Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhjggyhnnmjm

straszny problem... płaska głowa

Polecane posty

Gość hhjggyhnnmjm

strasznie glupio mi o tym pisac ale mam powazny problem. Mam 180 wzrostu moja glowa jest nieproporcjonalna do reszty calego ciala, tzn jest bardzo mala. Wydaje mi sie ze jest plaska z tylu wiec musze tapirowac wlosy co jest dla mnie bardzo meczace. Wpadlam w juz opsesje. Codziennie przypatruje sie glowom innych ludzi i porownuje je. Czy ktos ma jescze taki problem?? Wydaje mi sie ze jestem jedyna na swiecie z takim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie wydaje
ze mam z tylu plaska glowe( zreszta chyba wielu ludzi ma taka) ale nie przejmuje sie tym bo chyba nikt na to nie zwraca uwagi. mam ladny ksztalt twarzy i jest ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee ja mam jeszcze gorzej bo mam krzywe nogi i przez to nie mogę zakładać miniówek które uwielbiam!!!...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhjggyhnnmjm
ale moja mala glowa bardzo zle wyglada z caloscia. Jak mam nie ulozone wlosy to wygladam strasznie ( chodzi mi o twarz) a jak natapiruje to wygladam 100 razy lepiej. Cale zycie bede musiala ukrywac to i sie meczyc. A ty tapirujesz wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja mam powiedzieć
ja mam własnie dużą głowe i zle sie z tym czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie wydaje
nie ja nie tapiruje mam proste wlosy. generalnie dlugosc do brody terazsa ciut dluzsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NkL
Ja mam ten sam problem co Ty, mam obsesje na tym punkcie. Nie wyjdę z łazienki z mokrą głowa! Jeśli mam ręcznik na głowie to tak! Suszę szybko włosy i je mocno tapiruje. Zadaje sobie ciągle pytanie dlaczego Ja...? Wyglądam okropnie w nienatapirowanych włosach. Właśnie szukam na internecie czy nie ma na to jakiegoś sposobu bo nie wiem jak sobie z tym poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisiczka Lena
Za plaskie glowy mozemy podziekowac sluzbie zdrowia PRL-u kiedy to mowiono matkom, ze miemowle do kotregos tam miesiaca musi spac tylko na pleckach (bo inaczej niby grozi mu to ze sie udusi). Poniewaz takze mam plaski leb z tylu i lekka paranoje z tego powodu, przygladam sie czesto innym ludziom i widze, ze te plaskie glowy to ludzie urodzeni w latach 70 i 80-tych. Oczywiscie nie wszystkich ten problem dotyczy bo genetyka tez odgrywa tu pewna role (tzn. dziedziczymy ksztalt czaszki ale nam dodatkowo sie splaszczyly od lezenia na plecach jako niemowlaki). Mam 4 bratanice i 3 bratankow w wieku od 1-17 lat i zadne z nich nie ma splaszczonej glowy bo wszyscy jako niemowlete byli kladzeni na brzuchu do spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś1778
też mam ten problem ;/ gdy widzę głowy innych ludzi to aż mi się płakać chce... Zawsze się zastanawiam dlaczego akurat ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam plaska glowe
a na dodtek proste, cienkie wlosy ciagle przyklapniete:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikasasa
przestańcie się juz dołować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniś1778
są na to może jakieś operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam taka plaska glowe i przez to z profilu wygladam okropnie. Nie tapiruje ale tez mi sie to nie podoba. Myslalam moze ze sa jakies operacje wszczepiania takiego implantu jak w cycki tyle ze pod skore glowy, co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniula
wiem o czym mowisz...ja tez mam płaski lep i mam juz obsesje na tym punkcie.Codziennie tapiruje wlosy,a nawet kilka razy dziennie..Istna paranoja.Meczy mnie to bardzo.Bardzo zaburza moja samoocene;/ moze ktos wie jak sobie z tym poradzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekot
niestety.... nie ma na to rady!!!!!! taki Qrwa los do końca zycia!!!!!! Ja mam jakby lekko płaską, ale tylko z jednej strony. Tez mnie to dołuje, ale staram sie to jakoś ukryć fryzurą. Też miałam kiedyś paranoję że może sa jakieś implanty, podskórne, ale jak pomyślę ile to ja jeszcze mam innych wad oprócz tego łba to chyba bym sie za te korekty wszystkie do smierci nie wypłaciła. Na szczęście mam ładną twarz, a włosy i tak tapiruje:PP Nikt nie zauważa- podobno ;> Ale fakt- męczące to jest jak nie wiem co :( Ale pocieszające, że nie ja jedyna :) ps. matce to pół życia zdrowie zatruwałam,że mnie niby kładła tylko na jednej stronie(zaprzeczała...)- ale coś w tym chyba musi byc!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekot
...to jeszcze ja:p Chciałam dodać, ze znam jedna dziewczynę, która ma z kolei bardzo wypukłą do tyłu- taką murzyńską troche. Ma blond hary długie i rzeczywiście nie musi ich tapirować i wyglada ok. ale jak ja sobie ją wyobraziłam z krutkimi włosami to masakra jakaś- czoło wypukłe, z tyłu czaszka wywalona- to już wola moją.... Z drugiej strony taka płaskawa głowa to problem jeśli chodzi o wstawanie codziennie do pracy. Bo- jak taka z wypukłą czachą wstanie sobie o 7 zeby zdążyć na 8 to ja np. zeby to utapirowac wszystko, do tego make up to 5.30 jak nic :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekot
hhjggyhnnmjm ... może masz jakieś foto z boku, oczywiście twarz zamazana. To może inni ocenią czy rzeczywiście jest aż tak tragicznie. Ja tez myślałam że mam tak źle, do póki nie zobaczyłam swojego foto z profilu. :) i to właśnie z tej gorszej strony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST RADA
Jest na to jedna rada, jeśli nie chcecie do końca życia męczyć się z ukladaniem włosów. Idźcie do fryzjera, niech zrobi wam trwała, ale w ten sposób by tam gdzie, ze tak powiem" ta głowa jest płaska" niech w tym miejscu nadrabia włosami, spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja i tak pobije Was. Ja mam plaski leb, plaskie male czolo, dlugi nos i krzywe nogi? I za co?!!! Ale na szczescie mam chlopaka ktory kocha moj maly lepek i mowi ze ludzie maja gorsze problemy. Pozdrawiam wszystkich z forum i zapewniam ze wiem jak sie czujecie. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomorzanka17
To naprawde byla zmora mojej mlodosci.Przeczytalam o tym, ze swietnie maskuje ta usterke trwala w tym miejscu glowy.I najpierw robilam ja sobie sama, potem zadalam od fryzjerki tego "zabiegu".niejedna robila wielkie oczy.Nie przejmowac sie tym i zadac-w koncu sie za to placi..Panom zas radzę kupic plyn do trwalej,koleczki/moga byc grubsze/i usmiechnac sie do siostry,kolezanki..Takie rozwiazanie sprawy pozwala tez poczuc sie lepiej psychicznie, nawet po wstaniu z lozka glowa wyglada inaczej,"normalnie"Pozdrawiam wszystkich zakompleksonych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niestety mam ten sam problem,co gorsza nie noszę nawet czapek ze względu na płaską głowę ,czy jest to lato czy zima ,choć bardzo chciałabym - czapki nie założę ponieważ wyglądam tragicznie. czy macie jakieś sposoby na ukrycie tego kompleksu,zima tuż tuż a ja jestem załamana. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kj23
ja mam identyczny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kj23
przez tapirowanie włosów bardzo zniszczyłam sobie włosy, na szczęście mam jedną fryzurę w której jako tako wyglądam, kok na czubku głowy, ale i to nie pozostaje bez komentarza znajomych, który pytają sie dlaczego nie chodzę w rozpuszczonych włosach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem i wybieram sie do lekarza na rozmowe w sprawie implantu dlaczego nie chce byc szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także mam plaską głowę z tyłu i w porównaniu do reszty ciała wygląda strasznie mała! Mam taki kompleks na tym punkcie, że moja samoocena przez to spada o dobre 30 a nawet 40%. też wiecznie je tapiruje nawet jak kucyka robie to najpier podspodem tapiruje zeby gumka nie była przy samej głowie bo to wygląda jakbym patelnią była bita od tyłu :/ masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea19
Ja również mam ten problem. Moja głowa jest za mała, za płaska, totalne zachwianie proporcji. Najlepsze rozwiązanie jakie znalazłam to tzw. "spinki profilujące", czyli wkładki z gąbki, które ukrywa się pod włosami. Tworzenie fryzury z ich pomocą jest dosyć męczące, ale w efekcie pozwala w miarę normalnie wyglądać. Z przyjemnośćią zainwestowałabym w jakiś implant - ale obawiam się, że nikt takich operacji plastycznych nie wykonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam i w sumie nie zwróciłam na to uwagi dopóki koleżanka z liceum która mnie czesała nie zaczęła się z tego śmiać mam to w nosie, pomysł z tapirowaniem jest idiotyczny bo tapirowanie bardzo niszczy włosy, po jakimś czasie będzie ich coraz mniej i czym wtedy będziecie to maskować ? najlepiej to zaakceptować to i tyle w sumie tylko wy się koncentrujecie na tym defekcie i założę się że ktoś postronny nawet by tego nie zauważył, bo kształt głowy zależy od fryzury i nikt nie analizuje czy głowa jest płaska czy tak wygląda bo włosy tak się układają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łepka
zazdroszcze podejscia... ale ono dowodzi, ze chyba nie masz az takiego problemu;). Ja mam maly lepek i jakby mnie kto z kazdej strony patelnią okladal lub okroil nozem. W mokrych wlosach wygladam fatalnie. tylko twaz widac i nic naokoło. Wolalabym chyba przebiegnąc sie nago po osiedlu niz z mokrą glową ;). tez myslalam o implancie i napisalam nawet pytanie do doktora Sz. ale niestety nikt mi nie odpisal...wiec pewnie dziewczyny bedziemy sie z tymi malymi i plaskimi łbami bujac do końca zycia...Cieszyc sie trzeba ze zdrowie jest... i rączki zdrowe do lepienia kasku z wlosow, zeby ludzie nie zauwazyli..:).Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja też mam płaską głowę z tyłu. Jednak najważniejsze jest to żeby obwód głowy się zgadzał i wszystko można zamaskowac ładnie włosami. U kobiety obwód głowy powinien mieć ponad 51cm. A jakie wy macie wyniki?mój wynisi ponad 53cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×