Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 111monia111

Super trwałe lakiery hybrydowe

Polecane posty

Gość 111monia111

Siemka :) Dziewczyny polecicie jakieś trwałe lakiery hybrydowe? Tylko proszę coś innego niż semilaci bo ona niestety odpadają mi po tygodniu :/ Moja koleżanka używa makear i je sobie chwali. Czy któraś jeszcze miała z nimi styczność? A może macie jakieś inne godne polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterytetka
Osobiście uzywam Semilac i sobie chwalę. Po co płacic za lakier majątek jak w niższej cenie masz ta samą jakość. Zobacz sobie na ich stronie jaki mają ogrom kolorów. Możesz kupić też gotowe zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trwałość kiedyś sprawdzałam na własną rękę (dosłownie i w przenośni :) ) i zostawiłam hybrydy na malutkim paluszku jak najdłużej się dało. I wygrał Marear, bo tak jak było napisane wytrzymał troszkę więcej niż 5 tygodni (napisane jest do 6-ciu), czyli jestem pewna trwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
111monia111, prawidłowo wykonany manicure utrzymuje się około 3 tygodni. Przyczyną odchodzenia lakieru może być: niedokładne zmatowienie i odtłuszczenie płytki, nakładanie zbyt grubych warstw bądź zbyt tłusta płytka paznokcia. W razie pytań - chętnie pomogę Online Eskpert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalina
dla mnie najtrwalszy jest Semilac ale trzeba dobrze odtłuścić i przygotować płytkę paznokcia, wtedy trzyma się najlepiej. i nie pozalewać skórek bo potem podchodzi tam pod spód powietrze i też się zdziera brzydko. zamawiam zawsze na www.topdrogeria.pl do swojego salonu bo do 10 mam 1 gratis więc zawsze coś dokupię nowego oprócz tzw. "starych wyjadaczy" które klientki uwielbiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie kupuje lakiery za 5 zl i trzymaja sie dopoki ich nie zdejme. Ale za nic nie przypomne sobie na razie nazwy, a nie mam ich przy sobie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 5 zł, miałam kilka lakierów z zestawu z lampę, szit że nie wiem. Teraz mam makear za 35 zł i utrzymują się 3 tyg. Ładnie kryją, utrzymują się i mają mega połysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak ty kupujesz lakiery hybrydowe po 5 zł to ile Ty warstw musisz nakladać? mi sie takie lakiery z zestawu nie trzymały w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezance chyba chodzilo o zwykle lakiery a nie hybrydowe:) no mam trzy kolory z makear, spoko, moge polecić sa trwałe i maja ładne kolorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MakeAR - najtrwalszy. Sama sprawdzałam kilka różnych na jednej ręce (mam to szczęście że mam dostęp do różnych marek lakierów) i najdłużej trzymał się ten właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, po kilku miesiącach stosowania uczuliłam sie na lakier hybrydowy. :-(. Po wyleczeniu palców stosuje teraz manicure japoński. Jest super - wzmacnia, uszczelnia płytkę paznokci. Wskazany dla osób do łamliwych, kruchych oraz rozdwajających się paznokci, ja własnie takie miałam. Ma w sobie składniki mineralne, wit. A i E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. Efekt utrzymuje mi się przez 2 tyg. Robię manicure w Bonzai-SPA i jestem mega zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie najdłużej trzymały się hybrydy z Makear, spodobały się mi ze względu na kolory, ale pod względem trwałości też się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo tzn ile masz tak miej więcej hybrydy z makear? Widziałam u nich fajny lakiery który zmienia kolor wraz z temperaturą, masz może taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tak około 3 tygodni hybrydę. Tak, mam lakier zmieniający kolor wraz z temperatura oraz red cat eye. Też fajnie wygląda. Lubię go właśnie szczególnie wiosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też lubię hybrydy, a co myślicie o hardzie? używacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasem używam jak np. połamie mi się jeden paznokieć a reszta jest ładna i długa. A tak to nie mam potrzeby ponieważ mam długie paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja raz miałam hard ale za długo mi sie schodziło, a tak raz dwa i paznokcie zrobione :) Mam lakiery makear wiec nie musze nakładać dużo warstw bo dobrze kryją więc i szybciej się robi paznokcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytko zalezy od wprawy, ja maluję lakierami z makear, pędzelek fajnie prowadzi się po płytce, więc raz, dwa i paznokcie zrobione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszzka_85
Mi semilac nie pasuje,trzyma się krótko, nie sa trwałe te lakiery - przynajmniej u mnie, tych z makear nie znam, ale chyba warto spróbować skoro polecacie, cenowo nie ma źle a i widziałam kolory bardzo fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszzka_85 - przyczyn słabej trwałości lakierów jest kilka, niewłaściwa aplikacja produktu (zbyt grube warstwy, niedokładne utwardzanie, zalewanie skórek, nie zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia), także bardziej tłusta płytka paznokcia, wtedy polecamy stosować primer. W razie pytań służę pomocą Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma co żałować na lakierach bo można tylko sobie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z hybryd najbardziej polubiłam te z Em nail, bo ceny są przyzwoite. W ten sposob mogę kupić na raz np. 2 lub 3 kolorki zamiast jednego. Trwalosc tez jest w porządku- ściągam po ok. 3 tygodniach. Teraz mam na paznokciach kolor Madagascar z ich serii Chameleon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszzka_85
Primer stosuję, moja płytka raczej tłusta nie jest, przynajmnie tak mi się zawsze wydawało. Ale coś w tym jest że akurat tylko jedne lakiery mi się nie trzymają, fakt mam ich najwięcej i innych mało próbowałam... ale wczoraj zamówienie do makear poszło i teraz czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam neonail i są mega trwałe!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja większość lakierów mam z makear, jeszcze kiedyś miałam semilaca ale praktycznie całkowicie z niego rezygnuję. Makear ma o wiele ładniejsze kolory i jest trwalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uzywam hybryd, ale moja kolezanka poleca te na s..semilac? jakos tak, supertrwale, tylko ciezko sie je zmywa, ogolnie to sa ponoc najlpesze na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używam lakierów mollon i są świetne, zdejmuję jak mi sie znudzą albo jak już nie mogę patrzeć na odrost, tez przy ściąganiu nawet spiłowywać topu nie trzeba :), nie mają w składzie formaldehydu na który wiele dziewczyn narzeka ze uczula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia_fikk
U mnie zdecydowanie tez ostatnio MakeAR trwałe lakiery, cenowo podobnie do innych dobrych jakościowo, a i dobrze kryją i nie trzeba przy zdejmowaniu siedzieć 3 godzin jak z niektórymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×