Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anettaaa

szara, zmeczona cera-co robic???

Polecane posty

Gość anettaaa

nie stosuje juz od 3 miesiecy zadnych masci na tradzik( wczesniej stosowałam m.in differin-który pomógł mi sie pozbyc tradzika...ale na zaskórniaki raczej niewiele mi pomógł) Teraz mam szara i zmeczona cere...pozostały tez lekkie blizny potradzikowe...kompletnie nie weim jak przywrócic cerze normalny zdrowy wygląd.Dermatolog powiedziała mi ze musze popytac sie u kosmetyczek albo zainwestowac w kremy z kwasami(ale konkretnych nazw nie podała-powiedziała ze nie jest od upiekszania-wredne babsko)...wiec wybrałam sie do tej kosmetyczki ale te zabiegi sa dosc drobie bo wychodza ok 500zł.Moze wy znacie jakies dobre kremy, masci.Ostatnio zastanawiałam sie nad zakupem kremu NORMADEM VISCHY.Jakie sa wasze opinie...o tym kremie.A moze poleciłybyscie mi jakies inne skuteczne srodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a używasz peelingu
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brrrrrrrrrrunetka
Anettaaa - kup sobie kremik z kwasami...poki jeszcze sloneczko bardzo nie grzeje. Ja uzywam kwasow AHA i po kilkakrotnym uzyciu widze poprawe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno na przeszarzałą cerę świetnie działają kremy z wit. C. Właśnie się za takimi rozglądam... A może ktoś już ma jakieś wypróbowane kremy z zawartością witaminy C? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaa
peeling uzywam...ale nie czesto.Ponac nie wpływa to dobrze na skór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PREZETAĆ PALIĆ
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaa
Anettaaa - kup sobie kremik z kwasami...poki jeszcze sloneczko bardzo nie grzeje. Ja uzywam kwasow AHA i po kilkakrotnym uzyciu widze poprawe--> a mozesz podac dokładna nazwe tego kremu...kupiłas go w aptece?ile kosztuje?Ktos ci go poradził(moze dermatolog)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaa
nie pale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty
peeling zle wplywa na skóre? ?? ale w sumie z 2 strony to jak sie go nie uzywa kosmetyki zle sie wychlaniaja, ma sie duzo zakskórkinów, chropowata skóre , skóra jest szara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie jakis krem karotenowy, poprawiajacy koloryt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIselle
Cześć dziewiczyny:) Ja tu pierrwszy raz u Was, ale często bywam na forum uroda na gazeta.pl. I tam wyczytałam że szarą cerę świetnie można wspomóc zwykłymi kroplami dla dzieci z wit.c Nazywają się Juvit i w aptece są za około 8 złotych. Mieszamy z kremikiem którego zazwyczaj używamy na noc i nakładamy to na buzię. Wczoraj był mój pierwszy raz. Prewencyjnie bo vit c ma też włąściwości stymulujące skórę a dzięki temu przeciewstarzeniowe. Dodatkowo łagodna więc spokojnie można stosować przed 30-tką:) Najlepiej na noc sobie kłaść. Nie wiem, niektóre dziewczyny stosujące Juvit, a wątek był długaśny:), mówiły że na trądzik pomaga, a wszystkie ze nawilża rewelacyjnie i rozjaśnia i wzmacnia naczynka. Niektóre dodawały też krople do balsamu do ciała i twierdzą że naczynka na nogach tez im powoli się zminiejszają. Ja wczoraj jeszcze użyłam na szyjkę i dekolt. Rewelacja , naprawdę skóra jak pupa niemowlaka. Ale podejrzewam że trzeba uważać bo jak ktoś ma, na przykład, skórę wrażliwą to nie jestem pewna czy vit. c jej nie podrażni dodatkowo. lepiej wtedy być ostrożnym. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szara cera? ale dlaczego, co jesz? jak wygląda Twoja pielęgnacja skóry? Może od tego zacznijmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaaa
tzn ja mam zmeczona cere(pawdopodobne przez stosowanie wielu maci)-po prostu wygladam niezdrowo-tak stwierdziła jedna z moich kolezanek.Do tego nie wyleczyłam do konca tradzika...dalej mam zaskórniaki...no i pozostały mi płytkie blizny potradzikowe...co do pielegnacji-to teraz uzywam pianki happy z loeara(czy jak to sie tam pisze) póżniej przemywam twarz tonikiem do cery wrazliwej(łagodny) a pózniej smaruje buzie kremem garnier.Jesli chodzi o stosowanie pudrów, fluidów...to ograniczam sie...teraz maluje sie rzadko.Od czasu do czasu jak ide na jakąś wieksza impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaaa
--> co jem...hmmm...mysle ze odzywiam sie raczej normalnie(miesa, sery, owoce...no i niewielka ilosc słodyczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaaa
krem na noc??/nie mam takiego...myslałam ze takie kremy stosuja tylko osoby po 30...moze rozejrze sie za jakis kremem na noc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcella
no własnie...ja tez zastanawiam sie nad zakupem tego kremu vischy normadem.Moze któras z was miala??pomógł wam na blizny i zaskórniaki...a moze jakis inny krem...czy masc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zastanawiam apropo tych kropli z wit. c faktycnie to może działac ciekawa jestem czy jak bym rozpuściła tabletkę itaminy c i stosowała jako tonik czy byłyby podobne rezultaty.... hmmmm co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brevoxyl
Mi pomaga Brevoxyl i Skinoren. Normaderm też używałam (przez jakieś 2 lata) i był całkiem niezły, ale działa łagodniej od Brevoxylu i Skinorenu. Po tych dwóch specyfikach skóra jest wyraźnie ożywiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krugerica
dziewczyny najlepsze sa zluszczania kwasami np glikolowym czy mlekowym a na to tonik rozany , ktory rozsiwetla i zarozawia cere od 1 razu . i slicznie pachnie i nie ma w tym ni krzty chemiii !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2825
CZEŚC jestem tu po raz pierwszy szukam jakiegos specyfiku na piękna cerę bo mam fatalna szara zmęczoną z workami pod oczami a mam dopiero 30 lat pomóżcie! do usłyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ad89
żeby poprawić koloryt jest bardzo prosty sposób już po pierwszym użyciu widać efekty, sama stusuje i jestem zadowlona. należy zrobić maseczkę a mianowicie, na drbnych oczkach utrzeć jedną marchewkę dodać łyżkę miodu i łyżkę oliwy, można równiez dodać witaminę A lub E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIĆ
Na mnie najlepiej działa lampka czerwonego wina wieczorem! Powaznie! Rano buzia jest taka promienna, łagodna, taka jakby "szczesliwa" hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszkanataszka
A ja mysle ze najwazniejsze jest aby dostarczyc naszej skórze duzej ilości VitC i retinolu.jest taki zabieg-revitacare,który własnei przynosi rewelacyjne efekty własnei dla szarej,zmeczonej cery.Nieraz kremy nie spełnia takiej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anetttaaa kup koniecznie krem odbudowujący na noc, jakiejś sprawdzonej firmy np. Floslek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gooowsrek, spamerko!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=aNC-LLh2dn4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam peeling migdałowy, osobiście robiłam w bytomskiej klinice Amaryllis, na prawdę skóra po nim jest jaśniejsza, bardziej napięta i lepiej nawilżona, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam, że odkąd skóra twarzy ma kontakt z wodą, która została oczyszczona przez filtr z KDF, jest bardziej świetlista i nawilżona. To ekonomiczny i łatwy sposób na poprawienie kondycji skóry całego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz wiedzieć więcej jak radzić sobie z niedoskonałościami skóry? Zapraszam do Szkoły Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Na profesjonalnie prowadzonych zajęciach poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania z zakresu kosmetyki! W szkole Delta Edukacja nie ma żadnych ukrytych kosztów. Nie podpisuje się umowy!- Zapraszam do zapisu! Szkoła mieści się na ul. Szewskiej 17/1 , numer telefonu 798149906 . Pozdrawiamy- Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×