Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żona-swojego-męża

szczoteczka elektryczna do zębów

Polecane posty

Gość braun uzywam
juz od dobrych paru lat i naprawde sie sprawdza mamy z mezem jedna i zmieniamy tylko koncowki kazdy ma oznaczona koncowke innym kolorkiem znacznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dy5wreyt
Spinbrush kupione w tesco za 30zl. Jeśli masz krzywe zęby nie kupuj elektrycznej, bo tym się nie doczyścisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domatorkagsdgr
moim zdaniem szczoteczki elektryczne po prostu dokładniej czyszczą zęby i pod tym względem są dużo lepsze. Zastanawiam się właśnie nad kupnem takiej z BRAUN z irygatorem, w Magicznej Planecie jest teraz w całkiem przystepnej cenie. Miał ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia k.
To zalezy w jaki sposób korzystasz z tej szczoteczki. Wcale nie jest powiedziane, że musi być lepiej. Ze szczoteczki elektrycznej trzeba umieć korzystać, ważne jest posiadanie dobrej pasty. Masz to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stein
nienawidze!!!!!! szczoteczka elektryczna wprawia w drzenie moja reke- od razu mam zly humor z samego rana..... wrocilam do tradycyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienia k.
Nie przesadzaj - łatwiej jest zęby doczyścić ;-) Inna sprawa - szczoteczka elektryczna wymaga odpowiedniej pasty. Powinna być w koncentracie, tak by nakładać na szczoteczkę minimum pasty i nie zapychać jej mechanizmu. Przykładem może tutaj być ajona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordannnka
Ja lubię moją szczoteczkę elektryczną. Przynajmniej dzięki niej skutecznie domyć zęby, co przy szczoteczce tradycyjnej nie było proste do realizacji. Generalnie - szczoteczka tego typu jest lepsza, ale jeśli umie się z niej korzystać - dzieciom bym raczej jej nie polecała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z narzeczonym mamy oral b. jakas droga była bo 600zł kosztowała ale fajna jest. zadowoleni jesteśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jordannnka
Z lekka przesadziliście. Tyle kasy na szczoteczkę? Proszę was ;-) Nie wiem czy 100 złotych wydaliśmy, ale przyznaję, że taka szczoteczka po prostu pomaga doprowadzić zęby do normalności w 100% ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja twierdzę, że najlepsza jest zwykła szczoteczka do zębów, bez żadnych udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i są fajne, nie wiem, dawno temu używałam takich zwykłych. Mam jakąś, ale już nie wiem jakiej firmy, której używam w podróżach. Na co dzień używam elektrycznej Panasonic, lepiej sobie radzi z kamieniem nazębnym niż taka normalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adioskwaso
Z tymi szczoteczkami też mam zawsze problem. Zajrzyj na jakąś stronkę typowo edukacyjną w tym temacie. Np. http://szczoteczka-elektryczna.edu.pl Tam masz po prostu recenzje i porady dotyczące mycia zębów, a nie jakiś bełkot reklamowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sobie kupić szczoteczkę elektryczną, ale dentysta mi odradził bo mam słabe zęby i taka szczoteczka może mi zniszczyć szkliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim cudem twoj dentysta wpadl na taki pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem elektryczne szczoteczki to zbędny gadżet i są równie skuteczne co zwykłe. Kwestia doboru produktu i czasu poświęconego na czyszczenie jamy ustnej. Dodatkowo można wykorzystać różnego rodzaju płyny. Sam korzystam z tradycyjnych rozwiązań, ale staram się dopaoswywac szczoteczki do swoich zębów. Aktualnie korzystam z wersji miękkich - http://dentaidpolska.pl/produkty/vitis-szczoteczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym zajrzał na stronkę http://denthelp Jest tam praktycznie wszystko od najpopularniejszych producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zwykłą, podstawową wersję elektrycznej szczoteczki do zębów Oral B, kosztowała około 100zł i jestem zadowolona. Chyba nie wydałabym na taką szczoteczkę wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do wrażliwych zębów i dziąseł to przecież szczotka soniczna będzie rozwiązaniem. Ja mam Panasonic i służy mi dobrze a zęby są w lepszym stanie niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjka33
Piękne i białe zęby to wizytówka każdej zadbanej osoby. Aby jak najdłużej móc cieszyć się zdrowymi zębami, trzeba o nie dbać codziennie z należytą starannością. Dzięki odpowiednio dobranym, elektrycznym szczoteczkom do zębów, szczoteczkom sonicznym czy szczoteczkom ultradźwiękowym możemy mieć pewność, że nasze uzębienie pozostanie zdrowe. Na stronie https://www.happydental.pl/category/szczoteczki-soniczne znaleźć można pełna ofertę artykułów do ich pielęgnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam panasonica, jest bardzo dokładna. Moje zęby są bielsze, szczoteczka czyści dokładnie i jest wygodna w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×