Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mirabelka20

Tabletki nasenne

Polecane posty

Gość Mirabelka20

Znacie jakieś dobre tabletki nasenne? Wierzycie w ich działanie? Kupiłam wczoraj melistan forte i wzięłam wieczorem pierwszą tabletkę. Dzisiaj z rana czuje się super! Nie jestem zmęczona, ani senna, jak to zwykle mam. Całe życie się spóźniałam do szkoły, do pracy, a dzisiaj wstałam przed budzikiem ;) Ale dosyć tego zachwalania ;) Nie mogę znaleźć nic w internecie na temat tego leku, żadnych opinii. Czy ktoś oprócz mnie próbował już ten lek? Jak na Ciebie zadziałał? Ps. Tabletkę wzięłam o 12 w nocy, zasnęłam po pierwszej jakoś. Także jest super, bo zwykle o 2-3 zasypiałam, pewnie gdybym wzięła wcześniej tabletkę to szybciej bym poszła spać. W niedziele to już całkiem nie mogłam zasnąć, dopiero o 5 nad ranem zasnęłam, dlatego kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez je kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z tąd
biorę od 2 m-cy. Biorę rano bo mam stesującą pracę i jak na ziołówki są dobre. Czasami jak mocno jestem wk...na borę jeszcze wieczorem i śpię b.dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO JAKIS OBLED, wszedzie reklamuja jakies trucizny.......:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie chemicznych srodkow, one zniszcza wam nerki i watrobe!!! Stosujcie naturalne metody. Ten lekarz poleca niektore naturalne substancje, ja sie przychylam do jego propozycji. https://www.youtube.com/watch?v=ks5mf8fHyb0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stosujcie chemicznych srodkow, one zniszcza wam nerki i watrobe!!! Stosujcie naturalne metody. Ten lekarz poleca niektore naturalne substancje, ja sie przychylam do jego propozycji. https://www.youtube.com/watch?v=ks5mf8fHyb0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×