Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aguchaaaa

tampony a wstrząs toksyczny??

Polecane posty

Gość aguchaaaa

Dziewczynki czy jak wczoraj po raz pierwszy uzyłam tamponu, tylko na godzine na basen później czułam sie dobrze, to czy dopiero teraz moze wystąpic wstrząs toksyczny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabryczka
a czemu miałby wystapić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaaa
oprostu żle sie czuje, a nie wiem w jakim czasie to sie ujawnia miałam tampon tylko wczoraj na godzine i było ok, ale dzis sie zle czuje zawrty głowy i mdłości mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol_a
A ja właśnie wstrząs toksyczny przez tampony miałam. Wstrząs i krwotok i trzy tygodnie w szpitalu. Mam dożywotni zakaz stosowania tamponów, bo drugi wstrząs może się dla mnie źle skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdłości masz
zaszłaś w ciążę z tamponem. zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaaa
ale czy wstrząs moze wystapić dzien po uzyciu tampona??? czy raczej jak sie go założy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol_a
U mnie wstrząs wystąpił pod koniec miesiączki, czyli po kilku dniach stosowania tamponów. Kilka lat po tym incydencie byłam w sanatorium i założyłam tampon tylko na czas masażu podwodnego (jakieś pół godziny) no i znowu zaczęły się duszności i kołatania serca. Tampon szybko usunęłam, a lekarze zakazali mi ich stosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaaa
ale ja nie uzyłam wiecej tampona, tylko wczoraj załozyłam na godzine na basen, po basenie wyjełam i czułam sie super, dzis tez czułam sie dobrze, dopiero jakos godzine temu zaczęłam czuc sie zle to czy moze to byc ten wstrzas>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol_a
Źle się czujesz... ale może dokładnie napisz co się dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaaa
ale ja nie uzyłam wiecej tampona, tylko wczoraj załozyłam na godzine na basen, po basenie wyjełam i czułam sie super, dzis tez czułam sie dobrze, dopiero jakos godzine temu zaczęłam czuc sie zle prawdopodobnie wtedy gdy zaczął być trawiony bo chciałam powiedzieć że to prowokacja i że ja tak właściwie wiem że nie ma takiwj opcji by meć wstrząs toksyczny po tamponie w cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu co za panikara...
jak zakaszlesz to masz gruzlice od razu??? nie czytaj ulotek jak jestes taka hipochondryczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaaa
głupe podszywy, poprostu mam zawroty głowyoraz bol głowy i mdłosci ale czy to mozeliwe zeby dopiero teraz mnie dopadło??? przeciez pisza na ulotce ze to jak ma sie włozony tampon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaaa
głupe podszywy, poprostu mam zawroty głowyoraz bol głowy i mdłosci wiec zakonczmy ten topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaaa
Pola odpiszesz mi cos, czy to moze swaidczyc o wstrząsie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol_a
Agucha, jeśli możesz to weź coś na uspokojenie ( jakaś tabletka, lub filiżanka melisy) i prześpij się. Jeśli jutro będziesz jeszcze źle się czuła, to szoruj do lekarza. Gdyby gwałtownie się pogorszyło - zawsze możesz pogotowie wezwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
nie nabijaj sie z ludzi którzy piszą gdy chcą pomóc,jak to prowokacja to daj se spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguchaaaa
dzieki Pola, zrobie tak jak piszesz moze to poprostu zmęczenie, albo mój paniczny strach do tego dochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol_a
Miałam dreszcze i zawroty głowy. Nagle przeszył mnie straszny ból w podbrzuszu (mam dwoje dzieci, a porody przy TYM bólu to mały pikuś!) i nastąpił wielki krwotok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1492
mialam wstrzas toksyczny zaczelo sie popoludniu a skaplam sie jak szlam spac o co chodzi. na anstepny dzien poszlam do lekarza dostalam antybiotyk i wzielam go wyszlo mi uczulenie a w nocy potorny bol macicy metaliczny smak w justach poszlam sie napisac i mni sie slabo zrobilo pojechalam na pogotowie tam powiedzieli ze nie znaja tej choroby wiec stwierdzilam ze wroce do domu i pojde do ginekologa;) poszlam dostalam zakaz nmoszenia tamponow hih;p dobrze ze tylko tak sie skonczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tampony nie są
dla wszystkich i do stałego użytku . Można ich używać sporadycznie i b. często zmieniać , poniewaz ich zadaniem nie jest tamowanie wypływu krwi a tak niestety często sie dzieje .To prowadzi do wstrząu i jest komplikacją zagrazającą życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Wstrząs (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas >>>http://ma0.pl/r/tdmwstrzas Will Smith w poruszającym dramacie z elementami thrillera. Film oparty na prawdziwych wydarzeniach. Historia imigranta dr. Benneta Omalu, błyskotliwego neuropatologa, autora wstrząsającego medycznego odkrycia, które sprawiło, że musiał stanąć naprzeciw jednej z najbardziej wpływowych organizacji świata, NFL (National Football League). Dr Omalu odkrył powiązania miedzy brutalnymi treningami sportowymi futbolistów, które narażają ich mózgi na urazy, a późniejszymi depresjami i skłonnościami samobójczymi. Futbol to amerykański sport narodowy; prawda, jaką ujawnił, sprawiła, że stał się czarną owcą amerykańskiego społeczeństwa. On, imigrant, który chciał jedynie być dobrym obywatelem Stanów Zjednoczonych... Powstanie filmu zainspirował artykuł Jeanne Marie Laskas dla magazynu "GQ". W filmie, oprócz Willa Smitha, zobaczymy m.in. Aleca Baldwina i Luke'a Wilsona. Za rolę dr. Benneta Omalu Will Smith został wyróżniony prestiżową nagrodą afroamerykańskich krytyków filmowych (African American Film Critics). Jest również nominowany do Złotego Globu w kategorii najlepszy aktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×