Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cerva

Sucha skóra, co polecacie?

Polecane posty

Gość cerva

W czasie wakacji przedobrzyłam z basenem (3xtydzień po 2h) i chlorowaną wodą, teraz nie dość że mam skórę jak papier i połamane, porozdwajane końcówki włosów to pojawiła się jakaś mała "egzemka", która przypomina coś jakby małe poparzenia (skóra, takie łatki w tych miejscach, najczęściej na dekoldzie, koło piersi i koło pępka, jest czerwona i naciągnięta). Co to może być? Polecicie coś na to? http://www.colgate.pl/app/Sanex/DermoActive/Sensitive-skin-shower-gel/PL/AboutSkin.cwsp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gównem się wysmaruj, na spamerów działa bez pudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!! won spamerska piiizdo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testuję teraz żel Sanex i śmiało mogę stwierdzić , że znalazłam produkt, który śmiało mogę używać do mojej skóry. Ciało jest nawilżone, odświeżone, skóra jest miękka i delikatna a dodatkowo pięknie pachnie. Mogę polecić każdej osobie mającej problem z bardzo suchą skórą. Polecam do codziennego użycia. Naprawdę warto. #sanex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na suchą skórę używam kremów mocno nawilżających, teraz mam taki z Biodermy Sensibo Rich, jest całkiem fajny tylko mam wrażenie że troszkę zapycha. Na noc używam płynu micelarnego też z biodermy i nawilżającego żelu do mycia twarzy Expert czystej skóry z bielendy. Ten żel fajnie oczyszcza i wygładza skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!! won spamerskie kuuurvvvy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej kokosowy nawilża dobrze, algi morskie z bielendy tez obrze nawilża a z takich na poparzenia to nic nie przychodzi mi do głowy, może w aptece maja jakies specyfiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!! WOn spammmerska ŚCIEROO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj żelu pod prysznic i emulsji po kapieli Latopic, intensywnie nawilżają i regenerują naskórek, przeznaczona dla cery wrazliwej i skłonnej do podrażnień wiec nie zawiera żadnych perfum i sztucznych ulepszaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
algi morskie są ok miałam z nich olejek, na włosy może stosuj olejek rycynowy zeby je odzywić troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez niedawno wróciłam z wakacji ze skórą suchą jak wiór, głównie na twarzy. Na szczęście już się uratowałam :) Na ciało zaczełam używać specjalne mleczko nawilżające 24h thalgo cold marine, a na twarz - poszłam na zabieg z maską terapeutyczną Hydrate - to zabieg PCA SKIN, dla nawet najbardziej wrażliwej skory, mówię wam cudo. Twarz zrobiła się po tym mięciutka i gładka, znów jest dobrze nawilżona. Polecam gabinet Beauty Premium w Poznaniu - www.beautypremium.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×