Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce zrobic zakupy

szukam konsultantki Oriflame!!!

Polecane posty

Gość chce zrobic zakupy

Witam! Szukam konsultantki Oriflame u ktorej mogłabym zrobic zakupy:-)jest tu jakas?Odezwijcie sie!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce zrobic zakupy
hop hop do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxaxa
Witam, a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaa
a wiec musisz wejsc na www.oriflame.pl , u gory bedziesz miala zakladke "odkryj możliwości kariery w oriflame" najerzdzasz na to i wyskocza ci jeszcze inne zakladki , wybierasz "rejestracja" wypelnij to i wtedy zostanie ci przydzielony konsultant ktory mieszka najblizej ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błyskotki
Jestem z Warszawy. Jeśli jesteś zainteresowana podaj swój mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaa, co Ty opowiadasz! to, o czym piszesz, to jest rejestracja jako konsultant Oriflame! a nie przydzielenie konsultanta klientowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflame_szwedzkie
Czy znalaźłaś już swojego konsultanta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
CHCE ZROBIĆ ZAKUPY ZAPRASZAM DO MNIE ODEZWIJ SIĘ NA MAILA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę pomóc. Dołącz do Nas a będziedz kupować po cenach hurtowych (-23%). Sprzedawaj kosmetyki koleżankom a otrzymasz rabaty, prezenty. Zapraszam.Warto. Kontakt: www.my.oriflame.pl/kasiaoriflame mail.oriflameofe rta@gmail.com GG: 8614643 tel. 796096452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala339
Witam! Jestem konsultantką Oriflame z Wrocławia. Jesteś zainteresowana kupnem kosmetyków? A może chcesz zostać konsultantką i zarabiać naprawdę spore pieniądze poprzez sprzedaż lub formowanie swojej grupy? Napisz alam3@onet.eu lub gg 5764703 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ettka1983
czesc wiem ze mineło sporo czasu kiedy założyłaś temat ale ja jestem konsultantką jeśli chcesz coś zamówić to zapraszam http://oriflame2010ettka83.blog.onet.pl/ to adres mojego blogu. nr gg 12224718 ( pisz nawet jesli niedostępny). pozdrawiam i zapraszam do zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amirada
Witam, Jeśli szukasz konsultantki Oriflame z Warszawy a szczególności z Bielan i okolic napisz do mnie !!! olawilki@tlen.pl Pozdrawiam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofiflame
Witam.Jestem konsultantką Oriflame Wodzisław Śląski. Kontakt:agnieszkajaneta@onet.pl lub 785695249.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bulka14
Jestem konsultantką z okolic Krakowa i chętnie udzielę informacji/ zbiorę zamówienia :) Pozdrawiam, to mój mail : kokosanka10@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JustynaJ
Witam!:) Jestem konsultantką Oriflame z małopolski :) Zapraszam na moją stronę na facebooku : http://www.facebook.com/pages/Konsultantka-Oriflame-Ma%C5%82opolska/317693221622381?skip_nax_wizard=true Chętnie przyjmę zamówienia lub pomogę zostać konsultantką :) Na terenie Wadowic dostawa kosmetyków do ręki, a w pozostałych miejscach przesyłka pocztowa:) Pozdrawiam! :) Justyna W razie pytań mój nr tel : 602830479 gg: 1063094 mail: justynka1718@interia.eu Można pisać wiadomości również na facebooku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala1512
Witam, jestem konsultantką z Wrocławia i Nysy:) oferuję dodatkowe promocje dla moich klientek:) chętnie pomogę w doborze kosmetyków do Twojego typu skóry i urody:) Pozdrawiam, piszcie:) kom: 784137177 mail: wero15@op.pl moje konto na facebooku: https://www.facebook.com/profile.php?id=100000937246526

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Jestem konsultantką Oriflame ze Szczecina. Jeśli jest ktoś zainteresowany obejrzeniem nowego katalogu , zakupem kosmetyków czy po prostu chce dołączyć jako konsultantka do Oriflame. Zapraszam:) Proszę pisać na maila: peyfi@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaOri
Jestem konsultantką Oriflame z okolic ale działam na terenie całej Polski. Jeśli jesteś zainteresowana kupnem kosmetyków naturalnych, skontaktuj się ze mną poprzez gg: 6339914.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniach833
Witam Jestem konsultantką z Warszawy i północnych okolic. Zapraszam do kontaktu, tel.607326503

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Serdecznie zapraszam do wstąpienia do Oriflame. Jeżeli chcesz zamawiać kosmetyki dla siebie, rodziny- dajemy Ci wiele możliwości. Możesz również sprzedawać kosmetyki tej Firmy, zarabiając 23% od złożonego zamówienia. Konsultanci mają możliwość darmowych szkoleń m.in kosmetycznych. Oferuję swoją pomoc w pierwszych krokach i nie tylko. Wysyłam katalogi, wszelkie potrzebne materiały, prezent "na start" oraz mogę "mianować" Cię na to stanowisko jeżeli zgodzisz się podpisać umowę z Oriflame. Nic nie musisz płacić, czerpiesz same korzyści, a ja Ci w tym pomagam, motywuję. Jeśli jesteś zainteresowana, bądź masz pytania- chętnie na nie odpowiem. Pozdrawiam, Justyna tel:726413393 gg:28476454

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123456732
Poszukuję konsultantki Oriflame z Warszawy, która jest gotowa sprzedać mi 2 rzeczy z aktualnych katalogów po cenach dla konsultantki (bo zbiera punkty). Możemy się umówić m.in przy którymś z punktów odbioru w Wwie. Kontakt na maila aa1bb2cc3@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gg 7195087 Konsultantka Oriflame , Aneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką Ori z Piaseczna, ale funkcjonuje również w Warszawie. Zapraszam annawlodarczyk86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kareen
No właśnie, skąd jesteś? Bo ja jestem konsultantka Oriflame. Gdybyc była zainteresowana to pisz: GG: 7428958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,jestem konsultantką oriflame z wrocławia, chętne proszę pisać na mojego maila: agata669@interia.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oriflame Kraków
Jestem konsultantką Oriflame z Krakowa, dokładnie z Nowej Huty już od dłuższego czasu :) Mogę podesłać Ci internetowy katalog wraz z najnowszymi promocjami. Jeżeli będziesz zainteresowana - oriflame.krakow@interia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×