Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anuszka...

suuuucha skóra - czym nawilżyć ale nie dostać krost????

Polecane posty

Gość anuszka...

mam straaasznie suchą skórę na twarzy (czoło, nos) i ogólnie na całym ciele.. na twarzy sie sypie (takie białe skórki) jak ją nawilżam to wyskakują syfy, jak nie nawilżam to po nałożeniu podkładu sypie sie skóra i wyglada to niezbyt fajnie... co mam robić?? używałam kremu KERMUREN PLUS nawet pomagał ale dostałam krost.. może zmienić podkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka...
dziewczyny pliiis ja mam real problem z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewachale
w aptekach jest seria SVR do cery bardzo suchej, alergicznej. Jest to seria na bazie składników przeciw alergicznych, bez środków zapachowych i innych świństw, które podrażniają wrażliwą skórę. Polecam jest świetna. Mój synek ma atopowe zapalenie skóry, która w rzeczy samej jest bardzo sucha i to mu bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwostin dobrze nawilza niezly
jest takze krem do suchej skory z aloesem firmy Hean i zrezygnuj w ogole z podkladow i pudru... a w ogole jesli myjesz twarz zelami to przerzuc sie na mydlo-tez mialam mnostwo wypryskow, po tym jak odstawilam zele zaczelo znikac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka...
no nie wiem, mydło wysusza moją skóre na dłoniach to co dopiero na twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o witam w klubieeeeeeeee
:) Ja mam dokładnie to samo!!!!! Mam po umyciu dosłownie białą twarz, jak przejade po niej ręką, to mi się sypie taka skóra:o Nie musze używać mydła, płynów itd., wystarczy, ze np. myje głowę i naleję sobie trochę wody na czoło- ściąga mi się cała skóra, zaczynają mi obłazić takie "łuski" duże:o skóra sie robi naciągnięta, czerwone zmarszczki mimicze:o😭 A po kilku godzinach już się cała świecę:O I też nie mogę używac żadnych kremów hardkorowych, bo mam tendencję do zapychania porów (kiedyś miałam straszny trądzik...) i w dodatku mam łojotok:o Tylko isę zabić:( Uzywałam Iwostinu. Na początku było ok, ale po roku przestał na mnie w ogóle działać:( Potrzebowałam czegoś silniejszego, więc kupiłam krem do suchej i łuszczącej skóry Xerial 5 firmy SVR. No i... dupa. Działa trochę, ale ani skóra mniej się nie łuszczy, anie nie nawilża jakoś super. A kosztował 50zł. Nie wiem już, co mam robić:( Mam dopiero 22 lata a taką zniszczoną skórę, wysuszona i z łojotokiem:( Nie da się jej niczym nawilżyć, mam zmarszczki mimiczne i cała się łuszczę. Porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewachale
z SVR kupcie ten żel z serii różowej. Poważnie jest super nic nie wysusza skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaki żel
napisz nazwę, wklej linka. SKąd ja mam wiedzieć, o co w ogóle chodzi?:O Do twarzy ten żel, do mycia, do smarowania?????:O Wklej zdjęcie albo linka. Albo podaj pełna nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewachale
na dole strony macie opis wszystkich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co 75 zl za 500ml
troche przesada :/ moze cos tanszego /??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewachale
wiem, że jest drogie, ale to wydatek na kilka miesiecy. Zel do mycia ciała starcza na około cztery miesiace. Jest bardzo ekonomiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje nivea soft. ładnie nawilża i nie przetłuszcza. tylko, że ma środki zapachowe i jak masz coś takiego, to wolałabym jakiś naprawdę porządny kosmetyk kupić. ewachale dobrze radzi. to są jedne z lepszych kometyków, aczkolwiek ja tutaj bym żel do mycia Surgras Lipikar la roche posay: http://www.szkola-atopii.pl/lipkar_mydlo_w_plynie.html albo kostke myjącą: http://www.szkola-atopii.pl/lipikar_kostka_toaletowa.html ja używam balsamu z tej serii i jest niesamowicie wydajny, raz posmarujesz i jest piknie. jednorazowo wydaje się, ze to duzy wydatek, ale mówie - warty swojej ceny, bo na bardzo długo starcza :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o witam w klubieeeeeeeee
Nie, Nivea soft na pewno się nie nadaje dla takiej skóry:o Sory, ale w ogóle kremy nivea są straszne. Mają samą parafinę plus trochę chemii i zatykają pory, wprost WYSUSZAJĄ skórę i nic nie dają. Tak samo jak AA, Loreal, Barnier, Clinique, czy Vichy:O Nie znalazłam jeszcez nic, co by mi pomogło:( A ten krem SVR, rozumeim, z echodzi o wersję do twarzy? http://www.svr.pl/index.php?id=28 Ja używam tego: http://www.svr.pl/index.php?id=86 Powinien teoretycznie niwelować to cholerne łuszczenie:o U mnie nawet zaraz po ostrym peelingu St. Ives skóra schodzi płatami:o Nie wiem już, co mam robić, ten krem tez nie pomaga, chociaż już używam go ponad 3 tygodnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
ja mam taki sam problem,polecam ci kosmetyki IWOSTIN,WYPRÓBOWAŁAM NA WŁASNEJ SKÓRZE I NAPRAWDE NIE UCZULA,SĄ O POŁOWE TAŃSZE OD TYCH SVRtylko w aptece,super jest woda termalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o witam w klubieeeeeeeee
No ja juz używałam Iwostinu i za bardzo mi nie pomógł a wode termalna to akurat mają do niczego:o Avene jest 1000razy lepsza. Po tej wdzie Iwostinu twarz mnie szczypała i w dodatku rozpylała się nie mgiełką tylko jakims strumieniem...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm hm
Moze cos blizej natury? Olej kokosowy tloczony na zimno?W sklepach ze zdrowa zywnoscia mozna go kupic,pakowany w slioiczki,ma konsystencje podobna do wazeliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyu6utru68787
ja stosuje tabletki capivit hudrokontrol - biore juz drugie opakowanie i działa- juz nie mam tak suchej skóry, spróbujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
a byłaś u dermatologa,ja poszłam ocenił moją cerę powiedział co można stosowąć a czego nie,jak poprosisz to zrobią ci też testy uczuleniowe,a próbowałaś la roche posay,też dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o witam w klubieeeeeeeee
No, fakt. Może pójde do dermatologa. Ale nie wiem, co on i poradzi:( Mam łojotok i jednocześnie tak wysuszoną skórę, z eszok. Złazi mi płatami, codziennie po prostu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochiminka
Jak sucha skóra to tylko balsam la roche posay z serii lipikar. Nie znam drugiego balsamu, który tak by nawilżał skórę. Nie tylko nawilża, ale też jest leczniczy (jak się ma jakieś problemy zes kórą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam.........
krem Bambino, ładnie nawilża i na pewno nic nie wyskoczy po nim, dlatego że ma w składzie tlenek cynku, który łagodzi podrażnienia i likwiduje wypryski. Po nałożeniu, żeby się nie świecić przyłuż do twarzy chusteczkę higieniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mycia twarzy i ciała polecam wam Der-med, do kupienia w aptekach, do suchej, łuszczącej sie skóry. Jest rewelacyjny- polecił mi go dobry dermatolog. Do skóry twarzy używam zwykłego kremu Nivea, ale podejrzewam, ze dla niektórych może być zbyt tłusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o witam w klubieeeeeeeee
:) hej, dziewczyny:) Dziękuję za wszystkie rady:) Krem Bambion jest straszny, zapych i pory koszmarnie a tlenek cynku tam jest, ale chyba jako filtr mineralny(???) i w ogóle mi nie służył. tak samo oliwka do twarzy- koszmarnie wysusza skórę i robią się pryszcze:o Ale !!!!:) To cud chyba:) Przyjechał własnie do mnie ktos z Afryki i przywiózł mi krem taki malutki, 20g, LUNA Emollient Cream. Tam jest anrysowane, że to do rąk i łokci, do bardzo suchych miejsc i jakies tam arabskie robaczki. Ten krem jest rewelacyjny!!!!!! Po prostu jest idealny. Jest tłusty jak jakieś bobrze sadło, taki lekko przezroczysty ale rozprowadza się dobrze a skóra po nim jest zupełnie matowa, taka gładka, zupełnie bez żadnej warstwy tłustej, po prostujak goła, pory sa zwężone, ten krem jest rewelacyjny!!!! Mam 3 tubki i już się martwię, co zrobię, jak się skończy:( Chyba pojade na wakacje jakieś do Afryki;) Luna Cosmetics to jakaś firma chyba z Egiptu. WIęc w Polsce nie ma szans, ze dostanę ten krem. Ale on jest po prostu rewelacyjny, w życiu czegos takiego nie widziałam! Jeszcze kiedyś we Francji kupiłam sobie krem na zimę Neutrogeny, miał prawie taką samą konsystencję i był genialny, tak samo działał. A w Polsce go nie ma też:( Ponieważ ten krem był prawie identyczny jak Neutrogena tamta, miał podobną konsystencję itd., zdecydowałam się go użyć do twarzy, mimo ż ebyły narysowane na opakowaniu łapki i łokieć:) Jest naprawde genialny. Niesamowite. I kosztuje tam grosze, może z 5zł polskich... A ja za 50ml SVR płacę 54zł:o i w dodatku ten krem w porównaniu z SVR to cudo! Nie wiem, na czym to polega, ale to jest właśnie to, czego potrzeba mojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o witam w klubieeeeeeeee
Aha, a włosy mam bardzo dobre, suche trochę, ale pewnie dlatego, bo kręcone. Ale miękkie, nie łąmią się, nie rozdwajają, sa bardzo gęste, Nie wiem, skąd nagle taka skóra:( A jeszcze tego kremu Luna uzyłam na ęce, bo mam odmrożone juz na plus 5 stopniach zawsze, czerwone, popękane całe, jak chłop z roli:o I po dosłownie dwóch godzinach miałm normalnego koloru, gładki ręce, które mnie nie szczypały. Naprawdę, szkoda, ze u nas nie potrafia robić dobrych kosmetyków ani lekarstw:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka...
o rany jak ten krem z afryki jest taki dobry to ja też go chce!!!!!!!!!!!!!! nivea krem nic nie daje, skóra jest po nim sucha, kapsułki capivit hydrocontrol są fajne, nawet troche działają używam tego der-medu jest nawet spoko ale i tak sie skóre troche wysusza... po zaczęciu tego tematu zaczęłam pić duużo wody (bo troche w pasie przytyłam i chce zrzucić) i skóra nie jest już AŻ TAK sucha jak zawsze nawet po nałożeniu podkładu tylko troche te łuseczki wyszły ale jest lepiej niż było :) ale jak sie pozbyć t6ych wielgachnych porów na nosie ?????????????????????????? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o witam w klubieeeeeeeee
Nie wiem:) Ja się zawsze ta pozbywa porów, z eco jakis czas po gorącym prysznicu je sobie wyciskam i już:p Nie da się pozbyc raz roszerzonych porów, nawet jak są zupełnie oczyszczone, jak juz nie masztakiej produkcji łoju i one są po prostu czyste, to i tak są widoczne. Nic ich nie zamkinie, chyba że na chwilę.... Ale co tam, skóra musi miec pory;) A ten krem jest naprawdę suuuuuper. Matko, przez jeden dzień, jak się nim posmarowałam, już mam gładką twarz, tylko jeden strupek jest trochę wyschniety, Mimo, ze na noc używałam Acnedremu mam idealnie gładka twarz. I nawet mi się małe krostki pogoiły i poznikały jakoś... Najdziwniejesze, ze jak wzięłam prysznic, to potem jakby miałam taką miękką skórę, że mogłam sobie dosłownie potrzeć rękami twarz a ona mi sie rolowała i schodziła, jak taki peeling. Właśnie ta sucha skóra mi złaziła:) I zostałą tylko ta normalna:) Więc ten krem chyba tez jakoś rozmiękcza skórę. Albo io nie, nie wiem. Moze po prostu dobrze nawilża. Kurcze, ale to jest takie cudo!:) Tylko nie wiem, co zrobię, jak się skończy...:( Poproszę, żeby mi jeszcze raz przywieźć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszka...
o rany jak by ci przywieżli to może weż tez jedna dla mnie ja ci oddam kase bo jeśli on naprawde tak działa to byłoby booooskoo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik_Decubal
Firma Decubal oferuje dwie linie produktów do suchej i bardzo suchej skóry. Zachęcam do zapoznania się z poszczególnymi kosmetykami http://www.decubal.pl/ Chętnie odpowiem na pytania. Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×