Odpowiedz na ten temat

Swedząca skóra!!!

• kasiasasia 2017.05.08 [20:25]
    Potrzebuje pomocy! Może ktoś z Was zna jakiś sposób, który szybko łagodzi swedzenie ? Swędzi mnie dosłownie całe ciało smutas.gif Nie mam żadnej wysypki ani nic, lekarz najwczesniej w czwartek a do tego momentu muszę sobie jakoś poradzić.. Pomożecie ?
  • sajo000 2017.05.08 [20:27]
    Może masz świerzba?
  • gość 2017.05.08 [20:28]
    nie czekaj do czwartku idz jutro do lekarza
  • gość 2017.05.08 [20:32]
    Jeżeli zaczęło raptem i bez konkretnej przyczyny typu leki, zmiana kosmetyku, to może wypij chociaż wapno z kwercytyna, wykap się ma wszelki wypadek w znanym lekkim mydle i tyle. Nie wiadomo czym smarować czy leczyć, a jak nie przejdzie to jutro idź do lekarza.
  • gość 2017.05.08 [22:54]
    Idź jak najszybciej do doktora a tak może wyglądać świerzb http://www.bolimnie.com/choroby/swierzb
  • gość 2017.05.09 [09:08]
    Może masz po prostu przesuszoną skórę? Spróbuj ją czymś nawilżyć. Najlepiej jakimś olejkiem https://idealna.pl/kosmetyki/pielegnacja-cial a/balsamy-i-olejki/bielenda-zmyslowe-olejki-multifazowy-olej ek-do-ciala-namietne-nawilzenie/ albo jak nie masz to po prostu zwykłą oliwą z oliwek i powinno pomóc jeśli to nic poważniejszego smiech.gif
  • gość 2017.05.09 [20:03]
    Albo uczulenie, albo po prostu przesuszona skóra. W przypadku uczulenia - alergolog, przy przesuszeniu jakiś dobry nawilżacz - np. kremowe serum od Bielendy z olejkiem lnianym, które szybko się wchłania i długotrwale regeneruje. I się nie lepi.
  • erkaaa 2017.05.09 [22:39]
    Zerknij sobie na portal adamed.expert może masz jakąś alergię widziałam tam właśnie sporo artykułów na temat alergii, swędzenia itd W każdym artykule masz informacje jak pomóc sobie domowymi sposobami także może sobie ulżysz ale nie bagatelizuj tego i jak najszybciej udaj się do dermatologa najlepiej
  • gość 2017.05.10 [09:26]
    To może być alergia, sprawdź kalendarz pyleń http://www.odetchnijspokojnie.pl/kalendarz-p ylen/ Być może jesteś uczulona na jakąś roślinę.
  • Słodziaczek123 2017.05.12 [14:23]
    Idź koniecznie do lekarza. W CMP w Krakowie mają bardzo dobrze prosperujący oddział alergologii, sama się u nich leczę więc polecam
  • kasiasasia 2017.05.12 [19:39]
    To świerzb!!! smutas.gif Dostałam Novoscabin, ale po przeczytaniu opinii w Internecie nie wierzę, że to wystarczy.. Może ktoś zna jakieś domowe sposoby, żeby chociaż zmniejszyć uczucie swędzenie? Przeczytałam coś o occie, ktoś korzystał?
  • Aldonita 2017.05.19 [15:59]
    Zdezynfekuj ubrania, pościele i ręczniki. Będzie jasne czy to od nich. Możesz to zrobić proszkiem do prania clovin ii septon - on usunie alergeny, bakterie, wirusy, wszystko to, co może zewnetrznie powodować podraznienia.
    Oczywiscie moze byc jeszcze mnóstwo innych powodów podrażnien, jak właśnie zmienione kosmetyki, albo niewypłukany proszek z prania, albo uczulenie poarmowe. albo jeszcze co
  • Brabella 2017.06.21 [19:42]
    Polecam wizytę na SOR, gdzie podadzą dożylnie wapno odczulające. miałam kiedyś podobną sytuację i tylko to mi pomogło.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...