Odpowiedz na ten temat

suche pięty

• gość 2016.10.30 [00:30]
    W aptekach reklamowany jest teraz ziołowy krem Kailas. Polecają go na suchą skórę.
  • Madamessa 2016.10.31 [21:53]
    A taka męska i kobieca to mają inny skład? Pytam o epilfeet.
  • tolopanka 2016.11.02 [22:39]
    Masek złuszczających rzadko używam, bo jedynie sporadycznie co kilka miesięcy. Ale za to używam systematycznie nawilżających balsamów do stóp. Teraz mam z oliwą z oliwek z Natura Care. Kupiłam ostatnio w drogeriach Natura za kilka złotych. Świetnie się sprawdza, więc pewnie teraz spróbuje inne z ich balsamów.
  • tolopanka 2016.11.02 [22:41]
    Masek złuszczających rzadko używam, bo jedynie sporadycznie co kilka miesięcy. Ale za to używam systematycznie nawilżających balsamów do stóp. Teraz mam z oliwą z oliwek z Natura Care. Kupiłam ostatnio w drogeriach Natura za kilka złotych. Świetnie się sprawdza, więc pewnie teraz spróbuje inne z ich balsamów.
  • gość 2016.11.09 [11:29]
    ja się strasznie długo naszukałam czegoś odpowiedniego na suche pięty i stosowałam zarówno gotowe kosmetyki jak i domowe sposoby ale chodziłam do podologa i tam sobie podpatrzyłam krem z podoceutic w takiej fajnej piankowej formule, bez problemu dostałam go w podomedicol i moje stopy odzyskały gładkość więc teraz tylko profilaktycznie używam go sobie na noc co drugi dzień gdzieś tak
  • babbinka 2016.11.15 [19:21]
    @Madamessa, skłąd jest taki sam, różnią się tylko rozmiarem, te czarne męskie sa po prostu większe.
  • gość 2017.08.02 [09:19]
    Byl ktoś u podologa?
  • redoga 2017.08.02 [10:54]
    Ja się wybrałam i nie zaluję. Miałam problem z suchą skórą stóp i nie wiediałam co mi jest. Wybrałam sie do podologa oraz został zebrany spory wywiad.... Oczywiście dotałam odpowiednie kosmetyki. '
    https://podolodzy.pl/zabiegi-leczenie-suchej- skory-stop-30.html
    Na stronie jest opisane to na czym polega leczenie suchej skóry stóp u takiego specjalisty
    Dodam,że podologa nie ogranicza się jedynie do zalecenia płynów... Ale również dał mi masę rad.
  • catlyyn 2017.09.13 [20:26]
    U mnie bardzo dobrze sprawdza się nawilżająca pianka black od colorful. Skutecznie nawilża i wygładza zrogowaciały naskórek. Po tygodniu regularnego stosowania - pięty są jak nowe oczko.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...