Odpowiedz na ten temat

Świerzb, jak się pozbyć robala

• cent 2017.03.16 [22:14]
    Podaj mi proszę pełna nazwę tego bioelu to poszukam gdzie moge kupić.
    Bardzo ci dziękuję za odpowiedzi. usmiech.gif
    Czy olejek cynamonowy naprawdę wykazuje działanie przeciwświerzbowe?? czy tylko się łudzę i kupuje litrami na darmo?
  • cent 2017.03.17 [08:59]
    Niestety nie widzę nowym wypowiedzi. Ostatnia jaka widzę to moja własna z pytaniem o mop parowy na stronie 65.
  • depeche 2017.03.17 [11:09]
    tak mop parowy jak najbardziej niszczy swierzb, a kłócia i inne dziwne odczucia na skórze potrafią utrzymywac się bardzo długo, choć kazdy jest przecież innym organizmem, i u jednych szybko to sie eliminuje u innych niestety dłużej i skóra nie jest juz taka sama. własnie odwiedziła mnie srodowiskowa i mówi , że ze swierzbem walczyła 2 razy w zyciu a ma 4 rkę dzieci. ... jest do zwalczenia głowa w górę.
  • Depeche 2017.03.18 [06:22]
    Tak potrafi miesiącami az w koncu ustepuje. To zalezy takze od rodzaju skory sucha szybciej sie leczy ale dłużej dochodzi do siebie a tlusta gorzej wyleczyc ale za to objawy igiel czy palenia mrowienia i inne nieprzyjemne doznania znikaja szybciej
  • cent 2017.03.18 [09:49]
    Depeche bardzo ci dziękuję za odpowiedzi. Ratujesz moje zdrowie psychiczne usmiech.gif . Uznałam, że jesteśmy wyleczeni i na razie zaprzestaję smarowania masciami. I poobserwuje czy nie ma nawrotów. Nie mogę smarowac rodziny maściami w nieskończoność. To trudna choroba, bo strasznie siada na psychikę i nie da się sprawdzić czy zabileś już wszystko czy nie smutas.gif Jedyne co nadal bedę robić to uzywać mopa parowego i używac olejków. Bez tego będe czuła się zbyt bezbronna. No i jak już przyjdzie alergoff to jeszcze uzyje. Wszystkie pościele z okresu choroby sa poprane i popakowane w worki, w poniedziałek zawożę do magla.
    Bardzo wierzę w olejek neem,po eksperymencie który zrobiłam. Na szklankę wody wlałam kilka kropel olejku neem i olejku herbacianego. Popsikałam tym pająka i zdechł po 7 minutach . Dlatego wierzę że i świerzb zabija.
  • zrozpaczona41 2017.03.18 [12:43]
    Kobieto ,opanuj się ,po co ci ten mop i te oleje,to jak umarłemu kadzidło.Świerzb nie zyje na podłogach i dywanch tylko w twojej skórze a depeche ,ktora nigdy nie myslała ligicznie nawet ci nie powie ,że to bez sensu.Az dziwne ,że cie nie leczy z gronkowcow.Olej neem zabija pajaki,ale nie swierzb.Poczytaj trochę a przekonasz się ,ze nigdzie nie pisze,że zabija swierzba.
    Wejdz na właściwe forum gdzie nie ma takich pierdół jak tu.
    Tu masz dane do tego forum tylko zamiast słowa kropka wpisz kropke
    www kropka swierzbmoznapokonacmilo54 kropka fora kropka pl
  • cent 2017.03.18 [15:58]
    zrozpaczona, dziękuję ale byłam na tamtym forum. Nie przemawia do mnie używanie na swoim ciele afanisepu. Dlatego tez wolałam kupić Infectoscab. Smarowałam się nim długo, koszty były znaczące , ale wolałam coś bezpiecznego i przeznaczonego dla ludzi. Do oprysku raz stosowałam, ale mam koty, więc więcej nie będę.
    Mop parowy używam i tak i tak, to tak jak używanie odkurzacza, weszło mi już w nawyk, więc nie zamierzam przestać usmiech.gif Od kiedy mam mop parowy, czystość nabrała dla mnie nowego wymiaru usmiech.gif
    Olej neem działa na pająki,kleszcze, wszy, pluskwy i inne robale. Myślę więc że zadziała również na świerzb. Zresztą czuję się psychicznie lepiej uzywając go. Ma tez właściwości nawilżające, więc tak czy siak nie zaszkodzi do odbudowy skóry.
    Nie chcę mieszać się w wasze spory,bo mnie one nie obchodzą. Mi Depeche bardzo pomogła dobrym słowem i za to jestem jej wdzięczna usmiech.gif
    Myślę ze świerzb jest do opanowania, gdyby było inaczej to by wszyscy chodzili zaświerzbieni. Skoro ludzkośc radziła sobie z tym problemem 50 lat temu bez takich środków jakie mamy my teraz, to mam nadzieję ze i ja sobie poradzę usmiech.gif
  • miri15 2017.03.19 [16:03]
    Olejek cynamonowy naprawdę działa najlepiej w połączeniu z anyżowym i goździkowym. Polecam Tobie smarowanie się olejkami dopóki nie osiągniesz spokoju, a później profilaktycznie, co jakiś czas.
  • Depeche 2017.03.19 [18:07]
    Fajnie miri ze jest jakis inny glos w sprawie olejkowej
  • cent 2017.03.20 [08:21]
    Dziękuję Miri za wpis o olejkach usmiech.gif na chwilę obecną nie mamy nowych wykwitów, skóra swędzi, ale nie w nocy. Do kapięli dodaje na zmianę olejki (gożdzikowy, cynamonowy,neem). Smarujemy się balsamem wg receptury Depeche (piołun,krem i goździki).
    Czekam jeszcze aż przyjdzie zamówiony Allergoff Wash żeby poprać rzeczy z kwarantanny (juz ponad 2 tyg, chcę je przetrzymać do 3 tyg-mam nadzieję że to wystarczy). Zamówiłam też spray żeby spryskać kanapy itp. Czy moge nim pryskać bezpośrednio na zwierzeta?
  • Depeche 2017.03.20 [15:15]
    Raczej sie nie zaleca bo beda wylizywac tam jest nawet taki opis zeby bezposrednio nie pryskac. Zwierzakom kup obroze bayer foresto albo selametryne krople spot on zwierzaki maja inna bariere naskorkowa z lojem i dlatego u nich jest troche inne leczenie niz u ludzi u nas wkropienie kropli na kark nic by nie dalo u nich wszystko ladnie sie rozchodzi we krwi i na skorze. Sam alleegoff spray to sa rozne opinie czy dziala na swierzb czy nie jak chcesz prynskac to lepiej saszetke w wodzie rozpuscic i jest większe stezenie benzoesanu benzylu niz w aerozolu. Pozdrowionka.
  • Depeche 2017.03.20 [15:17]
    Tak jedna saszetka na 300 ml wody daje duze stezenie.
  • cent 2017.03.20 [17:03]
    Depeche koty dostały na karp krople Advocate (czy jakoś tak). Pies zeżarł tabletkę n a świerzb zwykły i uszny. Obydwa specyfiki działają ponoć przez miesiąc. Ja po prostu się zastanawiam czy to wystarczy dla nich? czy nic juz nie musze dodatkowo im podawac? No obsesję mam chwilowo, ale to chyba naturalne przy świerzbie. usmiech.gif To ten allergoff działa czy nie działa na świerzb? Myślałam że jak popiorę to czego nie mogę w wysokich temp (po 3 tyg kwarantanny) w allergoff wash to będzie ok. Narazie ciagle piorę rzeczy które mogę w 90 stopniach i occie. Ręczniki wywalałam do prania po 1 uzyciu, tak juz od ponad 2 tyg. Kanapy i fotele odkurzyłam i przejechałam moperm parowym, popsikałam wodą z olejem neem i herbacianym. łazienki, klamki itp ciagle mopem parowym traktuje , ewentualnie przecieram wodą z olejkiem cynamonowym i neem. Jak się smarujemy my, ludzie, pisałam. Czy to wystarczające srodki zaradcze? Czy jeszcze moge cos zrobić?? Tylko może juz coś niekoniecznie drogiego,bo leczenie jak na razie pochłonęlo krocie. czekam tez na allergoff spray zeby popryskac kurtki , kanapy, buty itp. Czy on działa czy nie działa na świerzb?
  • cent 2017.03.20 [17:16]
    zamówiłam jeszcze dermac m dla spokojnego sumienia. posmarować rodzine raz na noc? na dłużej? czy w odstępach czasowych??
  • Depeche 2017.03.20 [20:59]
    Allergoff dziala na swierzb ale ampulki do prania areozol ma troche male stezenie benzoesanu benzylu . ale jak masz to uzywaj. Tak mysle ze advocate wystarczy w zupełności jak kpty dostaly. Nie ma co szalec. Bedzie dobrze.
  • Depeche 2017.03.20 [21:01]
    Po leczeniutakim jak wy wystarczy 2 razy na 24 godziny posmarowac w odstępach tygodnia i wystarczy. Tj raz na 24 godz i z tydz drugi raz.
  • Depeche 2017.03.20 [21:15]
    Drugi raz za tydzień
  • cent 2017.03.20 [21:30]
    Cieszę się że uważasz że będzie dobrze usmiech.gif Może troche przesadzam, ale wolę przeleczyć ciut za bardzo niz niedoleczyć. Skoro dzieci nie miały i nie mają objawów to smarować je derback m, czy dac im spokój ? Dobrze że moją kuracje uwazasz za dobrze przeprowadzona, lżej mi na duszy że uwazasz że niczego nie zaniedbałam usmiech.gif Możliwe że jestesmy juz zdrowi, ale psychika potrzebuje trochę czasu żeby to zaakceptować usmiech.gif Wiem ze z olejków nie zrezygnuje dłuuugo, o ile wogóle haha. W koncu nie tylko przeciwswierzbowo działają usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...