Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

synek w żłobku

Polecane posty

Gość gość

Mój synek skończył roczek i oddajemy go od jesieni do żłobka. Jak powinnam go przygotować? Zaszczepić go na coś? do tej pory nie zdecydowaliśmy sie z mężem na szczepionkę przeciwko pneumokokom, może lepiej zrobic to teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojego malucha oddałam do żłobka też jak miał roczek i wszystko było ok, wbrew temu co niektóre mamy piszą mój synek nie wracał do domu z chorobami :) ale polecam zaszczepić na co się da - pneumokoki to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągle tylko słychać szczepić szczepić albo nie szczepić nie szczepić... gdzie można znaleźć WIARYGODNE informacje o pnemokokach i NOP-ach??? ja sie wciąż waham co do szczepień, mąż uważa że powinniśmy, mama z kolei - że nie trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce chyba mamy problem z poważną, merytryczną dyskusją na temat szczepien przeciwko pneumokokom... Jak się zastanawiałam czy szczepić czy nie - dużo informacji znalazłam tutaj: http://szczepimy.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszczepiłam, ale synek i tak i tak chorował. Chyba nie ma recepty na niechorowanie, w takim skupisku łatwo złapać coś, bo przecież nie wszyscy są szczepieni, a czasami i Panie przedszkolanki są chore i do pracy przychodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaszczepiłam, ale czasami żałuję, że zrobiłam to tak wcześnie, bo wydałam prawie tysiąc złoty, a potem się okazało, że dzieci żłobkowe mają te szczepienia bezpłatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszałam różne historie po szczepieniach i myślę, że warto jednak zaszczepić i nie czekaż, aż dziecko zachoruje a potem załować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie zaszczepiłam, ale u mojej siostry w żłobku kazali wszyskie dzieciaki poszczepić, bo inaczej nie można zostawiać dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×