Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość prawie owłosiony

Tabletki na wypadanie włosów, jakie polecacie?

Polecane posty

Gość prawie owłosiony

Jakie tabletki, szampony czy inne środki polecacie na wypadanie włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tabletki niekoniecznie trzeba sprawdzić czy to nie zaburzenia hormonów tarczycy lub czy nie ma anemii ewentualnie wyrzucić wszystkie szampony z silikonami mi od tych ostatnich ciągle wypadały włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biorę skrzypolen z biotyną. efekty pojawiły się dość szybko. ma fajny skład, ale nie za dużo składników, łykam 2 razy dziennie i już. włosy nie wypadają i się wyraźnie wzmocniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam biotebal przez 4 miesiące, chyba pomogło...nadal troszkę mi leci tych włosów, chociaż zdaniem fryzjerki bardziej się urywają bo sa zniszczone niż wypadają, teraz zaczęłam brać kompleks witamin dla kobiet vita min plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Wiesz co, jeśli nic Ci nie pomaga to może spróbuj tego szamponu co ja teraz stosuję. Chodzi o specjalną serię na porost włosów od Nisim – www.nisim.pl . Jest to unikalny skład witamin, który głęboko odżywia włosy i sprawia, że po prostu zamiast wypadać zaczynają szybciej rosnąć. Efekt ja zaobserwowałam w ciągu pierwszego miesiąca, więc dość szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po ciąży wypadła 1/3 włosów, wszędzie je znajdowałam. Mnie pomogła harmonella, to kompleks witamin, który jest również dedykowany kobietom stosujących antykoncepcję hormonalną gdyż osłania serce i wątrobę. Włosy stały się mocniejsze a fryzjerka zauważyła dużo małych włosków u nasady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie po dwoch tygodniach wcierania w skore glowy pomogla kozieradka. Cuchnie ale da sie przezyc. A wlosy nie wypadaja wrecz rosna szybko nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zapobiec wypadaniu włosów możesz przyrządzić maskę z paru kropli nafty, żółtka i oleju. Taką maskę nakłada się na skórę głowy i włosy na godzinę przed myciem głowy. Zabieg mezoterapii skóry głowy stosuje się w leczeniu łysienia androgenowego i plackowatego. Zabieg jest skuteczny także w przypadku włosów słabych i potrzebujących odżywienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałam problemu z nadmiernym wypadaniem włosów ale zauważyłam że odkąd zażywam harmonellę jako osłonę przy pierścieniu hormonalnym włosy są lśniące, a paznokcie przestały mi się rozdwajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci polecam tabletki Merz Specjal mi pomogły lub sporo tańsze ale również skuteczne Calcium Pantothenicum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie pomaga Biotebal, już drugi raz musiałam po niego sięgnąć i widzę, że mnie nie zawiódł...ale trzeba brac systematycznie, co najmniej 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitapil, biorę od mniej więcej półtora miesiąca. Nic mi nie dało takich efektów jak te tabsy. A! i rzuciłam farbowanie. W tym czasie pozwoliłam sobie tylko raz ściągnąć kolor produktem "colour b4" i mam fajne, całkiem gęste ombre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorianr
przychylam się do zdania o Nisim. Jako facet stosuję szampon BioFactors i działa. Wcześniej korzystałem z DX2 i jedyny efekt jaki uzyskałem to przesuszone i jeszcze szybciej wypadające włosy. Osobiście polecam wersję dla włosów normalnych/przetłuszczających się. Nie obciąża włosów a ładniej pachnie niż ta dla suchych ;-) http://nisim.pl/13-zapobieganie-wypadaniu-wlosow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, to już wiem czego NIE używać, spam,erskie pomioty! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja głównie robie sobie maseczki, jakies wcierki, uzywam oleju arganowego, a raz na jakis czas robie sobie kuracje tabletkami. nie zawsze sa jakies spektakularne efekty, ale zawsze jakies miałam, ostatnio brałam vitapil. nie dawno skonczyłam opakowanie i po nim akurat rosna mi nowe małe włosy, no i moze tez trooszke mniej wypadaja. ale wydaje mi sie ze takie suplementy to trzeba brac rzeczywiscie ok poł roku zeby efekty były bardziej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuleczkaKropeczka
Jak mi kiedyś zaczeły wypadać włosy, zostawało dużo na szczotce to w aptece kupiłam Oeparol Piękna skór,a włosy, paznokcie. poważnie leciało ich mniej z czasem. Dodatkowo zyskałam promienną skórę na twarzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona1991
nie kupujcie SUPLEMENTÓW diety bo one nic nie wnoszą do organizmu. dawki sa znikome. sprawdziłam wiele, ale tez wiele sie naczytałam wszelkie niedobory leczcie lekami. Jesli chodzi o wypadanie wlosow to polecam Biotebal. x A poza tym zrobcie sobie kuracje drożdżowa. wlosy i paznokcie w super stanie. sama sprawdzilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje profolan który zamówiłem na tabletkinawlosy.co.pl i jestem bardzo zadowolony. W końcu coś skutecznie hamującego wypadanie włosów oraz stymulowanie ich odrastaniu. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr994
Jako facet dbam szczególnie o włosy ale tak naprawdę miałem ich strasznie mało nie wiem może to rodzinne czy po prostu ja tak mam bo wszyscy u mnie mają bujne,gęste włosy a ja takie piórka. Wkurzało mnie to strasznie bo koledzy robili sobie fajne fryzury a ja hmm.. zawsze na łyso a i tak nie było co ścinać ale stosowałam różne szampony, tabletki, odżywki ale nic aż kolega polecił mi Proforan http://wypadaniewlosow.mileji.pl i tak moje marzenie o gęstych, grubych włosach się spełniło;) W końcu mogłem zrobić sobie wymarzone fryzury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemoniada00
mnie bardzo pomógł biotebal. zaczęłam też myć włosy ich szamponem, nakładam odżywkę i fryzura wreszcie układa się tak, jak ja chcę. dodatkowo są miękkie, lepiej się rozczesują i wypada ich o wiele, wiele mniej. czego więcej chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bennika
Z Biotebalu stosuję tabletki i bardzo je sobie chwalę :) ale nie wiedziałam, że mają jeszcze szampon i odżywkę :) muszę wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od paru tygodni biorę tabletki biotebal z biotyną i do tego dokupiłam sobie jeszcze szampon biotebal z biotyną i żeńszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia332
ja polecam Biotebal, ale oprócz tabletek stosuję też szampon i odżywkę z Biotebala. Bardzo skutecznie hamuje wypadanie włosów. Jak dla najlepszy szampon. Wzmacnia włosy, sprawia, że są mocniejsze i trwalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalewaj włosy naparem z pokrzywy. Wzmacnia cebulki włosowe a jednocześnie przeciwdziała wypadaniu włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz Elastabion Floslek, super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiazamosia
premium collagen 5000 mi bardzo pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×