Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

szybka pożyczka

Polecane posty

Gość gość

Pożyczka przez internet online minimum formalności szybka decyzja w 15 min wejdz na http://xurl.pl/b2k6 wypełnij krótki wniosek po czym oddzwoni do ciebie konsultant hapipożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pantofelekZporcelany
wg mnie sprawdzona firma pożyczkową jest extraportfel , Pożyczkę można wziać online , dzięki czzemu zaoszczędzamy czas na chodzenie poplacówkach , poza tym jest możliwość otrzymania pierwszej pożyczki do 2000 zł na okres 45 dni bez odsetek oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montolivo
Polecam korzystać ze sprawdzonych firm. Jest ich sporo i mają dobre oferty promocyjnych pożyczek. Sam niedawno korzystałem z wonga i to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serduszkomałe
równiez polecam extraportfel . Korzystałam , więc wiem jak to wygląda . Pieniadze po weryfkacji , która tez trwa z 15 minut , sa szybko wysyłane na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowskaela
ja w styczniu korzystałam z kredytów-chwilówek i ich oferty darmowej pierwszej pożyczki dla nowych klientów. chciałam zorganizować dzieciom wyjazd na ferie zimowe i zabrakło mi dosłownie trzystu złotych; fajnie, bo szybko dostałam decyzję o przyznaniu pożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleczka856
ze wszystkich ofert , które przeglądałam , mi najbardziej przypadł extraportfel . Bardzo prosta i co najważniejsza -jasna forma składania wniosku . pieniądze są dość szybko przelewane na konto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emil_korzyc
Ja też brałem w Kredytach-Chwilówkach nieraz i polecam firmę znajomym - szybka decyzja, wniosek można złożyć przez internet, jak ktoś chce się szybko poratować niewielką kwotą, to jak najbardziej fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela_mertas
A sprawdzaliście feniko, dwójka moich znajomych brała tam po 1000 zł chyba i byli zadowoleni. Ja byłam zdziwiona, bo mówili, że wszystko do załatwienia przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  ZZ
Nie dawajcie wiary w to co piszą to jest kłamstwo grubymi nićmi szyte , piszą to właściciele lub podstawione osoby by was zachęcać . Jak pożyczacie już to dokładnie , bardzo dokładnie czytać warunki , a najlepiej dać do przeanalizowania fachowcowi , zapłacić parę groszy lecz masz pewność że nie wpuszczą cię w maliny i stracisz majątek .Ja takiego co daje pożyczki bardzo szybko doprowadziłem do bankructwa , lecz kosztowało mnie to dużo nerwów , czasu , lecz opłaciło się gdyz wszystko z odsetkami mi zwrócił w sądzie . Teraz na karku ma ciągle policję i pomału jego majątek zabiera komornik .Powtarzam nie dawajcie się nabierać na łatwe pożyczki to jest przekręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Montolivo, dziękuję za skorzystanie z naszej pożyczki. W wonga.com stawiamy na jasne, czytelne zasady i brak ukrytych kosztów. W naszej ofercie mamy standardową pożyczkę do 60 dni, której maksymalna kwota wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł (pierwsza pożyczka). Mamy także pożyczkę ratalną - do 3000 zł, którą można spłacić w 12 miesięcznych ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.pl, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.pl. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w Biurze informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zajrzyj jeszcze na sowafinansowa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do LoanMe Poland! Oferujemy szybkie i prywatne pożyczki, które są bezpiecznymi produktami kredytowymi. Wniosek możesz złożyć przez Internet lub telefon, a decyzję otrzymujesz w 15 minut lub mniej! Zostaw swój numer w wiadomości prywatnej na naszym Facebook'u - oddzwonimy :) www.facebook.com/LoanMePolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://e-m2m.pl/58c126f1961a7 <--- link polecam tą pożyczkę szybko sprawnie przez internet i za 0 zł pożyczyłam 100 zł i tyle oddałam naprawdę POLECAM! LendOn reklamują ją w tv naprawde szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak dotąd brałam pożyczkę tutaj https://mikrorata.pl/ i gorąco polecam. Szybki przelew, bez zaświadczeń i można sobie samodzielnie ustalić wysokość spłąty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam bardzo serdecznie. Firma Szybka Moneta to polska firma, która zapewnia minimum formalności i szybką pożyczkę przez internet. Pierwsza pożyczka do 2100 zł jest u nas darmowa, nawet do 30 dni. Jest to bardzo bezpieczna pożyczka, nie ma kosztów ukrytych ani utajonych kruczków, a pieniądze pojawiają się na koncie zaraz po zatwierdzeniu wniosku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na https://www.szybka-moneta.com.pl/ W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji w komentarzach. Pozdrawiam, Doradca szybka moneta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na poniższej stronie znajdziecie oferty różnych pożyczek i kredytów z niskim oprocentowaniem lub zerowym w niektórych przypadkach!, nie sprawdzają żadnych zaświadczeń, więc są dla każdego! :) warto wchodzić na stronę, bo są zamieszczane na niej atrakcyjne promocje, które są ograniczone czasowo! Polecam Link: https://www.facebook.com/najlepszekredytypozyczki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TussiDril
zdecydowanie lendon : Można pożyczyć do 2500 zł na 45 dni bez odsetek . wszelkie informacje podane sa na ich stronie internetowej . A także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moteri
Ludzie, musicie zdawać sobie sprawę z tego, że nie zawsze kolejna pożyczka jest rozwiązaniem. jeśli macie problemy z długami, może warto pomyśleć o upadłości konsumenckiej? W jej osiągnięciu pomagają pracownicy kancelarii Egidon https://egidon.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaraZimmer
dla mnie po przeanalizowaniu różnych ofert , najlepiej wypadł lendon . Pierwsza pożyczka udzielana jest do 2500 zł na okres 45 dni bez odsetek . większość odpowiedzi na różne pytania , takie najczesciej zadawne sa na ich stronie internetowej wiec ja zanim złozylam wniosek to jeszcze sobie to przeczytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laffia
Tak, Lendon ma ofertę bardzo ciekawą i bardzo na rękę - czas spłaty jest dogodny a pozyczka konkretna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narcyzek1
no okres spłaty w lendonie wynosi 45 dni ;) Pieniądze są szybko na koncie ;) więc warto skorzystać . poza tym nie ma zadnych ukrytych opłat . wszytsko jest udostępnione w umowie ramowej na stronie lendona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaszka
Lendon pod względem spłaty jest na prawdę ok - ja jestem zadowolona a te 45 dni daje wiele możliwości spokojnego opłacenia pożyczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jekatierina1406
w lendonie pożyczałam 200 zł . Na szybkie i małe pożyczki uważam ,ze jest to bardzo fajna firma .I napewno pożyczka jest bezpieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aluttka
na większe tez uważam że Lendon jest ok! nie ma co się martiwć bo widzę ze jest to sprawdzona i dobra firma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dosza
Ja brałam w Lendonie i poszło wszystko szybko, i nawet spora sumkę dostałam. Pełen komfort jak dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zastanawialibyście się nad zasadami działania szybkich pożyczek i ich opłacalnością, zerknijcie na https://pl.getbucks.com/blog/szybka-pozyczka/ - tam, w jednym z artykułów zostało to opisane (można również poznać motywy, którymi kierują się inni, decydując się na tą formę zadłużenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×