narzeczonego to wyślij go do doktora Rozwadowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrata
Polecam dr. Aleksandrę Gończowską, przyjmuje w klinice Dentestetica. Super lekarz i barzdzo miła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek863
Witam. Sam też panicznie bałem się dentysty jednak od jakiegoś czasu chodzę do Galerii Uśmiechu i jestem zadowolony szczególnie polecam pana Tomka Rozwadowskiego który okazał się człowiekiem z dużą cierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate Blanch
Ja najbardziej lubię doktor Katarzynę Turlej z Indexmedici. Zawsze uśmiechnięta, baaaardzo wyrozumiała i ma wielką empatię, a tego wielu lekarzom brakuje. Polecam dr Turlej wszystkim, którzy tak NAPRAWDĘ boją sie dentystów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopir
Polecam doktor Aleksandrę Gończowską. Bardzo miła i sympatyczna kobieta, do tego posiada ogromną wiedzę i naprawde spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawert
Ja od siebie mogę polecić gabinet Dentestetica, świetni fachowcy i jeżeli szukasz gabinetu, w którym dentysta pomoże przełamać strach przed zabiegami to myślę, że będzie jak znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucykpony
ja chodzę co pół roku na usuwanie kamienia do Galerii Uśmiechu. Sprawdziłam kilka gabinetów i muszę powiedzieć, że tam robią najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry paradontolog w krakowie? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dental services na Basztowej też dobrze robią zęby, no i mają chyba wszystkie zabiegi dentystyczne, no i ceny też mają bardzo znośne, spokojnie możesz się do nich wybrać no i nie wydasz majątku na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do stomatologa chodze do dr obuchowicz z ultragenu. bardzo sympatyczna kobieta i widac, ze zna sie na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zrobić sobie scaling, może później jakieś dodatkowe naświetlanie wybielające lampą UV. Ale scaling przede wszystkim, bo pomoże pozbyć się płytki nazębnej, która może blokować wybielanie. Wiem, bo miałam podobną sytuację i w http://www.nzozalmadent.pl/ dentysta zaproponował najpierw scaling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło wspominam swoją wizytę w Centrum Stomatologii Cichoń. możecie tam zajrzeć. Personel bardzo miły i delikatny. Dbają bardzo mocno o komfort pacjenta. Cennik mają na stronie więc zawsze mozna sprawdzić czy Wam odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dottta
potwierdzam - bardzo fajny i przyjazny gabinet! także można bez obaw w razie potrzeby iść tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj zgłosić się do Better Smile www.bettersmile.pl - mysle, ze spodoba Ci się, ja jestem zadowolona z ich uslug.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Centrum na Borelowskiego- Lelewela. Opieka na najwyższym poziomie. I wszystko na miejscu, nawet zrobią zdjęcie zęba jeśli trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facka
ja chodzę do Cichonia w Krk i polecam bo jest to dobry stomatolog! miły i konkretny - nie boję się u niego siadać na fotel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yenelka
Ja jeździłam do kliniki borczyka w Katowicach, aby leczyć zęby, które miałam po prostu fatalne. Teraz jest zupełnie inaczej, uśmiecham się szeroko. Bardzo miło wspominam każdą wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ten Gabinet http://luxusportal.pl/pl/zdrowie-i-medycyna/prezentacje/sumara-implanty Znajduje się w regionie Modlniczki ale naprawdę warto. Ja musiałam wstawić implant zęba, bo niestety miałam mały wypadek i straciłam jeden lekko z boku, ale obsługa profesjonalna. Dentysta sam wszystko dobrał, doradził i efekt bardzo naturalny. Od tamtej pory jeżdżę tylko tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem z Krakowa to nie wiem ale mamy we Wrocku całkiem fajnego, poszukaj sobie Omnident, Ślężna, nie pamiętam już jak się lekarka nazywała bo byłam 5 lat temu jak mi się ułamała dwójka na rowerze. Skończyło się koroną i trzyma się do dzisiaj więc dają radę, to co zapamiętałam to naprawdę cierpliwe podejście ale ja się w sumie nigdy dentystów nie bałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinn
W Krk to dobry jest Cichoń - cała moja rodzina u niego się leczy. Raz ze chodzimy bez obaw do niego a dwa ze faktycznie dobrze leczy a nie że po roku plomba wyleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Cichonia wybielałam zęby i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa, fajnie wyposażony gabinet - profesjonalizm widać z każdej strony. No i co najważniejsze - ceny za usługi, które przedstawione zostały na stronie są w pełni prawdziwe i nie płaci się więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sejszka
oo to cichoń robi wybielanie? dobrze wiedzieć, przydałoby się trochę odświeżyć kolor zębów. A tak na poważnie to fajnie,bo słyszałam że Cichoń jest na prawdę dobrym specjalistą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×