Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam psychologa...

SZUKAM PSYCHOLOGA WIRTUALNEGO

Polecane posty

Gość szukam psychologa...

czy ktoś korzystał i jest zadowolony - prosze o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam psychologa...
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuhedbckjskeiu
polecam www.aleksandra-charzynska-stasiuk.psychorada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wirtualna psychoterapia
to nie terapia,bo w wirtaualnym swiecie wszystko jest wirtualne,a to nie tym polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie jest napisane
że ta osoba szuka psychoterapeuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No jak to gdzie jest napisane?
na samej gorze jest napisane,czytać nie umiesz??hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychoterapeuta to psycholog,
który prowadzi psychoterapię. Nie wszyscy psychologowie są psychoterapeutami. W poście nie było napisane czego dokładnie oczekuje osoba, ktora poszukuje psychologa bo może wcale nie chodzi jej o terapię tylko np. o jakiś coaching lub np. pomoc w poprawieniu relacji rodzinnych lub ma problemy z dzieckiem a do tego nie jest potrzebny psychoterapeuta tylko psycholog dziecięcy. Ja umiem czytać i w przeciwieństwie do Ciebie wiem, że nie każdy psycholog jest psychoterapeutą, ale jeśli Ty o tym nie wiesz to poczytaj sobie więcej zanim zaczniesz krytykować bo się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie musze czytac
Psycholog wirtualny,ma sie nie jak do porad ,moze co najwyzej robic testy,albo wypełniac ankiety,dopiero prawdziwym specjalista jest psychoterapeuta,ale zeby wirtualny??hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne jest to co piszesz
że prawdziwym specjalistą jest psychoterapeuta. W Twoim mniemaniu np. psycholog dziecięcy albo coach, który zajmuje sie treningiem inter i intrapersonalnym nie jest już "prawdziwym" specjalistą??? hahahahaha. naprawdę lepiej już nic nie pisz, bo z każdym postem ośmieszasz się coraz bardziej i obnażasz swoją niewiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Temat tej dyskusji
to szukam psychologa wirtualnego, więc chyba ktos kto to pisał wie czego chce to po co sie wtracasz - nic konstruktywnego nie wnosisz swoimi głupimi teotiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa wiedze tez mam
dlatego wiem co napisałem,wiec nie pisz mi tu o mojej wiedzy tylko zweryfikuj swoja wiedze,psycholog dla mnie nie jest specjalista od niczego ma ukonczone studia psychologiczne,a ogólnie jest zielony,dopiero praktyka długoletnia i praca w zespołach zrbienie psychoterapeuty,daje mu prawdziwa fachowosc,chociaz i tu sa słabi psychoterapeuci,co mozna ich szybko zagiać,a psycholog??o czym Ty mi tu piszesz:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat moje spostrzezenia sa
trafne i mam prawo sie wtracic gdy cos wiem i moge doradzic,to jest forum jakby ktos zapomniał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To niech lepiej
psycholog nie zajmuje sie zadnymi treningami bo jeszcze ma za mała wiedze ja na taki trening interpersonalny prowadzony przez psychologa tylko bym napewno nie przyszedł,szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahah
dobra to idź powiedz takiemu panu jak prof. Janusz Czapiński, że on nie jest fachowcem bo nie jest psychoterapeutą - a nie jest. A Ty skąd wiesz, ze psycholog wirtualny jest "zielony" i nic nie wie? Bredzisz i jesteś śmieszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trafne spostrzeżenia
wyssane chyba z palucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasne jasne
dla mnie nie jest to zaden fachowiec i tyle,dla was to i po podstawówce moze byc fachowiec,ale ja wiem co pisze wiec prosze mnie tu nie próbowac pouczac,bo to nie zmieni mojego nastawienia i wiedzy na ten temat,no to może ten pan Czapliński niech przyjdzie do mnie na nauki,moze sie mu sie przydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi głównie o to, że psychologia to studia bardzo ogólne, które baardzo kiepsko przygotowują do pracy z pacjentami. ileś tam lat nauki rzeczy, których 90 % nie jest potem potrzebna. Psychologia w końcu nie kształci z myślą koniecznie o pracy w szpitalu, tylko dopiero pozniej mozna wybrac specjalizację kliniczną. w zasadzie dopiero robiąc ją, nabywa sie stosowną wiedze. Czyli psycholodzy są po kursickach tak naprawdę. A psychoterapia to 4 letnie studia, które kształca tylko i wyłącznie w kierunku pracy z pacjentem, do tego są znacznie lepsze bo działają wg wypróbowanych metod, poznaje sie na nchj nie tylko mechanizmy chorób jak na psychologii, ale przede wszystkim - jak je leczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tu pupa 1977 ma racje
ale tu niektórzy tak sie bronią przed prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na moich studiach
psychologicznych przedmioty ogólne były przez 2 lata, później już tylko specjalizacyjne przedmioty (u mnie psychologia reklamy) SPECEM od psychologii klinicznej nie jestem i nigdy nie zamierzałem być, ale jeślli ktoś twierdzi że nie jestem wykwalifikowany w swojej dziedzinie to jest matołem a Ty twierdząc, że Czapiński - nie Czapliński mógłby przyjść do Ciebie na nauki to jesteś śmieszny. Jemu to T możesz buty wylizywać. Pewnie to samo powiedz o prof. Lwie - Starowiczu baranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty nie byłas na studiach
ktos konczacy psychologie chociaz zna podstawy zwaracania sie do innych i nie oceniania ich ,a ze Czapiński i Starowicz moga mi buty lizac to tu masz racje,chętnie bym sobie z nimi porozmawiał bo juz nie tacy mądrzy byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dlatego taka z Ciebie
pierdoła ,a nie psycholg,"na moich studiach" dla Ciebie to Starowicz czy Czapiński musza byc autorytetami,bo jak ich słuchasz to połowy nie rozumiesz pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy - jako osoba prywatna ma
prawo do subiektywnej oceny innych. Nie wiem czemu zmieniasz mi płeć... Ciekawe kto jest Twoim autorytetem? I na jakich studiach Ty byłeś? Chyba na żadnych bo Twoje wypowiedzi po pierwsze są na poziomie podstawówki, a po drugie nie umiesz czytać ze zrozumieniem - więc chyba nawet matury nie masz :) Ja napisałem, ze Ty możesz im buty wylizywać a nie oni Tobie. Pozdrawiam Cie serdecznie, więcej nie zamierzam pisać, gdyż zwykle nie dyskutuję z głupszymi od siebie - szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to dokłądnie tak jak ja
Również nie dyskutuje z głubszymi od siebie,a nie ja im tylko oni mi mogliby buty lizac,wiec czytam ze zrozumieniem i mało tego nawet miedzy wierszami,a z Ciebie żaden psycholog,bo co innego wyrazac swoja opinie a co innego oceniac nie znajac i do tego obrazac,to sa dwa podstawowe błedy,zeden psycholog nie ocenia,jak również nie obraza,wiec Ty studia mozesz miec jedynie w wyobrażni i prosze nie ucz mnie bo naprawde nie masz do tego uprawnien.pozdrawiam cieplutko i zycze zmiany postawy wobec innych a inni tez beda postrzegac Cię inaczej bo co dajesz to odbierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaa2
Dla osób poszukujących pomocy www.wirtualny-psycholog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczkaa2
www.wirtualny-psycholog.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znamy Mirek
Psychologa wirtualneg????to chyba tak dla jaj co???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Openminder
A może najpierw Coaching? Dryfujesz przez życie? Nie potrafisz znaleźć celu, który naprawdę Cię poruszy? Może masz cel, ale jego realizacja wymaga stworzenia ogromnego, przytłaczającego planu? A może dawno już stworzyłeś plan, lecz codzienność skutecznie go pożera? Czujesz, że Twoja Droga jest gdzieś obok Twojej wydeptanej ścieżki? Odkładasz marzenia na jakieś inne, lepsze czasy... może inne życie? Brakuje Ci Energii? Nie masz Siły i Wiary w sukces? Czego jeszcze Ci brakuje? Wiedzy? Umiejętności? A gdybym Ci powiedział, że masz wszystko, czego Ci potrzeba, żeby zacząć? Oferta Openminder dla klientów indywiduwlnych to wsparcie w zakresie poszukiwania i realizacji życiowych celów. To towarzyszenie w drodze od zwątpienia i braku spełnienia do nadziei i odbudowania swojego silnego Ja: Life coaching Coaching kariery Coaching wytyczania i realizacji życiowych celów Coaching asertywności Coaching zarządzania sobą w czasie Coaching antystresowy Coaching równowagi praca/życie Coaching w zakresie indywidualnie dobranych obszarów rozwoju Także na Skype - wirtualnie! Pierwsza sesja Gratis! Tomasz Szustakiewicz OPENMINDER www.openminder.pl t.szustakiewicz@openminder.pl 608078257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sceptyczny
Słuchajcie, byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego typu akcji, ale znajoma korzystała i mi powiedziała, że jest naprawdę ok. Umówiła się przez net w pasującej jej godzinie i co lepsze, było to w niedzielę. No ok, napisałem tam, o co mi w ogóle mi chodzi, pierwszy mail - bezpłatny, więc dla mnie spoko. No i potem już płaciłem, ale i tak o wiele mniej niż, gdybym płacił w jakimś gabinecie. Atmosfera naprawdę jest ok. Polecam. stronka to: www.meritum.sos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×