Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haniiaa

SUCHE OCZY

Polecane posty

Gość haniiaa

Pomocy czy ktos zna jakies domowe sposoby dzieki ktorym moje oczy poczują ulge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na suche oczy bardzo dobre sa krople zelowe Visine. Dzialaja na zasadzie sztucznych lez. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starazolin polecam jest dużo tańszy niż Visine i też dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandytkaaa
no najlepsze kropelki...ale też racja, ze nie mozna ciagl esiedziec przy kompie. mi sie od tego strasznie oczy zepsuły ;/ okulista polecił mi szkla ochronne, mimo, z enei mam wady wzroku (!) takie z fitrami i antyrefleksem. zrobilam w essilorze, bo tam najlepeij chyba i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniiaa
co was obchodzi ile czasu spedzam przed kompem,gooopole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam ...
Tylko nie VISINE !!! One zawieraja konserwanty !!! Najlepiej to kropelki Hyabak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robię
najlepsze sa kropelki do oczu ze swietlikiem, niestety nigdzie nie mozna ich dostac , byc moze ze wycofali lub wstrzymali produkcję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dark chocotaaaaaaaaaatee
ja radze wiecej pić czystej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoooookaa22
ja ostatnio widizałam ze świetlikiem w aptece... poszukaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafcio
hania , ale oczy napierniczaja cie przede wszystkim wlasnie od komputera, telewizora, sztucznego swiatla, ktos na gorze dobrze napisal, ze dobrze jes sie zabezpieczyc antyrefleksyjna powloka na soczewkach okularowych. jzo, essilor, wykonuja swietne powloki i szkla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynienka91
na pewno warto dużo pić, co najmniej 2 litry plynów na dzien, jakies okłady na oczy itp, oczywiscie jesli tylko uda Ci sie znaleźć na to czas najlpeiej jednak wreszcie troche od komputera odpocząć - a jak to niemozliwe to przynajmniej robic przerwy w czasie pracy, jakos trzeba sobie radzić tutaj więcej znalazłem: http://domowesposoby.info/temat/suche-oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena08
mnie tam żadne domowe sposoby nie pomagają :/ próbowałam różnych kropli, np Hyabak czy Visine, ale nie przypadły mi za bardzo do gustu (nie sprawdziły się zbytnio). za to 'na stałe' używam kropli ocutears. są bez konserwantów i można stosować aż przez 6 miesięcy od otwarcia butelki, co jest dość wygodne i istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miiichał
krople są dobre, ale na chwilę, ja tam wolę na stałe jakoś wspomóc oczy. od miesiąca biorę tabletki lutax amd plus. zawierają luteinę i parę innych witamin i składników korzystnie wpływających na oczy. pełna kuracja trwa 2-3 miesiące, a ja już czuję poprawę, także polecam ten suplement diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko terapia Gersona i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokarokarolinaa
mnie domowe sposoby nie bardzo pomagają, ale stosuję krople lakroft i mnie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjaa
ja używam emulsji cationorm. jest bez konserwantów, więc nie ma ryzyka wyskoczenia uczulenia i można je stosować również na soczewki, co dla mnie np jest dość istotne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia787
ja używam ocutears i uważam że są bardzo dobre. polecam wypróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja556
na suche oczy wg mnie najlepsze są krople lakroft. ja używam i mnie pomagają, także mogę stwierdzić że są skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 44robcio44
ja robiłem okłady, ale bezskutecznie :/ ale posłuchałem opinii z internetu o kroplach ocutears, wypróbowałem i naprawdę działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje__Preferencje
Absolutnie nie Visine!!! Muszą być krople bez konserwantów, np. Oftagel, Hyabak (są też inne, ale używałam tylko tych dwóch). Dużo pij Staraj się częściej mrugać (wiem, że nie da się za bardzo, bo to odruch, ale jak sobie tylko przypomnisz, to mrugaj). Monitor kompa ustaw tak, by patrzeć lekko w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśśśś
komputer masakrycznnie działa na oczy... też miałam ten problem, ale zaopatrzyłam się w krople i teraz praktycznie się z nimi nie rozstaję (na wszelki wypadek!). używam ocutears. są całkiem dobre, bez konserwantów, a to ważne, i ich dużym plusem też jest to że są ważne aż przez 6 miesięcy od pierwszego otwarcia, a to bardzo długo jak na krople

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelllkaa
większość ludzi stosuje na to krople, ale ja jakoś nie lubię i nie umiem ich używać (jakby mi ktoś coś wkładał do oka! no jakoś nie umiem się przekonać do kropli), ale stosuję tabletki. nie bezpośrednio na suche oko ale na poprawę ogólnego stanu oczu i powiem Wam że całkiem dobrze się to sprawuje. tabletki nazywają się lutax amd plus, mają całą gamę ważnych dla naszych oczu składników. w internecie pewnie można znaleźć ich skład do możecie sobie przeczytać, nie będę tu tego przytaczać. ja te tabletki biorę i są super, nie sądziłam że mogą tak dobrze zwalczyć zmęczenie oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszszsz
odstawić komputer - to najlepsza rada :P ale wiadomo że jest to niemalże niemożliwe. w takim wypadku ja polecam krople, to chyba najlepszy sposób. sama używam ocutears i na nic nie narzekam. są dobre, bez konserwantów, także polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila_111
ja używam kropli lakroft i pomagają mi na suchość oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkakaka
komputer jest najgorszy. nawet ustawiłam ekran i wszystko z nim związane "najzdrowiej" jak się da, ale oczy wciąż czasem dokuczają... stosuję krople lakroft i pomaga. oczywiście najlepiej byłoby zrobić oczom odwyk od komputera, ale z tym raczej ciężko... więc każdemu kto ma taki problem polecam krople, innej rady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrudakitka
pic tran i inne dobre tluszcze z omega 3,robic gorace kompresy na oczy codziennie wieczorem,miec dobrze nawilzone powietrze w domu,sypialni.Tak doradzil mojemu mezowi znajomy okulista(USA).Ma to zmusic do pracy gruczoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_000a
ja mam strasznie suche oczy po basenie, bo chlor wysusza. wtedy stosuje krople. na co dzien problemów z suchymi oczami nie mam, tylko po tym basenie. zdarza sie też tak komuś z Was? ja wtedy stosuje krople ocutears i pomaga, ale jestem ciekawa czy ktoś jeszcze też tak ma i czy też wtedy używa kropli czy czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×