Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Catholic School Girl

Szukam taniego dentysty- Łódź (leczenie kanałowe)

Polecane posty

Gość Catholic School Girl

Witam. Od niedawna mieszkam w Łodzi i poszukuję dobrego i w miarę taniego dentysty do leczenia kanałowego. Gdzie mogę takiego znaleść i ile mniej więcej będzie mnie kosztować taka "przyjemność" ? Z góry dziękuję za pomoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudentStomatologii
Zapraszam gorąco do Instytutu Stomatologii na Pomorskiej 251 tam za drobne pieniądze, a często za darmo skrupulatnie, dokładnie i pod kontrolą doświadczonych lekarzy wyleczymy Pani ząbek. IV rok stomatologii. Wystarczy wykonać telefon do Instytutu : 42 675 74 74 i podać problem z jakim się Pani zgłasza. (lub bezpośrednio do Zakładu Endodoncji:42 675 74 47 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majki19
Ja pierwszy raz wybrałem się na kanałowe do http://mak-laser.pl/ na Cieszkowskiego 4. Jak dla mnie rewelacja. Pani stomatolog bardzo fachowo podeszła do sprawy. Nie było aż tak strasznie. Polecam wszystkim. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota2013
polecam Centrum Medyczne Bamed81 na ul. ul. Ks.Brzóski 81, maja wieloletnie doświadczenie - tu masz linka do ich strony http://www.bamed81.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka6
Również polecam Mak-Laser, jednak na Łosiowej. Plus, że sporo rzeczy robią na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihawar
na nfz nie da się robić "sporo" - akurat w przypadku dentysty bardzo niewiele zabiegów jest refundowanych, aj ak juz Wam zależy na ładnych ząbkach to tym bardziej trzeba prywatnie ;) Zgadza msięco do bamedu81 - byłam u dr Kosowskiej, profeska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość111
Instytut Stomatologii na Pomorskiej akurat ma wysokie ceny, 220 zł za każdy kanał.... Dużo, zna ktoś taniego, a naprawdę taniego endodontę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karpula
Instytut ma tak drogie ceny ale tylko w poradni (tam przyjmują specjaliści, trudne przypadki, których nie dają studentom). Standardowo u studenta jest 85 zł chyba za kanał (cały koszt w to wchodzi już: opracowanie, opatrunek itp.) +znieczulenie, jeżeli to jest boczny ząb. Z przodu jest za darmo (od trójki do trójki). Jak ktoś chciałby wiedzieć coś więcej albo chciał podjąć leczenie mogę dać namiary, na studentkę V roku. Podobno mają teraz deficyty w instytucie, mało pacjentów, więc na endodoncji na pewno szybko znajdą jakiś termin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiokek
Odsyłam tutaj - http://dentlux.pl/ To inne miasto, ale jeśli sprawa jest poważniejsza, to radzę zdecydowanie dowiadywać się o szczegóły. Akurat przy takich sprawach konsultacja pozwala rozwiązań wiele problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli chodzi o poważniejsze sprawy to polecam Ortoprotex. Mają nowoczesny sprzęt pozwalający na precyzyjne leczenie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh znam gabinet Ortoprotex! sama chodze do pani doktor Joasi Ślusiewicz. Generalnie cieszą się szerokim zakresem specjalistów i z tego co zdążyłam zauwazyć nie narzekają na brak pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a długie są zapisy tam na Przybyszewskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy endodontyczne są w 90% powodem bólu zębów. Powodem jest infekcja miazgi zębowej nazywanej potocznie nerwem. Leczenie endodontyczne to leczenie kanałowe właśnie. Najnowocześniejsze metody stosowane w dobrym gabinecie: - leczenie za pomocą narzędzi maszynowych, umożliwiających dokładne i szybkie opracowanie kanałów, - leczenie zębów z kanałami zobliterowanymi za pomocą ultradźwięków, - wypełnianie kanałów płynną, gorącą gutaperką, co umożliwia wypełnienie drobnych rozgałęzień kanałów głównych, - leczenie w koferdamie, - usuwanie złamanych narzędzi z kanałów, - leczenie w mikroskopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdzony mam gabinet przy ulicy Żeligowskiego, chodzi mi dokładnie o Smile Dent. Cała rodzina się u nich leczy, razem z naszymi dziećmi. Robią wszystko, można u nich nawet protezę zamówić, ale mam nadzieję, że jeszcze mnie to nie czeka ;) Miła obsługa, dobry kontakt telefoniczny, nie ma problemów z umówieniem się na dogodną godzinę. Więcej o zabiegach i cenach jest ich portalu - www.smiledent.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gabinecie stomatologicznym Ortoprotex terminy standardowej wizyty są około dwóch tygodni, chyba, że to coś pilnego to wtedy są na cito :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twoim miejscu nie sugerowała bym się taniością tylko opinią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego ile dla Ciebie to mało. Myślę, że na dobrym gabinecie stomatologicznym i solidnym wyleczeniu zębów nie ma co oszczędzać. To jednak zęby i ma się je tylko raz. Ja w Łodzi chodzę do http://www.mddental.pl/cennik/ - podsyłam cennik. Może akurat będzie Ci odpowiadał. Za jakość usługi ręczę właśnymi zębami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, w której części Łodzi mieszkacie, ale ja na Górnej i zdecydowanie bardziej opłaca mi się dotrzeć do dentysty do Pabianic, niż przebić się przez Łódź, na przykład do innej dzielnicy. Korzystam podwójnie, bo i ceny inne :) Na leczenie kanałowe i nie tylko, polecam prywatny gabinet Małgorzaty Raszewskiej. Dla ułatwienia podaję też stronę: http://stomatologiaraszewska.pl. Warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na górnej jest rewelacyjny, bardzo dobry gabinet Ortoprotex na Przybyszewskiego. Najlepszy gabinet w Łodzi moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×