Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tabletki na pocenie

Polecane posty

Gość gość

Witam. Od dawna mam problem z poceniem się pach i tyłka. Nie jestem otyłą ani chorą osobą. Dezodorant, którego używam do pach jest zbyt mocny- pachy są po nim na maxa wysuszone i czerwone, a tyłka nie powinnam nim, ani niczym innym smarować. Polecicie jakieś dobre tabletki, które rozwiążą ten problem. Gdy się stresuję, dłużej siedzę w miejscu typu autobus, rower, drewniane krzesło- mam cały mokry tyłek... Nie wiem, skąd to się bierze, miał/ ma ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak trochę nadwagi musisz mieć. Osoby szczupłe się zazwyczaj nie pocą, więc może warto zrzucić trochę wagi? nie pij też tyle wody, bo nadmiar wcale nie jest taki dobry, obciąża nerki (nic w nadmiarze nie jest ok...). Do zrzucenia wagi, polecam niekonwencjonalne sposoby, na przykład nagrania Hipnotyczne do odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup w aptece proszek zasadowy i pij regularnie, najlepiej rano na czczo pół godziny przed posiłkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 12:11 Denerwują mnie tacy ludzie jak Ty. Specjalnie piszę, podkreślam, że nie mam nadwagi, żeby nie było takich komentarzy, ale ktoś musi to napisać. Specjalnie przed chwilą zrobiłam sobie test BMI. Waga w normie, gdybym ważyła 2 kg mniej- niedowaga. Jeśli jesteś anorektyczką, dla której wszyscy są otyli- zamiast siedzieć w necie, idź do psychiatry, jeśli osobą otyłą- najwidoczniej wmawianie innym, że są grubi podwyższa Twoją samoocenę, a jeśli nie umiesz czytać ze zrozumieniem to najwyższa pora ćwiczyć tę umiejętność lub najprościej- nie odzywać się. Od początku okresu dojrzewania miałam problem z pachami, uważam, że to bardziej sprawa pewnych genów, czynników, stylu życia, niż wagi. Niezbyt dbam o swoje zdrowie, jem byle co, często robię badania, bo mogę mieć cukrzycę, bardziej w hormonach szukam przyczyny, w niedoborze jakichś składników, bo pocenie się tyłka zaczęło się dość niedawno i nie wiem, z czym ma związek. Ale najlepiej się wypowiadać bez uzasadnienia. Gość nr 2- dziękuję, wypróbuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, może w Twoim przypadku tak nie jest, skoro zrobiłaś sobie BMI (które mimo wszystko nie jest dobrym sposobem), niech będzie. Jednak wielu ludzi myśli sobie "jestem osobą szczupłą". Raz z kuzynką na siłowni sprawdzali nam zawartość tłuszczu i ona jest relatywnie niska ze 160 cm wzrostu (taka filigranowa), okazało się, że ma bardzo dużo tkanki tłuszczowej, a prawie wcale mięśni. Nie polecam Ci brania żadnych prochów, które blokują pot, bo będą też blokować toksyny i okaże się, że pójdzie ci po nerkach i innych organach, bo amoniak, sole itd. będą się odkładać. Zostaje mocny antyperspirant moim zdaniem i mniej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie łykaj. Electro Antiperspirant jest zupełnie naturalnym srodkiem, bez zadnych skutków ubocznych i potrafi w 100% zatrzymac pocenie gdziekolwiek na ciele. zreszta popatrz tu youtube.com/watch?v=yoE3EOY6ZLw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×