Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

suplementy diety które działają

Polecane posty

Gość gość

Wpisujcie tutaj suplementy, które stosowałyście i rzeczywiście działają. Chodzi o wszelkie suplementy typu: na włosy, skórę, paznokcie, na pamięć, na odp***ość, na powiększenie biustu itd. Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić suplement na pamięć- vita buerlecithin w płynie. Działanie rewelacyjne, a w dodatku efekty można zauważyć stosunkowo szybko. Pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlosy, paznockie- novophane, szybkie efekty :P olej z wiesiolka firmy gal, na matowe, rozdwajajace sie wlosy i sucha cere omega 3 z olimpu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki szyszka chmielu na nerwy i zasypianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolitta45
Mnie pomogły kapsułki na odchudzanie. Miałam dokładnie takie http://wsad.it/gosc/acai-berry Dzięki nim schudłam spooro, bo 14 kilogramy. teraz ważę tyle ile zawsze chciałam, czyli 52 kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyborowa666
Vita Buerlecithin to jest akurat lek, ale mi też pomaga na pamięć. Mam stresującą pracę, w której muszę dużo wiedzy przyswajać i dlatego biorę Vitę, żeby więcej zapamiętywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolagen morski super rzecz na stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na odp***ość intymną-provag, na paznokcie i włosy-skrzyp polny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit i odchudzanie detocell. Pomógł mi również na skórę - bardziej nawilżona. Na paznokcie wybrałam kiedys skrzyp i faktycznie pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina888
ja biorę esselver, ale to na wątrobę i wspomaganie trawienia, więc trochę inne zagadnienie niż te o które pytasz... ale mogę powiedzieć że działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okonek
Ja stosuję Foreverslim jest to suplement wspomagający odchudzanie.Z rezultatów jestem bardzo zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulaaula
Zgadzam się z opinia na temat ForeverSlim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje suplementy VISION sa bardzo skuteczne i bardzo szybko działaja,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate527
ja też zażywam ten esselver, jest on na wątrobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na watrobe najlepszy jest ostropest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patki
Ja pije zieloną kawe , to w 100% naturalna metoda a wiec juz powinna przemawiac, mozna sie wiele dowiedziec o niej w necie, a w skrócie to ma o wiele więcej antyoksydantów i przeciwutleniaczy niz zielona herbata, przyspiesza spalanie tluszczu , wspomaga przemiane materii i oczyszcza z toksyn, ja pije od ponad miesiąca regularnie i udalo się pozbyc 3 kg a to wynik jest niezly jak na mnie , poza tym jestem bardziej energetyczna..... Ja kupuje w sklepie www.filizankaherbaty.pl więc polecam sprawdzony sklep i najlepiej zaopatrzyc sie w mieloną, jest ciut drozsza za to latwiej sie parzy...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówaaa
ja czytałam o zielonej kawie, ale kumpela takową kupiła (normalną kawę, nie w tabletkach czy coś) i mówi że jest strasznie niedobra... ale jeśli chodzi o wątrobę to ja nie, ale wiem że mój tata zażywa esselver. kiedyś trafił do szpitala przez swoją wątrobę, więc teraz musi o nią dbać. no a suplementacja to część tego dbania o wątrobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśśiiaa
ja powiem tak, jedni mówią że suplementy diety są super, inni że nie działają. ja próbowałam różnych i niektóre działały, a inne nie. np plusz detox albo plusz oczyszczenie (nie pamiętam jak się nazywał) całkiem mi spasował, natomiast wszelkie tabletki które miały mi pomóc stracić wagę - niestety nie. natomiast całkiem dobrze działa ten wspomniany powyżej esselver. nie zażywam go regularnie, tylko jak wiem że moja wątroba może mieć więcej pracy, to wtedy ją wspomagam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henka
Jak dla mnie mistrzem jest detocell aqua! Pierwszy raz czuję, że suplement do tego rodzaju cellulitu tj. wodnego nie jest tylko moczopędny i na prawdę działa! Któraś z Was też go brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Ewa Dąbrowska Żyć zdrowiej, odżywiając się lepiej i mądrzej Radawa cz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kiedyś polecałam przy okazji wątku o wypadaniu włosów "moje" tabletki- Solgar, włosy skóra paznokcie. To pierwszy suplement, który zahamował u mnie nadmierne wypadanie włosów, a nie tylko wzmocnił paznokcie. Do tego widzę nowe. Najwięcej z tyłu na karku i z przodu nad czołem. Super suplement;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie na cellulit pomaga cla z zieloną herbatą, kupuję w rossmanie, ładnie wygładza skórę, grudki znikają bez masażu i smarowania balsamami wyszczuplajacymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilunia
Ja również zgadzam się z tym żę bardzo skuteczne są amerykańskie tabletki Foreverslim.Dzięki tym tabletką dieta jest znacznie łatwiejsza a spadek wagi znacznie szybszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się, że vita buerlecithin w płynie działa. O Solgarze słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii. Czekam na suplementy z Pukki. Będę testować. Napiszę jak wyciągnę wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zielona kawa wcale nie jest taka straszna. Piłam co prawda raz... No, nie jest to pyszna kawusia, która budzi nas cudownym zapachem o poranku, do którego jestesmy przyzwyczajone. Wręcz przeciwnie... Śmierdzi i to delikatnie mówiąc.... Pyszna też nie jest. Ale myślę, że można by się przyzwyczaić. Zielonej herbaty też kiedyś nie tknęłam. I wydawało mi się, że smakuje jak "stara szmata" :D dzisiaj potrafię się nią delektować. A jakie ma właściwości.... Wszystko w glowie siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×