Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aneta24

Szampon DERMENA - używał ktoś???Proszę o opinie!!!

Polecane posty

Gość aneta24

Strasznie wypadają mi włosy...:( Usłyszałam o tym szamponie, ale zanim wydam na niego kaskę(kosztuje prawie 30 zł) to chcę wiedzieć czy naprawde warto???Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja uzywalam go
naprawde mi pomogl, szampon jest bardzo wydajny!!!! bierz jeszcze tabletki silica przez jakieś 60dni, i na 100% pomoże Ci! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta24
hej!bardzo dziękuję za podpowiedź :) napisz jeszcze proszę jak on działa?czy owoduje ze włosy mniej wypadają, czy dodatkowo powoduje, że zaczynają odrastać?I po jakim czasie są ierwsze efekty? ASilicę stosuję już onad 3 tygodnie, na razie niestety bez zmian:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja uzywalam go
no ja na efekt musialam sporo poczekac,... na poczatku przy tym szamponie wlosy wypadaly mi jak po wszystkich poprzednich, dopiero po okolo 2 miesiącach przestaly wypadać, a gdzies po 3 moj mąż mowi do mnie :" ale masz pelno krotkich włosków :) jeszcze bym Ci poradzila podciąć wlośki ... aha...ten szampon moje wysuszyl, ale balam sie uzywać odzywki wraz z tym szamponem bo balam sie ze efektu nie przyniesie, dopiero po calej kuracji zafundowalam wlosom moseczki i odzywki, aaa i jeszcze jedno...nie martw sie wypadaniem wloskow, o tej porze roku to normalka! tak mi fryzierka 3 dni temu powiedziala:) Więc glowa do gory:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta24
Dzięki za pocieszenie, ale obawiam sie ze to niestety nie tylko kwestia pory roku :( ja w ogóle mam słabe włoski, dość rzadkie i krótkie, dlatego to wypadanie to moja prawdziwa zmora, a dzieje sie tak od ponad miesiąca... używam od dłuższego czasu osławiony Wax, jem Silice, myję szamponem z czarnej rzepy, ale jak na razie nic nie daje rezultatu :( i jestem już przerażona, że za niedługo będe miała rześwity na głowie, a tego nie zniosę! Gdybym jeszcze wiedziała, że to co wyada-odrośnie, to bym może sie mniej przejmowała, ale ja mam wrażenie, że one strasznie mi sie przerzedziły a że nie widać nowych, odrasatjących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja uzywalam go
a moze masz to po jakiś lekach , lub z nerwow??!!! Zauważ czy rano na poduszcze masz wlosy, rozumiem Cie... tez bylam przerazona, aha powiem ci szczerze, ze wax nie pomogl mi na wypadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_24
Ja go właśnie używam, kończe juz opakowanie i widze pierwsze efekty - włosy juz tak nie wypadaja jak wcześniej, ale chyba trzeba kupic jeszcze jedną butelkę? Jak radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_24
Wax tez używam i pomaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja uzywalam go
ja mialam 2 buteleczki, a wloski mialam za ramiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta24
wiem, że jakimś wytłumaczeniem może być fakt, że jestem przed obroną pracy mgr, którą pisałam w wakacje i cały czas jestem w stresie...ale ciężko wyeliminować stres z życia, prawda ;) niestety... a co wypdania - ogromne ilości wypadają zwłaszcza przy myciu, które ostatnio stało sie moją znienawidzoną czynnością, bo wiąże sie głównie z dodatkowym stresem, jak widze ile ich zostaje w sitku... Czyli Tobie też wypadały i po Dermenie i Silice przestały?W takim razie lece jutro po ten szampon, a co mi tam?;) jestem tak zdeserowana, że wszystko wetre w głowę, zeby tylko pomogło, albo przynajmniej nie było ciągle gorzej, tak jak teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola_24
Ja mam włosy za uszy, ale przecież trzeba myc włosy tym szamponem najrzadziej co drugi dzień, więc po jakims miesiącu prawie się wykończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja uzywalam go
jednym pomaga innym nie:) Mi nie pomogł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja uzywalam go
oczywiście mowa o wax-ie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta24
a jeszcze jest taki szampon Neril-słyszałyście?Własnie też sie zastanawiłam który lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos mi moze doradzic.....czy mozna uzywac szamponu dermena i odzywki wax jednoczesnie?? i po jakim czasie widac efekty... Moje włosy strzasznie wolno rosna i nigdy, ale to nigdy nie miałam włsoów do pasa..a mi sie marza,,,,... czy ten szampon i odzywka i pomoga?? dodatkowo mi bardzo wypadaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooo
jest tu ktos??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ja uzywalam go
Witaj..... Moim zdaniem najpierw skoncz kuracje szamponem! Myjąc włoski wmasujesz szampon i on już zaczyna działać...więc nie ma sensu nakladać waxu!!!! Szampon sam "musi zrobić swoje" . Co za duzo to nie zdrowo! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam ten szampon, używałam go jednocześnie z Waxem, po miesiącu włosy już nie wypadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysa
dziewczyny!ile kosztuje ten szampon,jak pachnie,czy dobrze się pieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łysa pienie sie slabo za 1 razem(ja myje 2 razy), a to dlatego ze ma bardzo malo chemii i o to chodzi...bo gdy szampon mniej sie pieni to oznacza ze posaida dużo składników naturalnych.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za duzo to niezdrowo
proponuje najpierw poczekać na skutecznośc szamponu , bez odzywki wax!!!! Sam szampon na 100% pomoże!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu111
ale jak używam Dermeny to mogę po myciu nałożyć na włosy zwykłą odżywkę przynajmniej?To chyba nie przeszkodzi Dermenie w działaniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szampon Dermena naprawdze dziala tzn., wlosy przestaja wypadac i odrastaja nowe to mu trzeba przyznac. Wiadomo ma tez swoje wady strasznie wysusa wlosy, ale widocznie taki jego urok. Takze mozna kupic smialo polecam z czystym sercem. Aczlwiek jak ktos mysli o Dermenie Ripair nie polecam kosysencja jeszcze bardziej wodnista i jego dzialanie nieco ograniczone. Przynajmiej nie tak spektakularne jak pierwotnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennifer073
Mam niedoczynnosc tarczy zdiagnozowana od roku. I od tego roku wlisy wychodzily mi garciamu. Zalamalam sie bo z bujnej czupryny zostaly mi piorka z przeswitami skoru... stosowalam mase szamponow, odzywek, tabletek... i nic. Od 2 mc stosuje Jantar, jest to wcierka ktora dala spektakularny efekt. Wlosy po po 3 tyg wypadaly o polowe mniej ! Teraz koncze 2 buteleczke i jestem zadowolona z efektu. Wlosy juz sie tak nie sypia, sa mocniejsze, jest od groma baby hair, nie mam juz przeswitow skory, wlosy sa gestsze. Teraz znajoma przywiozla mi na wyprobowanie szampon dermena, wiec jak skoncze ten jantar to po krotkuej przerwie wyprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkk
kk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znacie może taki produkt: Odżywka i szampon Hair Jazz...trochę drogi, ale ponoc włosy rosną 3 razy szybciej. Ja puki co korzystam z odżywki Wax (ale tylko tej z apteki, Biovax z drogerii się nie nadaje) i zamierzam włączyć jeszcze Biotebal, kiedyś mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, ja nie jestem zachwycona tym szamponem tak jak poprzedniczki. Mam średniej długości włosy i rozczesanie włosów po tym szamponie to KOSZMAR... Okropnie plącze włosy. Straciłam więcej włosów przy rozczesywaniu po tym szamponie, niż przez samą ciążę :) Nie pomagała nawet odżywka z tej samej serii. Nie polecam osobom ze średnimi i długimi włosami. PS. Nie zauważyłam też nowych włosków na głowie, a stosowałam szampon systematycznie. Jedyny plus (dla mnie minus, bo chciałam go jak najszybciej skończyć) to fakt, że jest bardzo wydajny. Włosy przestały mi wypadać dopiero wtedy, gdy zaczęłam brać tabletki przeciw wypadaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×