Odpowiedz na ten temat

szumy w głowie i uszach dzwonienie tykanie itd

• gryzu87 2017.09.09 [02:15]
    Micz18- coś lepiej u Ciebie z szumem???
  • Zobacz także:

• gość 2017.09.09 [20:42]
    Do antygość 21:00 no właśnie opuściłem grupe, bo dalej przebywając tam to bym zwariował i oprócz szumów jeszcze jedna choroba by doszła .
  • gość 2017.09.09 [20:57]
    Takie bagno sie tu zrobiło, dawniej pisali tu ludzie konkretni z nicków a teraz to tylko kinetic, sretik, i pabis. szkoda bo tyle lat to forum istnieje założone przez autorke"Nadzieje"a ja ciągle mam nadzieje że się jeszvcze odezwie......
  • gość 2017.09.09 [20:59]
    TEST
  • gość 2017.09.10 [01:03]
    do paCjentcinetic
    WYPI ER DALAJ JUŻ STĄD Z TĄ REKLAMĄ CH*JKU MARKETINGOWY !!!
  • gość 2017.09.10 [10:45]
    Do Gościa z 22.13. Hahaha, uważaj jak Ci on udostępni historie leczenia z K.... Tatem sukces z firmy K pisał sam sobie Pan A., lub jego współpracownik.
  • gryzu87 2017.09.10 [12:49]
    ...
    edytowano 2017.09.12 [17:30]
  • gryzu87 2017.09.10 [13:48]
    Do gość 2017.09.04 [10:06]
    Dziękuje ci bardzo o troskę i o to że dbasz by nie tylko na FB udzielały się "doktorki" robiąc mi diagnozę on-line oczko.gif
  • gość 2017.09.10 [16:14]
    Test
  • gość 2017.09.10 [20:17]
    do pacjentkinetic
    "Czasem starczy jedna terapia i cierpliwość czasami Pan Pabiś nie przewidzi rozwoju szumu usznego i trzeba terapie zmienić."
    A czasem przewidzi, bo to ku*wa jest jasnowidz, jedyny taki na świecie hahaha i z wbudowanym RM w oczach. I po co są te badania kwalifikacyjne, za które się płaci w takim razie? Skoro to jasnowidz. Pytanie retoryczne hehe. Kto myśli ten omija Kinetic. Kolejne g*wno na rynku, naciągające ludzi z szumami na "leczenie". Ale o tym już od dawna wiemy na forum od faktycznych klientów obecnych tu i na FB, dzięki grupom. Post śmierdzi reklamą na odległość, a ostatnie zdanie najładniejsze. I pozdrowienia dla nieistniejącego pana Kamila, genialne. Kto wymyśla tak idiotyczne teksty.
  • gość 2017.09.10 [20:18]
    do pacjentkinetic
    "Czasem starczy jedna terapia i cierpliwość czasami Pan Pabiś nie przewidzi rozwoju szumu usznego i trzeba terapie zmienić."
    A czasem przewidzi, bo to ku*wa jest jasnowidz, jedyny taki na świecie hahaha i z wbudowanym RM w oczach. Robopabis2000! I po co są te badania kwalifikacyjne, za które się płaci w takim razie? Skoro to jasnowidz. Pytanie retoryczne hehe. Kto myśli ten omija Kinetic. Kolejne g*wno na rynku, naciągające ludzi z szumami na "leczenie". Ale o tym już od dawna wiemy na forum od faktycznych klientów obecnych tu i na FB, dzięki grupom. Post śmierdzi reklamą na odległość, a ostatnie zdanie najładniejsze. I pozdrowienia dla nieistniejącego pana Kamila, genialne. Kto wymyśla tak idiotyczne teksty.
  • gość 2017.09.10 [21:00]
    kinetic
  • gość 2017.09.11 [06:45]
    sprzedam szumy w uszach. tanio.
  • gość 2017.09.11 [07:21]
    Test
  • gość 2017.09.11 [15:23]
    Test
  • gość 2017.09.11 [16:33]
    Miał ktoś amsa na trąbki słuchowe ? Czy nie zaszkodziło to na szum ? Pozdrawiam
  • zofia_r 2017.09.11 [19:53]
    Miałam 6 inhalacji aparatem AMSA, bo mam szum uszny. Inhalacje miałam z powodu problemów z trąbkami słuchowymi.
    Po zabiegu stan trąbek uległ poprawie, chyba chodzi o wyrównanie cisnienia w uszach. Dokładnie nie pamietam o co w tym zabiegu chodziło, bo to było 5 lat temu. Dojeżdżałam przez 6 dni do Instytutu Patologii Słuchu do Warszawy.
    Sumując , szum nie ustąpił, ani nie zmniejszyło się jego natężenie.
  • zofia_r 2017.09.11 [19:58]
    Dziś w programie 1 Polskiego Radia o godz.19.00 była audycja z zaproszonym gościem Panem Pabisiem.
    Pan Pabiś był przedstawiony jako doktor neurobiologii.
    Neurobiologia nie jest działem medycyny, stąd Pan Pabiś nie wystawia recept na leki.
    Warto odsłuchać tę audycję i dowiecie się czym teraz będzie zajmował się Pan Pabiś.
  • gość 2017.09.12 [02:20]
    do gość 9.09 g. 20:42
    z Cafegromadki nikt nie odszedł i wciąż dołączają nowe osoby, zapraszamy serdecznie do przyjaznej grupy, gdzie się zebraliśmy na portalu Fb usmiech.gif
  • gryzu87 2017.09.12 [15:31]
    Do gość 2017.09.09 [20:42]
    No wybacz że grupa nie spełnia twoich oczekiwań.Rozumiem w końcu rozmawiamy o szumie usznym rozlegle poruszając każdy możliwy temat typu lista leków oto-toksycznych, polecani lekarze i placówki, metody leczenia typu Komory Hiperbaryczne czy Ozonoterapia poruszamy zagadnienie nerwu błędnego i terapii z nim związanej lub kwestie doboru odpowiedniego aparatu słuchowego czy tła dźwiękowego na noc.
    Ty byś chciał byśmy w kółko męczyli twoją historie leczenia w Kinetic i wrzucali na wall-a co chwila twoje posty o tym a niestety u Nas Kinetic ma jeden wątek jak każdy inny temat tak by był porządek w dyskusji.Jeżeli ktoś chce rozmawiać kulturalnie i podawać fakty oraz czytać wszystko na temat szumu usznego to jest z grupy zadowolony ale wiadomo zawsze czarna owca się znajdzie.
  • gość 2017.09.12 [17:15]
    no jak to ktos od nas robi i to osoba o ktorej piszesz to bardzo to słabe.
  • gość 2017.09.12 [17:18]
    Zofia a co Ty miałaś z tymi trąbkami i od czego?
  • gość 2017.09.12 [17:30]
    do goscia 20:42
    ciekawe ze od forum nie zwariujesz na ktorym byle kto moze wrzucic wszystko anonimowo
  • gryzu87 2017.09.12 [17:32]
    Zofia - jaki steryd podano Tobie podczas inhalacji AMSA?
  • zofia_r 2017.09.12 [17:44]
    Było to 7 lat temu, po katarze miałam niedrożność/nieżyt trąbek słuchowych.
    Otrzymałam krople do nosa, ale nie odblokowały całkowicie trąbek.Odczuwałam takie stukanie,pykanie w uszach i chyba o ile dobrze pamietam, po badaniach trąbek na aparaturze wychodziło podwyższone ciśnienie. Upłynęło tyle już lat, że dokladnie nie pamiętam.
    W 2016 roku ponownie otrzymałam skierowanie na inhalacje aparatem AMSA.Nie wykonałam tych inhalacji, bo w moim miejscu zamieszkania, ani w Łodzi nie mam możliwości wykonać. Do Warszawy nie usmiechało mi się dojeżdżać.
    Dziś robiłam audiogram, oczywiście sluch mi sie pogorszył na wysokich częstotliwościach typu odbiorczego o 20 decybeli.Myślę, że spowodowały to problemy z trąbkami.
  • gryzu87 2017.09.12 [20:24]
    No ja słyszałem że dużo zależy od tego jaki steryd się podaje w tym AMSA stąd o to pytam.
    Na cafegromadce mamy też informacje o alternatywnej choć drogiej operacji na drożność trąbek Eustachiusza czyli balonoplastyce.Ktoś to próbował?
    edytowano 2017.09.12 [21:39]
  • micz18 2017.09.13 [00:03]
    Ja dalej ładuje steryd na odblokowanie trąbek. Będzie juź 2 miesiace, na początku buderhin a teraz pronasal. Pronasal łatwiej sie "psika" do nosa i chyba bardziej dochodzi do trąbek. Mam zamiar poużywać tego jeszcze 2 miesiące. Wydaje mi się że jest nieco lepiej ale może się już przyzwyczaiłem do tego pisku i to tylko wrażenie.
    Gryzu - jak wyglada teraz twój plan leczenia u dr Michalaka? Szyne twardą stosujesz w celu sprawdzenia czy pomoze na szum? A potem aparat będziesz mial? Ja bylem teraz u niego ale z innym problemem i mi zaproponował dosć drogi zabieg który mi w niczym nie pomógł i mnie troche zawiódł.Przy okazji wizyty w każdym razie chwilę rozmawiałem o szumach i mi pokazywał i opowiadał o kostkach ktoŕe mogą powodować szumy. Wrócę jeszcze chyba za jakiś czas do niego szyne se zrobić i docelowo też aparat potrzebuje. Wiesz moźe jaki to koszt u nich? Pewnie dość drogo?
  • gryzu87 2017.09.13 [00:18]
    Micz18 - aktualnie muszę powypełniać ubytki i zrobić szlifierkę dolnej siódemki potem idę i konsultuje co lepsze aparat czy może inna propozycja choć wolałbym aparat.Koszt jeszcze nie wiem ale mam nadzieje zatrzymać się na max 4 tysiach za wszystko.Może się skusze pozostać na szynie stabilizującej? Szczerze jeszcze nie wiem.
    Trochę stoję w czasie bo od tygodnia leczę nagłe zapalenie ucha zewnętrznego i jestem na zwolnieniu lekarskim więc jeszcze potrwa zanim odwiedzę Pana Michalaka albo Bożyka.Raczej już lekarza zmieniać nie będę.
    Kosteczki o jakich wspomina Michalak to kosteczki słuchowe ucha środkowego.Ich naruszenie także może powodować szum.Tu masz cennik
    http://maestria.clinic/cennik/#1476359887129 -105b375c-6e3b
    edytowano 2017.09.13 [00:20]
  • Serious Sam 2017.09.13 [00:30]
    Wpadłem tu na chwilę, między walkami z kosmitami, a tu dalej ostro się dzieje ... No nic lecę dalej z moim MKIII rozwalać kolejne zastępcy obcych. A Wy bądźcie grzeczni usmiech.gif
  • gość 2017.09.13 [13:11]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...