Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiasasia

Swedząca skóra!!!

Polecane posty

Potrzebuje pomocy! Może ktoś z Was zna jakiś sposób, który szybko łagodzi swedzenie ? Swędzi mnie dosłownie całe ciało :( Nie mam żadnej wysypki ani nic, lekarz najwczesniej w czwartek a do tego momentu muszę sobie jakoś poradzić.. Pomożecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czekaj do czwartku idz jutro do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zaczęło raptem i bez konkretnej przyczyny typu leki, zmiana kosmetyku, to może wypij chociaż wapno z kwercytyna, wykap się ma wszelki wypadek w znanym lekkim mydle i tyle. Nie wiadomo czym smarować czy leczyć, a jak nie przejdzie to jutro idź do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo uczulenie, albo po prostu przesuszona skóra. W przypadku uczulenia - alergolog, przy przesuszeniu jakiś dobry nawilżacz - np. kremowe serum od Bielendy z olejkiem lnianym, które szybko się wchłania i długotrwale regeneruje. I się nie lepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erkaaa
Zerknij sobie na portal adamed.expert może masz jakąś alergię widziałam tam właśnie sporo artykułów na temat alergii, swędzenia itd W każdym artykule masz informacje jak pomóc sobie domowymi sposobami także może sobie ulżysz ale nie bagatelizuj tego i jak najszybciej udaj się do dermatologa najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź koniecznie do lekarza. W CMP w Krakowie mają bardzo dobrze prosperujący oddział alergologii, sama się u nich leczę więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To świerzb!!! :( Dostałam Novoscabin, ale po przeczytaniu opinii w Internecie nie wierzę, że to wystarczy.. Może ktoś zna jakieś domowe sposoby, żeby chociaż zmniejszyć uczucie swędzenie? Przeczytałam coś o occie, ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldonita
Zdezynfekuj ubrania, pościele i ręczniki. Będzie jasne czy to od nich. Możesz to zrobić proszkiem do prania clovin ii septon - on usunie alergeny, bakterie, wirusy, wszystko to, co może zewnetrznie powodować podraznienia. Oczywiscie moze byc jeszcze mnóstwo innych powodów podrażnien, jak właśnie zmienione kosmetyki, albo niewypłukany proszek z prania, albo uczulenie poarmowe. albo jeszcze co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wizytę na SOR, gdzie podadzą dożylnie wapno odczulające. miałam kiedyś podobną sytuację i tylko to mi pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×