Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Suplementy i kosmetyki

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich Co sądzicie o tym gdybyście nie musieli chodzić do sklepu za kosmetykami, perfumami oraz preparatami witaminowymi których teraz każdy używa, lecz one by same docierały do Was? Oszczędność czasu prawda? Mam na myśli dobre jakościowo produkty... bo to też jest ważne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to napisz do mnie: jolanta1985.85@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sppiiierdalaj kretyńska spamówo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMirra
Z dobrych tabletek radzących sobie z problemem trądziku polecam tabletki IQFACE.Bardzo dobrze dobrany skład tych tabletek świetnie sobie radzi z problemem trądziku .Wystarczy trzy miesięczna kuracja i jest po uciążliwym problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te tabletki stosowałam zaraz po tym ja była możliwość kupienia ich w Polsce.I mogę stwierdzić że skuteczność tych tabletek jest na prawdę bardzo dużo.Moja cera wygląda teraz zupełnie inaczej jest zdrowa bez pryszczy.Jeżeli jeszcze blizny by zniknęły to już nic więcej bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×