Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość antoninka

tabletki anty-pomozecie?

Polecane posty

Gość antoninka

mam pytanko skonczylam pierwsze opakowanie Stedirilu 30 (moje pierwsze w zyciu tabletki anty. teraz mam 7 dniow przerwe i czekam na okres) czy przy przyjmowaniu tabletek wystepuja takie same objawy nadchodzacej miesiaczki jak normalnie tzn jak wtedy gdy sie nie przyjmuje zadnych hormonow?Bo tak sie wlasnie zastanawiam mam drugi dzien przerwy 7 dniowej a objawow zadnych nie mam a zawsze towarzyszyly mi bole nerki i piersi a teraz nic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki anty często lekarze przepisują dziewczynom także z powodu bolesnych i nieregularnych miesiączek :) dzięki ich przyjmowaniu jest pewność, że krwawienie wystąpi podczas tej 7-dniowej przerwy, a i sama miesiączka będzie mniej bolesna i dokuczliwa :) (biorąc tabletki wiesz, kiedy dostaniesz okres, wobec tego nie przyjmując ich organizm sygnalizuje go w sposób złego samopoczucia, nabrzmiałych piersi, i bólu...) ja biorę Mercilon, i wszystko jest ok, Ty dopiero zaczynasz, i z czasem poznasz swój cykl, i zobaczysz, że nawet krwawienie nie musi występować od razu w pierwszym dniu przerwy :) zresztą każda z nas przechodzi to inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
to nie miesiączka o czym wy mówicie-to tylko krwawienie z odstawienia,na bolesne miesiączki i nieuregulowane cykle bierzc ie magnez w duzych dawkach i ewentualnie Castagnus z apteki a nie przepisywane w ciemno hormony które-wierzcie wyrządza Wam więcej krzywdy niz pożytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×