Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość exlibris xxs

studia

Polecane posty

Gość exlibris xxs

czy warto studiować ,czy dzis studia cos dają?ja jestem po studium,mam mature,kilka kursow,znam jezyk,doswiadczenie,ale widzac,ze obecnie panuje moda na studiowanie sama zastanawiam sie czy tez nie zaczac dalej uczyc sie?a z drugiej strony tyle jest bezrobotnych magistrow...dodam ze mieszkam w malej miescinie musialabym daleko dojezdzac na uczelnie,macie jakies swoje doswiadczenia w tej kwestii?poradzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka777
studia zawsze cos daja. pracodawca widzac kogos po pelnych studiach predzej go zatrudni niz kogos po studium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaGG
to nie moda, to potrzeba, takie sa wymagania rynku, no i zawsze warto się rozwijać. Jeżeli chcesz miec pożytek ze studiowania, to wybierz dziedzinę , ktora ciebie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exlibris xxs
dzieki za odpowiedź ale nadal nie jestem pewna a wy studiowalyscie?jmnie interesuje tylko psychologia inne nie wchodza w rachube,ale niewiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudno byc psychologiem
po studium :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panterka84
zalezy co chcesz robic,generalnie pracodawca zawsze inaczej patrzy na kogos po studium niz po studiach,cho wazne oczywisceie jest jaka to uczelnia czy jakas w pcimiu dolnym nikomu nieznana czy tez moze bardziej rozpoznawalna,generalnie teraz niemal kazdy ma wyzsze wiec pracodawca gdy bedzie mial do wyboru Ciebie i kogos z ukonczonmi studiami zawsze przychylniej bedzie patrzyl na niego,a czas i dojazdy-wiesz w dzisiejsych czasach ludzie robia po 2 kierunki studiow ,w moim otoczeniu to norma takze aby byc atrakcyjnym na rynku pracy trzeba sie poswiecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×