Odpowiedz na ten temat

Świerzb, jak się pozbyć robala

• Puszkin 2016.02.24 [10:31]
    edytowano 2016.04.02 [08:38]
  • coheed 2016.02.24 [10:43]
    Twoje IQ powala usmiech.gif To az do tego potrzeba dyskusji ? nie wystarczy iść do lekarza ?
  • Puszkin 2016.02.24 [10:56]
    Są lekarze którzy nie wiedzą jak to leczyć a najczęściej boją się zakażenia i leczą z odległości 3m. A jeszcze częściej traktują to jako uczulenie lub atopowe zapalenie a świerzb jest diagnozowany po miesiącach jak już opanuje całą skórę i wtedy leczenie jest bardzo trudne.
  • coheed 2016.02.24 [11:12]
    Ok. zatem będę leczył się u Ciebie i innych na kafe internetowo tanio i wygodnie .......... Masz rację lekarze nie wiedzą jak leczyć ...... Natomiast bywalcy kafeterii wiedzą wszystko, taki umysł zespolony w swoim geniuszu .....
  • Mbezl 2016.02.24 [11:20]
    Coheed, mam nadzieję że ciebie to nie dopadnie, wierz mi, smarowałbyś sie wlasnym gównem gdyby ktoś napisał że to ci pomoże. Niestety i ja spotkałam się z lekarzami którzy tego wyleczyć nie potrafili, pomimo moich szczerych chęci pozbycia sie tego, nie dało rady. Dopiero na kafe znalazłam sposób, nie dość że tani to jeszcze skuteczny w 100%
  • Milo54 2016.02.24 [12:30]
    To była pomyłka,nie zamierzam uczestniczyć w tym forum
    edytowano 2016.02.24 [12:58]
  • Puszkin 2016.02.24 [12:34]
    Nikt ci nie zabrania opisać swojej metody. Wypowiadać się mogą wszyscy
  • depeche 2016.03.03 [10:45]
    mbzl prosze odopwiadaj tu ze mną, zlikwidowali kolejne forum, to jest test
  • Mbezl 2016.03.03 [10:53]
    Nie ma problemu usmiech.gif jestem na strazy smiech.gif
  • Anulka_L 2016.03.03 [11:12]
    Wow, ale się ciesze, że tu jesteście usmiech.gif Już sie załamałam jak zobaczyłam, że tamtego forum niema...
  • Mbezl 2016.03.03 [12:33]
    My wiemy co to znaczy wiec zostajemy na dlugo cool.gif
  • depeche 2016.03.03 [13:24]
    zastanawia mnie tylko bo jak sie w google wpisuje to tego nie widac tylko stare forum i bład 404, jak to znajdą leczacy sie.
  • Mbezl 2016.03.03 [13:47]
    Wystarczy ze w wyszukiwarke wpiszesz swierzb kafeteria i tyle. Kazdy wie ze na kafeterii mozna znalezc wszystko smiech.gif dla chcacego nic trudnego
  • Mbezl 2016.03.03 [13:49]
    Forum milo teznie da sie tak latwo znalezc usmiech.gif
  • depeche 2016.03.03 [14:10]
    no wogóle sie nie da.. forapl. tam np. było/jest forum farmacji na tej stronie i tam były banki pytań wiec tam sie ukrywaja ci co chca cos ukryc.
  • Mbezl 2016.03.03 [14:41]
    Zniknelo, nastepne jest puste, nic sie nie da. Korzystam z telefonu to nie mam mozliwosci przewertowania wszystkiego jak naależy.
  • nomarek 2016.03.03 [15:17]
    Spokojnie, jak tylko zwiększy się zainteresowanie, wątek pojawi się w Google. To się nazywa pozycjonowanie. Na razie jest w wyszukiwarce kafeterii.
    Więcej na temat tego pasożyta na stronie: www.justpaste.it/pdc6-03
  • Mbezl 2016.03.03 [15:24]
    No to se musimy poklachac smiech.gif . Statystyki odwiedzin poprawic, dowartosciowac forum smiech.gif cos tam kumam z sieci itp, poruszam sie dosc sprawnie, wygrzebuje archiwa itp ale na komputerku a nie tele jezyk.gif
  • Scabyman 2016.03.03 [18:43]
    Witajcie ... od 1,5 tygodnia śledzę wasze wpisy, ale jakoś nie było okazji żeby się odezwać. Widzę, że jednak usunięto poprzedni wątek Milo54... a była w nim dokładnie opisana jej metoda, którą właśnie dzisiaj podjąłem bo niestety i mnie dopadł świerzb i postanowiłem także coś skrobnąć . Mam nadzieję, że metoda ta pomoże bo po kuracji Crotamitonem wypisanym przez dermatologa, który zdiagnozował u mnie to cholerstwo nastąpił jednak nawrót i jestem mocno podłamany. Boję się, że się nigdy tego nie pozbędę i do końca życia będę jak jakiś trędowaty. Niestety dwie osoby w mojej rodzinie totalnie ignorują zagrożenie zarażeniem świerzbem i nie podejmują żadnych leczeń. Na razie ... a już minęło około 5-6 tygodni, a więc tyle że teoretycznie coś powinno się ujawnić, ale póki co nie widać u nich żadnych oznak zarażenia. Obawiam się, że to jedynie kwestia czasu kiedy i ich to dopadnie i nawet po wyleczeniu znowu się od nich zarażę smutas.gif .
    Mam nadzieję, że Milo54 też dołączy.
  • Mbezl 2016.03.03 [18:53]
    Raczej nie dolaczy. Jaki masz problem, wypsikaj permetryna wszystko zczego korzystacie wspolnie i tyle, ty bedziesz miec permetryne na sobie to ich nie zarazisz. Skoro po takim czasie nic u nich nie widac to nie znaczy ze sie nie zarazili pozniej od ciebie np 2 tyg temu. Jak innych zacznie swedziec to przyjda po ratunek
  • Scabyman 2016.03.03 [19:02]
    Z tym wypryskaniem wszystkiego permatyną nie jest tak prosto. I tak uważają, że mam paranoję i jakiekolwiek napomnienie o świerzbie i ryzyku zarażenia kończy się kłótnią więc jest nieciekawie. Na szczęście korzystamy z oddzielnych łazienek więc tak naprawdę ryzyko wiąże się z używaniem tych samych przedmiotów w kuchni, która jest współdzielona ... tzn. nóż, łyżeczki czy też taborety więc łudzę się, że może jeszcze tego nie podłapali.
    A dlaczego nie będzie Milo54 .... dlatego, że jest to wątek nomarka?
  • nomarek 2016.03.03 [19:19]
    Milo nie pojawi się z powodów ambicjonalnych. Nikt jej nie zabrania wypowiadać się jeżeli się pojawi.
  • Scabyman 2016.03.03 [19:22]
    Tak też robię nomarek ... m.in z pomocą tego opisu świerzbu na justpaste.it, które linkowałeś. Niestety widzę, że podobnie jak wątek na forum także i tamten link jest już nieaktualny.
    No Milo54 powinna sobie darować te powody ambicjonalne i także dołączyć do dyskusji.
  • Mbezl 2016.03.03 [19:25]
    Milo ma SWOJE forum a to jest publiczne. Skoro macie tak malo kontaktu ze soba to szanse na zachorowanie sa male, ale sa. Jaki problem w wypsikaniu taboretow np sabunol spray lub muszka plus z zoologicznego sklepu? Nie musza przy tym byc ani nie musza o tym wiedziec. Jak sie wyleczysz to i tak permetryna w ciuchach bedzie dzialac. Ty simozesz wtedy nacierac novoscabinem zeby sinie zarazic ewentualnie ponownie
  • Scabyman 2016.03.03 [19:25]
    Mam pytanie ... smarowałem się dzisiaj pierwszy raz Afanisepem. Niestety mam pewne obawy przy spożywaniu pokarmów rękoma wysmarowanymi maścią przygotowaną w oparciu o ten środek. Czy nie jest to niebezpieczne dla zdrowia ... czy się tym nie podtruję?
  • nomarek 2016.03.03 [19:26]
    Aktualne linki są w pierwszym poście.
  • Scabyman 2016.03.03 [19:27]
    Mam pytanie ... smarowałem się dzisiaj pierwszy raz Afanisepem. Niestety mam pewne obawy przy spożywaniu pokarmów rękoma wysmarowanymi maścią przygotowaną w oparciu o ten środek. Czy nie jest to niebezpieczne dla zdrowia ... czy się tym nie podtruję?
  • nomarek 2016.03.03 [19:30]
    Permetryna nie działa na ludzi ale ręce należy umyć. Rąk ciągle używasz a więc robal w dzień nie ma szans. Na noc wysmarować.
    Oczywiście poza sytuacją kiedy masz świerzb między palcami. Wtedy należy utrzymać permetrynę na dłoniach przez cały czas.
    Więcej na temat tego pasożyta na stronie: www.justpaste.it/metody
    edytowano 2016.03.03 [19:33]
  • Scabyman 2016.03.03 [19:32]
    Nomarek ... no właśnie ten link, który podałeś ...www.justpaste.it/pdc6-03
    aktualnie już nie działa, a dobrze tam był opisany proces leczenia i dezynsekcji.
  • nomarek 2016.03.03 [19:34]
    Już zmieniłem link na prawidłowy.
    Więcej na temat tego pasożyta na stronie: www.justpaste.it/metody
  • Scabyman 2016.03.03 [19:35]
    Acha faktycznie widzę, że ta sama treść jest teraz pod linkiem
    http://justpaste.it/metody
    Nawet kupiłem ten mikroskop kieszonkowy x60, który tam podałeś. Czy świerzb jak oglądasz skórę przy podświetleniu świeci na skórze? Czy się rusza?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...