Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meggimal

Stomatolog Wrocław

Polecane posty

Gość meggimal

Bardzo serdecznie proszę o pomoc - Czy ktoś może polecić dobrego stomatologa we Wrocławiu - chodzi o leczenie kanałowe zębów - najlepiej w dobrym miejscowym znieczuleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggimal
Nie polecicie nikogo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobuz
Yo! Dobry dentysta to Omnident, Dr. Szczombrowska. Zrobiła mi bardzo fajnie dwójkę. Łap ich kom: 795 560 222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia91italia
Też jak powyżej polecam Omnident, byłam już tam kilka razy i zawsze byłam zadowolona. Byłam u pani doktor Liliany Hruszczak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omnident, chodzę tam z dzieckiem, mają dobre podejście do dzieci. Mąż też był kilka razy i był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartyD
Ostatnio robiłem kanałówkę w Omnidencie u dr Szczombrowskiej. Dobre znieczulenie, bez bólu i szybko, a to nie zawsze się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hi hi i wszyscy do jednego gabinetu łażą-niezły spam! Nie dajcie się nabrać Wrocław jest zbyt duży a gabinetów jest miliony tutaj! To tania prowokacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt faktem trochę dziwne :D ale ja też tam byłem 2 razy i było ok do dzisiaj zęby się trzymają :D do omnidentu warto się udać bo przyciągają też cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar1988
spam, nie spam, ale w tym przypadku mają rację, bo nie byłem jeszcze w lepszym gabinecie niż omnident

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_maciag23
Ja właśnie przez ten spam udałam się ostatnio do omnidentu i jestem bardzo zadowolona z zabiegu i ceny jaką mi zaoferowano. Więc ziarno prawdy w tym musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszasty
Z ciekawości wszedłem na stronę omnidentu i widzę, że mają nową metodę znieczulania - rzeczywiście to coś wygląda dużo przyjaźniej niż strzykawka z igłą w dziąsło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek wspanialy
Wygląda ciekawie - do tej pory wolałem cierpieć bez znieczulenia (większy wstręt do igieł niż borowania) ale teraz chyba się wybiorę do omnidentu na powstańców, żeby to przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omnidentowi ci ludzie, którzy robili tam zęby zrobili dobrą reklamę i ci którzy jeszcze tam nie byli udali się tam i przekonali, że warto dlatego jest tak głośno o tym zakładzie. Sama tam ostatnio byłam zrobiłam 1 zęba i jest spoko, umówiłam się też na oczyszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spamelka
na sama mysl o strzykawce robi mi sie niedobrze, ale w Omnidencie maja cos o wiele bardziej przystepnego dla takiej strachliwej pacjentki jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zeby juz nie zakldac kolejnych tematow mam pytanie, czy ktos korzystal z usluyg tego dentysty i moze cos na jego temat powiedziec? http://ortodontawroclaw.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Szczombrowska z Krzyków, przyjmuje jeszcze na Czekoladowej, na Powstańców i na Ślężnej. Chodzę do niej już trzy lata, zrobiła mi cały dół szczęki i wszystko jest ładnie i dobrze się trzyma więc serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomas123
Cześć, odkąd noa zmieniło siedzibę to chodzę teraz tylko do nich i jestem bardzo zadowolony. Szczegóły zapewne tutaj Noadental - Stomatolog Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Omnident na Ślężnej. Dają radę z kanałowym, byłem u nich po tym jak inny stomatolog nie przeczyścił mi właściwie kanału. U nich zrobiłem już kanałówkę a córka prostuje u nich zęby, poza tym mają dość korzystne ceny i te plomby się trzymają a nie jak u niektórych innych NFZ-owców gdzie wyjdziesz i po paru dniach wszystko strzela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Centrum Stomatologiczne Margo na Trawowej. Przyszłam do nich z kilkoma zębami do leczenia i wszystkie mi ładnie wyprowadzono (a dokładnie moja dentystka Kowalska). Naprawdę dbajcie o zęby żeby potem nie było tak jak u mnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mógłby ktoś polecić sprawdzonego dentystę ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od wielu lat chodzę do Pani Magdy z kliniki Froe na ul. Panieńskiej koło Wyszyńskiego (froe.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggywroclove
Jeżeli chodzi o dobrego ortodontę to polecam to dobra jestKamila Borek z Dental Cover we Wrocławiu na szybowcowej. Do leczenia ubytków i próchnicy polecam doktora jest Krzysztofa Móla z DENTAL cover. Ma świetne podejście do dzieci. Mój syn zdecydowanie mniej boi się teraz dentysty. Stosunkowo niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama343
Hej, polecam: kochamstolatologie.pl do leczenia kanałowego, ciężkich przypadków i szczególnie do dzieciaków dr. Czarnowska. Mają u nas dużego plusa za podejście do dzieci, leczą nam synka który reaguje na wiertło dość nerwowo, do tego stopnia że kiedyś zdarzyło mu się mieć atak paniki na fotelu a u nich jakoś idzie do przodu i nie ma dantejskich scen. Ja sama się u nich jeszcze nie leczyłam ale mąż miał rwanie i borowanie i jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze do stomatologa we Wrocku na ul. Kunickiego 35A , bardzo dobra obsługa i podejscie do pacjenta ... pełna 5 ka dla nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodze już od dłuższego czasu do stomatologa we Wrocławiu na Hallera 53 do Maxdentu. Bardzo dobry gabinet. Jestem już na finiszu w leczeniu ząbków i wiem, że żeby są dobrze wyleczone a nie jak na nfz zaleczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byliście może w http://vitalium.pl/ ? Jeśli nie moim zdaniem jest to fajny, przyjemny dla pacjeta gabinet stomatologiczne. Miałam kilka zębów u nich leczonych bardzo łądnie wyglądają, pasują do pozostałych. Ogórlnie właśnie oceniam gabinet pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę we Wrocławiu do stomatologa w http://apexcentrum.pl/. Bardzo dobra opieka dentystyczna, super spokojne podejście. Ja mam lęk przed stomatologiem a mój dentysta umie mnie tak podejść tak zagadać, że stres sam odchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×