Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania 2127

Szczepionka GYNATREN - czy skuteczna na grzybicę pochwy?

Polecane posty

Gość Ania 2127

Cy któraś z Was stosowała tą szczepionkę, ile ona kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rzucilam palenie we
pierwszy raz slysze - opowiedz cos o tym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - .....
czy jest skuteczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rzucilam palenie we
trzeba lekarza popytac jak to dziala i czy zapobiega nawrotom, ciekawe nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgghg
mam jedno opakowanie jesli ktos chetny prosze pisac staha1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mała sugestia
pomoglo Ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rzucilam palenie we
wyczytalam cos, ze wspomaga systm immunologiczny, moze to taki "cud" jak moja szczepionka na paciorkowce, ktore powodowaly nawracajace anginy, i tez niby mialo wzmacniac system imm., wydalam 300 zl jak psu pod ogon :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w górę -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upuppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaa79
szczepionka GYNATREN osobiście mi pomogła miałam przeokropne nawracające stany zapalne i ciągle problemy już nie miałam sił, ostatnią nadzieją snułam się po forach szukając wsparcia i tak jak wy przeczytałam o tej szczepiące, sprowadziłam i nie żałuje ! właśnie mam jutro 4 dawkę przypominająca jeśli którakolwiek z Was dziewczyny chciałaby GYNATREN to mam dwie ampułki do odstąpienia sprowadzone z Niemiec mój mail mart79usia@intetria.pl lub gg 909045 życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaki
Nie próbowałam tego. Mi pomógł Candivac, który działa na podobnej zasadzie co szczepionka, uodparnia organizm. Cena za opakowanie, to około 56zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam do odstąpienia 2 ampułki Gynatrenu przechowywanego w lodówce. Jestem z Katowic. Chętnie odstapię komuś kto potrzebuje tego specyfiku i ma problem z jego zakupem. Kontakt: iriver@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. mam do odsprzedania 2 ampułki gynatrenu sprowadzonego z niemiec. kuracja to 3 ampułki w odstępach 2 tygodniowych oraz kolejna ampułka po 6-12 miesiącach. ja wzięłam kurację 3 ampułek i teraz po 6 miesiącach jeszcze jedną. w związku z tym mam do odsprzedania 2 ampułki z świeżego opakowania. może ktoś także potrzebuje się doszczepić 1 ampułką?? nie da się kupić jednej...opakowanie zawiera 3 sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej właśnie dzisiaj byłam u swojego ginekologa jak zwykle z tym samym problemem (nawracająca grzybica) .Moje pytanie do wiktorii czy masz jeszcze te dwie ampułki gynatrenu ,o których pisałaś ? Chętnie bym je odkupiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina045
Kupiłam Gynatren będąc w Niemczech i nie trzymałam go w lodówce tylko przez1,5 m-ca był w temp.pokojowej.Moje pytanie czy nie straciła ta szczepionka na wartości i czy mogę ją się zaszczepić.Jaki powinna mieć kolor - moja ma bezbarwny lekko mętnawy.Jeżeli ktoś coś wie na ten temat błagam odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka Ilona
Ja tez musze sobie ja kupić.Mecze się z bakteriami prawie rok.brałam już prawie wszystko,troszkę pomogło,ale znów wychodzi... jakaś masakra normalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gynatren
Witajcie, Mam do sprzedania szczepionkę GYNATREN (przepisowe 3 dawki w jednym opakowaniu), sprowadzoną z Niemiec, przetrzymywaną w mini-chłodni, z fakturą smile Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: iloveharry@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ester2222
mam do sprzedania szczepionke gynatren,przepisowe 3 dawki,waznosc do 11.2012 chetnych zapraszam na maila:sebastian200854@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśka900
Ja teraz zaszczepiłam sie przeciw zapaleniu pęcherza i powiem Wam,ze mam nadzieje ze wreszcie bede miec spokój ,bo ta dolegliwosc moze mnie wykończyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka98
Ja nie mam pojecia,bo w sumie jesli coś mi sie dzieje intymnie,staram sie leczyć probiotycznie lacibios femina.Do szczepionek podchodze scepytcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kala234
Witam, czy ktoś ma może na odsprzedaż GYNATREN ? Chetnie kupie. Proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa teraz
Witam!mam do odsprzedania 2 szt szczepionki GYNATREN sprowadzonej z Niemiec termin warznosci do 2012 roku przechowuje ja w lodówce.cena do negocjacji.zainteresowanych zapraszam martyna_tysia20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opilek
Witam, Jestem po leczeniu szczepionką GYNATREN. Jestem strasznie z niej zadowolona. Pomogła mi ogromnie. Polecam z czystym sumieniem. W moim przypadku pomogła mi wyzdrowieć. W czerwcu 2011 roku więłam dawkę przypominającą i mam do odsprzedania 2 szt. szczepionki GYNATREN, sprowadzonej z Niemiec. Szczepionka została przewieziona w lodówce i obecnie również jest przechowywana w lodówce. Termin ważności - do grudnia 20121 r. Cena do negocjacji. Wszelkich informacji udzielam na e-mail: p.opilowski@vp.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonnia
Witam, poszukuję pilnie szczepionki GYNOTREN- chętnie odkupię. Kontakt: zonnia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×