Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lilana

suche sianowate zniszczone włosy

Polecane posty

Gość lilana

Moje włosy są straszne! suche i sianowate. Puszą się i skręcają pod wpływem wilgoci. Chciałabym je jakość odbudować. 2 tygodnie temu byłam na podcięciu końcuwek i jest trochę lepiej ale i tak nie mogę znieść ich wyglądu- nie układają się. Używam szamponu i odżywki fructis do wygładzania włosów ale to nie wystarcza. Wyglądają okropnie :( Znacie jakieś dobre sposoby na siano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze ja bym odstawiła
frutisa, bo nie polecam za bradzo tej firmy i wiele znanych mi osób tez. Doradzam gliss kura. Jesli chodzi o inne sposoby, to po pierwsze olejek rycynowy, ja nakładam na kilka godzin i związuje włosy zeby niczego nie ubrudzić, a później myje, tyle, ze na 15 minut przed mycie nakładam na to jeszce nafte kosmetyczna która tez polecam. Inna sprawa to odłozenie suszarki i środów do stylizacji. Jak mi coś jeszcze do głowy przyjdzie to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilana
a gliss kur ma szampony i odżywki wygładzająco prostujące?-bo na tym mi też zależy? olej rycynowy mam :)-kiedyś nałożyłam sobie ale bardzo ciężko się spłukiwał. z suszarką będzie ciężko ale się postaram. no a ten olejek jojoba - gdzie go dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie się olejek dobrze
spłukiwał, moze dlatego, ze stosuje razem z nafta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie, albo glis kur albo L\'oreal elsev. Ja mam elsev odbudowuje zniszczone wlosy i wigladza przez co są prostrze. A do wlosow to czytalam ze najlepszy jest olej kokosowy ale nie wiem ile kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilana
no więc tak: - odstawiam suszarkę to postanowione - zamieniam fructisa na gliss kura lub elseve - robię 2 razy w tygodniu maseczki z oleju rycynowego ( no i jak gdzieś znajdę to też z kokosowego lub jojoba) Polecacie jeszcze coś do tego dopisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzi ale troszeczke
tylko i mnie się dobrze zmywa ale jest swietna, ale to zalezy od włosów jakie kto ma, choc jest przeznaczona do wszystkich rodzajów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w zaleznosci od włosów
róznie, taki fajny specyfik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stylista09
Takie wlosy mozesz wyprowadzic tylko w ten sposob; -oddzywka nivea , niebieskie opakowanie, na noc na mokre wlosy nakladasz duzo az sa tluste zwiazac recznikiem i spac do rana robic ten zabieg 2razy na tydzien, i druga rzecz kup sobie Biosilk powinnas dostac w zakladzie fryzjerskim i wcierac w konce , swietnie dziala . Spadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilana
o właśnie z żółtkiem-to też dobry pomysł-tylko jak to zrobić aby później nie śmierdziały włosy? bo zapach jest wyczuwalny na odległość:| natiiiiiiiii ---> jak nakładasz to mleczko ? na suche czy mokre włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem powinnas zainwestowac w jedwab,kosztuje kilkadziesiat zlotych(duza butelka),ale starcza na okolo pol roku.jest to najlepsza i najszybciej dajaca efekty odzywka jaka mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo sie przetluszczja jak po innym szamponie myje dwa razy w tygodniu.kuracje stosuje dopiero ponad miesiac i na razie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskoookaa22
ja robię tak: jest w aptekach tak nafta kosemtyczna z vitaminami albo z olejkiem rycynowym(ja mam to drugie:P) od czasu do czasu wax henna do brązowych włosów jedwab w płynie na końcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakłopotana -
siemka... mam problem ;-( nie wiem co mam zrobic by nie miec ''takich jak w temacie wlosow'' jestem mloda, powinnam miec ladne włosy,jak na moj wiek, a tu nic. zadne odzywki, nafty, ani olejki nie pomogly... POMOCY!!!!!!!!! prosze bo zwariuje ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim trzeba znalezc przyczyne zniszczonych wlosow -jesli uzywasz suszarki to ja odstaw, to samo z prostownica czy lokowka. z komsetykow polecam cala zlote linie pantene i glisskur zwlaszcza te z jedwabiem, no a jak juz moze o odzywkach to ja polecam biosilk firmy farouk- moim wlosom pomogl. a od wenatrz tez warto sie wspomoc-jakies tabletki na paznkocie i wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violette
a gdzie kupić ten olejek rycynowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1darkangel
Ile taki olejek rycynowy kosztuje? Co byście doradziły na odżywienie włosów od wewnątrz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam dziwke Brokk
czego ja juz nie uzywałam...i okazało sie ze poprostu ja juz mam taka strukturę włosów, sa podatne na skręcanie i ogólnie są"puszące" się. Nic na to nie poradze.Moge jedynie nawalic pianek, masek, odzywek, stosowac rózne szampony, odzywki jedwabie....ale włos jaki był taki bedzie. Bez tych masek, odzywek, prostownic włosy beda naturalne puszące. Jak nie chcesz takich miec nic nie pozostaje jak tylko nawalic na nie tych odzywek itp. same z siebie nie zmienią struktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam ci odzywke
kallos placenta (taka biala) kosztuje na prawde niewiele-na allegro opakowanie 1kg kosztuje 14 zl sama mialam sianowate suche i polamane krecone wlosy uzywam tej odzywki jakies 3 miesiace i na prawde jest super roznica wlosy sie po niej swietnie ukladaja sa nawilzone nie przyklapniete i ladnie lsnia wada tej odzywki jest to ze trzeba ja trzymac na wlosach 30 min (dla mnie to dosyc uciazliwe bo mam malo czasu) do tego uzywam szamponu gliss kur do suchych i zniszczonych wlosow aha i odstaw koniecznie wszelkie suszarki prostownice itp-makabrycznie niszcza wlosy, lepiej miec naturalnie krecone wlosy (pod warunkiem ze zadbane) niz wysuszone proste siano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki6
zgadzam sie placenta kallosa jest swietna sama milam do niedawna problem z suchymi wlosami mam je naturalnie krecone wiec z natury juz sa syche nie pomagaly nawet wlasnej roboty odzywki a tu prosze pomog kallos i jeszcze loreal profesjonal do wlosow kreconych szampon i maska tylko w salonach fryzjerskich kallos jest jednka o wiele tanszy od loreala profesjonal i tez dobry ja jak nakladam maske czy tez odzywke przykrywam ja folia aluminiowa i tak chodze po mieszkaniu z 30 do godziny polecam spobuj moze i tbie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii...
a jesli ma sie cienkie wlosy przyklapniete a koncowki suche to jak obyc sie bez suszarki:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam ci odzywke
normalnie sie mozna obyc sadzisz ze po suszarce tak duzo lepiej beda wygladac? sprobuj podczas suszenia rozczesywac wlosy okragla szczotka-powinny byc bardziej puszyste no i jakis szampon ktory im doda objetosci (nie wiem jaki bo nigdy takiego problemu nie mialam) a w koncowki wcieraj jedwab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jw
ile razy w tyg myjecie wlosy? Ja myje prawie codziennie, czasami co dwa dnie, nie za czesto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia fryzjerka
Dziewczyny najlepiej uzywac dwóch szamponów do wł suchych i zniszczonych i do nieswornych i puszystych.Nie bujcie sie tego tak robią modelki za granica dlatego na reklamach maja takie piekne włosy.No i kompresik na włosy z odrzywki ja uzywam tez dwóch odzywek jedna zostawiam na 15min spłukuje a druga na 5min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula26
Ja robiłam coś takiego: zebrałam liście pokrzywy, zalałam wrzątkiem. Po ok 10-15 min odcedziłam i napar wcierałam we włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daguchaaa
he normalnie jak bym o sobie czytala.sianowate-suche-zniszcone! wszystko to samo co ja mam! koszar. fakt-prostownice uzywam pare lat ale bez tego sie nie obejdzie; srodki prostujace super ale jak wyjde na dwor czy umeje to znowu to samo;ja uzywam fructisa nutri gladki i jestem jednak w przeciwienstwie do was zadowolna wlosy miekie i mnij spuszone ale jednak potem znowu ale po innych a gorzej nawet po pantine' Olejek okoo 5zltych i nafta pozdrooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUSIEŃKA
suche sianko na głowie, ja miałam zawsze zdrowe włosy, dopóki nie zaczęłam FARBOWAĆ ICH NA JASNY BLOND (PASEMKA)! Od tamtej pory włosy mam koszmarne, suche wyniszczone, a do tego naturalnie kręcą się od spodu, więc siano i do tego pofalowane we wszystkie strony!!! Po pierwsze struktura mojego włosa lepiej toleruje ciemne farby i tyle, po drugie ZAKAZ PROSTOWNICY, ja trochę z niej korzystałam i więcej już tego nie zrobię, mniej szkodzi wyciaganie włosów na grubej szczotce, po trzecie nie farbujcie włosów, dopóki ich nie zregenerujecie, LEPIEJ MIEĆ ODROSTY NA ZDROWYCH WŁOSACH NIŻ POFARBOWANE SIANKO! od jakiegoś czasu moje włosy zaczęły przypominać włosy, testowałam różne kosmetyki i... GORĄCO POLECAM: szampon i odżywkę NIVEA - włosy falowane i puszące się, to seria streit&easy czy jakoś tak i do tego odżywka w spreju bez spłukiwania firmy schwarzkopf z linii nr 19, i polecam 2 -4 razy w miesiącu zabieg u fryzjerki, tzw. maska-sauna koszt niewielki ok.25-30zł, a efekty są naprawdę SUPER tzn, nie mam prostych włosów, ale są łatwiejsze do modelowania i przede wszystkim GŁADKIE I MIĘKKIE W DOTYKU! mi pomaga, ale każdy włos jest inny, więc tylko doradzam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×