Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki na odchudzanie

Polecane posty

Gość gość

Witam, chciałam zapytać jakie polecacie tabletki na odchudzanie? W jakich są cenach i czy działają :) z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam tabletki "rusz dvpę i mniej żryj" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandraxxxx
"Polecam tabletki "rusz dvpę i mniej żryj"" Polecam tabletki na głowę , bo jeśli nie widzisz autor zadał konkretne pytanie o coś. Żal mi ludzi którzy dają takie głupie komy skoro osoba pyta jasno o coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niczegonie mogę polecić bo pomimo, że brałam to nic nie działało, zwykłe placebo. Bez silnej woli, diety nie schudniesz. Adipex też kiedyś zamówiłam przez internet ale szczerze powiem szkoda zdrowia! Jeśli w rodzinie występowały choroby układu pokarmowego to sobie daruj, na żołądku to się może odbić, wątrobie czy kamienie się zrobią w woreczku żółciowym. Naprawdę nie warto. Do tego kołatania serca lęki w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandraxxxx dziś a mi żal idi000tów, którzy wierzą, że jakieś tabletki czy kremy ich odchudzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tabletek na odchudzanie !!!.Mniej jeść więcej gimnastyki.łańcuch wokół lodówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tabletek na odchudzanie- są tabletki wspomagające odchudzanie. Czyli takie, które dają efekty, ale jeśli dbamy o zdrową dietę i chociaż trochę się ruszamy. W tej kwestii fajnie działa np. amlan forte z vital progres. Natomiast same tabletki nie są w stanie nas odchudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że na samych tabletkach się nie chudnie, ale agrest indyjski bardzo wspomaga zdrowy tryb życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii87
Nie opieraj się na samych tabletkach,******* zdrowe żywienie jest równie ważne, skup się najpierw na tych aspektach. Potem możesz dołożyć GojiBerry1200, które wspomagają proces przemiany materii, a ubytek wagi w ciągu miesiąca może sięgnąć nawet 4 kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soniaC
Dziewczyno, tak jak piszą forumowicze - nie tabelki! Weź się za siebie, zacznij się ruszać, a nie wierzyć, że łykanie tabletek pomoże. Przemyśl bardziej to co jesz. Zastanów się, co jeść, żeby dostarczyć odpowiednią ilość błonnika do organizmu, żeby przemiana materii była dobra. Może być to naturalny suplement, typu colon slim, gdzie masz dużą zawartość błonnika. Jest wiele czynników, drobnych posunięć, które doprowadzą Cię do upragnionej wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie wierzę w to, że same tabletki nas odchudzą, ale przy ćwiczeniach i diecie ważna jest suplementacja, ja osobiście stosuję amlan forte z agrestem indyjskim. Metabolizm się poprawił, z chęcią idę na siłownie i co najważniejsze chudnę, a na tym najbardziej mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tabletek na odchudzanie. Żeby schudnąć trzeba więcej się ruszać i mniej jeść - nie mylić kolejności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A właśnie, że podobno miód i cynamon pomagają schudnąć. Sama próbowałam to jeść, ale jest tak okrutny w smaku ten cynamon, że nie dałam rady. Z tego powodu szukałam jakichś kapsułek łatwych do połknięcia, ale niczego nie znalazłam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam z miodem i cynamonem i nigdzie nie ma. Obecnie stosuję african mango z vital progres i powiem szczerze, że jestem zadowolona. Po dwóch miesiącach schudłam 6 kg nie jest to może super wynik, ale ważne, że chociaż troszkę waga spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niewierze w magiczne tabletki. Odkąd zaczełam zdrowo się odżywiać i wprowadziłam ruch do codziennej rutyny kilogramy same zaczeły lecieć . Jedyne co dodatkowo zastosowałam to ocet jabłkowy i chlorofil w płynie. Znalazłam je na https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia67
ludzie, ruszcie trochę głowami :) wiadomo, że od łykania samych tabletek się nie schudnie, ale jeśli dołączymy je do zdrowej diety i regularnych ćwiczeń to pozwolą nam szybciej zobaczy efekty. po prostu odchudzanie będzie łatwiejsze ;) ja mam tabletki z www.amlanforte.com i cieszy mnie to, ze oprocz kilku kilogramow mniej mam tez zdrowsze wlosy i paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bargda
Odchudzajcie się najlepiej z trenerem personalnym, on jest specjalistą i dobierze odpowiednią dietę wraz z ćwiczeniami. Co do preparatu, który wspomaga odchudzanie GojiBerry1200 można zastosować. jeden z lepszych ostatnio suplementów ze względu an dobre właściwości jagód goji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ciąży też zmagałam się z nadwagą i do tego włosy, boże jak one wypadały. Zaczęłam stosować amlan forte i rzeczywiście nie dość, że zaczęłam chudnąc to dzięki agrestowi wzmocniły się moje włosy i przede wszystkim przestały wypadać super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BodyFit z yerba mate i zieloną herbatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin Dan
Witaj Powiem Ci szczrze że nie polecam Tobie byś tabletkami się odchudzała, dobrym naturalnym środkiem na odchudzanie jest korzeń Maca, działa super a nie szkodzi na organizm jak leki, jeśli chcesz o nim więcej poczytać to zapraszam na mój blog tam szczegóły o tej roślinie http://zdrowoinaturalnie.blog.pl/. Pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis zjadlam na sniadanie avokado , na drugie sniadanie dwie kromki ciemnego pelnoziarnistego pieczywa z serem i wedlina ,a obiad okolo 80-100 gram wolowinyi kopytka ze sztuk moze 20 ( pracuje ciezko fizycznie potrzebuje energii w ciagu dnia) a na kolacje filet rybny ze szpinakiem i powiem wam ze dzisiaj sie objadlam bo normalnie nie jem drugiego sniadania a czesto tez nie jadam obiadu , slodyczy nie uznaje pod zadna postacia do picia tylko woda nie jestem tez nauczona podjadania , czipsow niecierpie wiec jak mi ktos radzi tak jak autorce zamknac lodowke to strzelilabym takiego w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MattDan
Na samo odchudzanie nie ma tabletek ale jeśli chcesz by mniej Ci sie chciało jeść, bys miała odczucie że ciagle jesteś pełna to polecam korzeń Maca, używam go i powiem Ci że najchętniej to bym w tym momencie na śniadaniach kończył i tyle. Idzie skutecznie dzięki temu zrzucić kg. Jak chcesz poczytaj sobie o tym http://zdrowoinaturalnie.blog.pl/, ogólnie dużo info jak co znajdziesz na tym blogu o korzeniu Maca też. A i koszt nie jest duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie świetne właściwości ma owies, którego właściwości odkryłam stosunkowo niedawno i mając to na uwadze zaczęłam szukać czegoś na odchudzanie z tym składnikiem. Po niedługim czasie zauważyłam znaczącą różnicę - zaznaczam, że nie stosuję żadnych innych suplementów diety. Osobiście mogę polecić http://aptekajakmarzenie.pl/zielony-owies-kapsulek-p-27323.html naprawdę działa i nie jest drogo, także warto spróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka P
Nie jestem przekonana do tabletek na odchudzanie - ostatnio pierwszy raz spróbowałam, gdy dieta i ćwiczenia już nie pomagały i zakupiłam Calominal. Jak się okazało po 2 miesiącach stosowania i kilkudziesięciu złotych wydanych na 2 opakowania tego suplementu - zmarnowałam tylko czas i pieniądze. W ogóle mi nie pomógł, a do tego często po przyjęciu bolał mnie brzuch,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaabiii
Ilonka P - ja też miałam niedawno kontakt z tym suplementem i w 100% podpisuję się pod Twoim komentarzem. Fatalnym skutkiem ubocznym są te bóle brzucha, mi nie udało się nawet do połowy opakowania Calominalu wziąć i musiałam przerwać przyjmowanie. Szkoda, że nie poczytałam opinii po zakupie, sporo negatywnych teraz widzę na forach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smukła27
Dziewczyny, ja już nie wiem czy w ogóle jest sens pakować pieniądze w te tabletki - mnie dla odmiany od nich, a konkretniej od Liporedium, zaczęła boleć głowa już w pierwszym tygodniu. Starałam się pomimo tego brać, ale stwierdziłam w końcu, że zdrowie ważniejsze. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam prostą dietę opartą na nie podjadaniu wieczorami. Ostatni posiłek o 16. Do tego super suplement diety Slimcea i schudłam 12kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smukłą sylwetkę bez pomarańczowej skórki można uzyskać poprzez odpowiednią dietę, oraz poprzez zażywanie suplementu GojiBerry1200, tylko tabletki są uzupełnieniem diety, nie należy zastępować nimi diety. W czasie miesiąca możecie zrzucić nawet 3, 4 kg balastu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×