Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość highhills

szukam salonu depilacji laserowej w Warszawie

Polecane posty

Gość highhills

Jak w temacie - szukam na terenie warszawy jakiegoś sprawdzonego gabinetu. Mieszkam pod warszawą dlatego nie orientuję się kompletnie w salonach, a zdecydowałam sie na depilację łydek i bikini. Nie chciałabym wylądować w jakimś podrzędnym salonie, możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
hej:) ja robilam depialcje lydek w warszawie przy Alejach, w Studio laser konkretnie. Jestem po 4 zabiegach na łydki i efekty sa super!:) po prostu nie mam włosków:) jakies tam pojedyncze może, ale nawet nie zaprzatam sobie głowy ich usuwaniem . SL to sprawdzone studio - przynajmniej przeze mnie;) robiła mi zabieg taka miła, młoda pani kosmetolog, dużo mówiła o samym zabiegu. Ale i tak najlepiej pamiętam łazienkę - nooormalnie jak w salonie SPA:D bardzo przytulny i intymny salon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibii
a wiesz, że ja bym pojechała?:) podobnie jak dziewczyny bylam w SL i gdybym tylko miala odlozona kase - lub jak Ty wygrała:D - zrobilabym niemal cale cialo! jestem tak zadowolona z gładziutkiej skóry że słowa tego nie opiszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bardzo chętnie udałabym się na taki zabieg. Szczególnie łydki, no i oczywiście okolice bikini. domyślam się, że teraz jesteś super gładka, jak pupa niemowlaka ??:) zazdroszczę.... a ile kosztuje depilacja laserowa okolic bikini ??? I ile potrzebnych jest zabiegów, żeby się raz na zawsze pozbyć zbędnego owłosienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
dokładnie tak gładka jest skóra:) porównywalnie do skóry np. podbródka albo wnętrza ręki - gdzie nie ma się włosów w ogóle. tam gdzie ja robiłam bikini kosztuje 300-400zł, zalezy jak głebokie chcesz robic. Mnie tam 3 zabiegi wystarczyly:) jakies pojedyncze wloski sa, ale slabe i raz na jakis czas je tylko ogolne i jest ok. Bikini ogolnie przewaznie najlepiej wychodzi z tego co rozmawialam z dziewczynami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojooj
dziewczyny ale wam zazdroszczę ze macie to za soba! bardzo bym chciala poddac sie takiemu zabiegowi , zwłaszcza,ze mam mocne i ciemne włosy :/ ale cóż, odloze troche kasy i zdecyduje sie kiedys wreszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mnie też kusi i kusi taki zabieg, myślę, że to jest super sprawa i jaka wygoda, bo kilka zabiegów i po kłopocie ze zbędnym owłosieniem. Mnie chyba najbardziej interesuje pozbycie się włosów z okolic bikini. jakie są koszty usunięcia włosów z tych partii ciała ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
to zalezy od salonu kochana, tak jak pisalam w tym moim gabinecie bikini kosztuje od 300 do 400zł, zależy jak glebokie chcesz robic. Ja sie na calkowite nie zdecydowalam, wzielam poglebione i zapłaciłam 50zl za jeden zabieg. No ale gra warta świeczki, naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to przyznam, że nawet nie tak dużo ;) tylko domyślam się, że jest to cena za jeden zabieg?? Powiedz mi jeszcze ilu zabiegów trzeba, żeby raz na zawsze pozbyć się włosków z ciała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
oj widze ze coś mi sie cyferka nie wcisnela:P miałam na mysli oczywiśćie 350 zł za jedne zabieg:) I jak na taki efekt, jaki osiągnełam warto było! Przeważnie trzeba 3-4 zabiegi, przynajmniej tak mi kobietka w SL mówiła, że tyle wystarcza przeciętnej kobiecie. Ja tam już po 3 jestem zadowolona i zastopowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu niby mnie ta cyferka miała wcisnąć ?? Powiem ci, że ja byłam przygotowana na wyższe koszty ;) i jak teraz zacznę oszczędzać to może się uda pozbyć zbędnego owłosienia przed przyszłymi wakacjami;) a jeszcze powiedz mi jeśli możesz, ile trzeba odczekać między jednym a drugim zabiegiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. wybieram sie do salonu Art Derma Medical Spa w Markach na depilacje laserowa. moja kolezanka tam byla jak sie otworzyli i skorzystala z duzych rabatow.musze przyznac ze ma swietne efekty a miala z tym duzy problem.postanowilam ze tez sobie zrobie bikini i pachy.szkoda ze nie moglam skorzystac z ich rabatow ale coz ... wolalam wakacje na plazy ale teraz juz oplanizna zeszla wiec mozna sie depilowac.podobno boli ale dla takiego efektu warto pocierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość posh
kurcze,nie pamiętam dokłądnie ale chyba jest to jakoś między 3 a 6 tygodni. Sprawdz sobie lepiej na stronie SL, tam maja to na pewno napisane w opisie zabiegu, bo ja nie dam sobie reki uciąć. A co do bolesnosci to moze pryzjemny zabieg to nie jest,ale spokojnie da sie wytrzymac, nie boli bardziej niz zwykla depilacja depilatorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wroc2010Gosia
Odsprzedam 5 voucherów do salonu ADAMANTI w Warszawie na Żoliborzu na pakiet zabiegów depilacji TANIO!!! * Bon ważny od 10.09.2010 przez 6 miesięcy Do wyboru macie jeden z dwóch pakietów: 1-Depilacja laserowa całych nóg oraz głębokie bikini 2-Depilacja laserowa łydek, kolan, pach oraz głębokie bikini Cały pakiet kosztuje tylko 300zł, więc za 1500 zł możecie sobie całkowicie i trwale wydepilować kilka miejsc!! Normalnie sam 1 zabieg na lydki kosztuje 350-400 zł! Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam do napisania maila na wroc2010@op.pl, moge rowniez oddzwonic. Moge wystawic kupony na Allegro, jezeli ktos boi sie takich transakcji bez potwierdzenia, mozesz tez zadzowonic do salonu z zapytaniem, czy te kupony honoruje. pozdrawiam i zapraszam! Uwaga! Nie sledze tego wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania005
Bardzo fajny salon jest na Merliniego, http://zadbajosiebie.com.pl/oNas.html Pani Ania prowadzi bardzo profesjonalnie swój salon. Już kilka razy poddałam się depilacji i muszę pochwalić efekty, nie boli mocno, do tego efekt bardzo dlugo się utrzymuje. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szik.loss
ktoś tu wspominał o q-clinique, faktycznie bardzo fajny salonik byłam niedawno, w ogóle depilacja laserowa to jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silna13
Ja także mam bardzo pozytywne zdanie o Q-clinique, zabiegi depilacji są wykonywane na najwyższym poziomie pod okiem specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkruba
odradzam salon PLATINIUM na ulicy Gżegżółki w Warszawie- pani kosmetyczka poparzyła mi skórę, była bardzo niedelikatna i prawiła złośliwe komentarze...tragedia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola12345678
Polecam StudioLaser - wykwalifikowana obsługa, bardzo dobre efekty (mam jasną skórę i ciemne włosy). NIE POLECAM Q-Clinique - panie kosmetyczki niewiele wiedzą nt. depilacji laserowej (nie potrafią odpowiedzieć prawidłowo na pytania dot. opalania po zabiegu czy depilacji jasnych włosów - a raczej odpowiadają niezgodnie z prawdą). Zostałam poinformowana na przykład, że mogę się opalać bezpośrednio po zabiegu, nie dostałam informacji, że istnieje wtedy znacznie podwyższone ryzyko powikłań. Dwa razy zostalam poparzona w tym salonie - o jeden raz za dużo. Istnieje oczywiście zawsze ryzyko, ale wprost powiedziałam o tym przy kolejnej wizycie i prosiłam o odpowiednie ustawienie lasera (kilka razy w tracie zabiegu wspominałam, że jest za gorący). Ceny są naprawdę atrakcyjne, ale kosztem jakości i BEZPIECZEŃSTWA - depilacja laserowa powinna być gruntownie przemyślana i traktowana z ostrożnością dlatego wszystkim (niezależnie jaki salon wybierzecie) polecam dużo sceptycyzmu i nie radzę kierować się wyłącznie ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam w Studio Laser i dla mnie porażka totalna. Niedokładnie, niedbale. Pani jakaś taka obrażona. Nie wrócę tam więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana3311
Witam, na początku tego roku byłam 2 razy na zamykaniu naczynek na udach w salonie Q Clinique. Pierwszy zabieg nie był taki zły, ból był do zniesienia. Drugi zabieg był o wiele gorszy - Pani kosmetyczka zwiększyła wiązkę i zaczęła zabieg. Ból był nie do wytrzymania. Powiedziałam o tym kosmetyczce, trochę zmniejszyła dawkę, ale w miejscach, w których ta dawka była większa zrobiły mi się pod koniec dnia poparzenia, które schodziły przez 3 tygodnie. Po zabiegu powiedziałam, że odczuwam bardzo silne pieczenie, ale jeszcze nie widać było podrażnienia. Zdziwiło mnie bardzo to, że Pani kosmetyczka powiedziała, że jeżeli od razu nie pojawiły się podrażnienia, to już gorzej napewno nie będzie. Jest to bardzo dziwne, że nie wie o tym ile powstaje rumień, że reakcja skóry trochę trwa.... Niestety świadczy to o ubytkach w wiedzy Pań, które tam pracują. Jeżeli chodzi o efekty - to nie zauważyłam najmniejszych zmian. Zdaje sobie sprawę, że trzeba było zrobić z 4 - 5 zabiegów, ale ból jaki odczuwałam i poparzenia zniechęcają mnie do dalszych prób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zupełnie odmienne wrażenia ze studia laser niż wpinka... nie wiem, może babeczka miala zły humor? dla mnie bylo jak najbardziej okej - cierpliwie odpowiedziala na wszystkie pytania, o jakości samego zabiegu nawet nie mówie, bo jestem bardzo zadowolona. ale nie ma co generalizować po jednej opinii drogie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multiwitaminkaaa
ja mam podobne zdanie jak moja przedmówczyni, że w SL jest bardzo dobrze. Ja jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegu i jak dla mnie bardzo dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj depilacja laserowa, chyba jeden z lepszych sposobów, żeby się pozbyć zbędnego owłosienia, ale z drugiej strony też trzeba mieć na względzie to, żeby taki zabieg był dobrze przeprowadzony i bezpieczny dla nas, a niestety o takich sytuacjach też słyszałam, że albo coś było niedokładnie, albo że ktoś został poparzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga123
Akurat w tych salonach o ktorych piszecie to nie bylam bo przetestowalam salon otwarty kilka miesiecy temu blisko mnie na Ursynowie ( Silk Touch) i tak juz w nim zostalam :) zaczelam od pach bo chcialam z ciekawosci zobaczyc czy to rzeczywiscie dziala i jak juz zaczelam tak trzecia partie ciagne :) a tak w skrocie to pani ktora robila mi zabieg jest sympatyczna, widac ze niema pospiechu bo ,,zaraz bedzie nastepna klientka,, a co wazne tez dla mnie (bo jestem pedantka) wszedzie jest czysto :) ceny tez maja fajne (dlatego tez zdecydowalam sie na kilka partii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mija belska
W Beauty Center Józefów robią klasyczną depilację, ceny zaczynają się jakoś od 20 zł. Jakość super, a przy okazji ceny bez porównania niższe niż bezpośrednio w Warszawie. Jeśli na poważnie was to interesuje, to tutaj macie ceny - http://www.beautycenters.com.pl/cennik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mogę powiedzieć o Studio laser w pozytywnym aspekcie, a widzę też na forum negatywną opinię. Widać, że to zależy na kogo się trafi ;p i ogólnie spotkałam się z większością pozytywów a nie negatywów. Sama szukałam informacji o tym Studiu i nie były to złe oceny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam q qlinicue jezeli chodzi o depilacje, bo inne zabiegi sa okej. Byłam 6 razy i faktycznie byłam niby "gładka", jednak po półtora miesiaca dosłownie wszystko odrosło... Hormony mam uregulowane i wszystko ze mną okej.... tam włoski mają być jakiejś długości, jak się ogoliłam wieczorem i poszlam na drugi dzień rano to mnie ochrzaniły, że za krótkie, zaś jak poszłam do innego salonu powiedziano mi, że włoski powinny być po goleniu, a nie jak w q qlinicue mi kazano, że dwa dni wczesniej... tylko zbijanie kasy na kolejnych zabiegach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do golenia przed zabiegiem, to z tego co wiem zależy na jakim urządzeniu jest wykonywany zabieg. Wykonywałam zabieg laserem light sheer i włosy trzeba mieć ogolone. Efekty są jak dla mnie rewelacyjne, jestem po 3 zabiegach i już jest duża różnica. Akurat korzystam z oferty nielimitowanej w salonie Epilira, zapłaciłam tylko raz, dlatego nie muszę teraz myśleć ile jeszcze wydam kasy na kolejne zabiegi. Dokładnie i profesjonalnie, czekam na doświadczenia innych pań z tego miejsca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×