Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kadogie

Tanie implanty zębów warto ?

Polecane posty

Gość kadogie

Witam. Chciałbym sie Was zapytac co sądzicie o tak tanich implantach jak na tej stronie: http://www.implanty.org/ile.html Warto sie w to pakować ? Bo w sumie jak dla mnie lepiej wydac 1700zł na jednego gotowego zęba niż z 5-8 tysięcy,ale nie wiem czy nie wypadną mi po paru latach bądź miesiącach i wszystko trzeba będzie zaczynać od nowa z jeszcze większymi kosztami. Z góry bardzo dziękuje wszystkim za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co
z tego co się orientuję to lepiej nie ryzykować tych tańszych, ale 8 tysięcy to już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zembaka
Zalezy czy robisz tzw.nakładki na własne spiłowane w stożki zęby czy chcesz miec wkręcane w kości szczęki całe sztuczne implanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
No właśnie chce całe implanty ponieważ jedynki mam tak zajechane,że raczej nic innego sie z nich nie da zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddda
jak masz 20 lat , to rób ale licz się z kosztami i problemami a nie możesz koronek albo licówek zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Mam 22 lata,koronki raczej odpadają bo jedynki to masakra (prawa 1 i 2 są tak zniszczone,że nie mam po połowie zeba) Z kosztami to wiem jak,ale jakie moga być problemy i co z tymi za 1700zł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Też tak myślałem,że zaryzykuje,ale gorzej będzie jak właśnie wystąpią powikłania bo z tego co widziałem usunięcie implanu takze kosztuje ok 2000zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gevas
Kadogie.. kasy mam niezaduzo wiec tez sie zastanawiam... prosze moze odezwie sie ktos kto juz ma te implanty.. ,kto zakladal wlasnie w tej klinice ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
gevas ja także nie mam teraz kasy (myślałem nad wyjechaniem za granicę i zarobieniem na implanty ponieważ tu w polsce nigdy sie na nie nie dorobię),ale musze zaczać coś myślec poniewaz stan mojego uzębienia to masakra. Za każdym razem gdy coś jem to z ta obawą,że kolejny ząb sie ukruszy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Wypowie sie ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Odświeżam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Tylko problem w tym,że do najbliższego miasta gdzie robią implanty mam ok 80 km dlatego też pytam tutaj,żeby nie jeździć na darmo autobusem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghrtyuu34
ale jak masz pół zęba, to spokojnie można na tym zbudować plombę czy koronę zrobić za dużo mniejsze pieniądze. sama ma taką plombę na resztkach kanałowo wyleczonych i służy mi 15 lat- raz tylko była naprawiana, wygląda normalnie, a pieniądze psie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
No na moich to nie wiem czy co kolwiek da sie odbudować dlatego właśnie zastanawiam sie nad tymi implantami. Btw. Znalazłem jeszcze taką strone: http://www.medykdent.pl/ Może ktoś wie coś na ich temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi zajęło
Tutaj srednio uzyskasz porade, poszukaj jakiegos forum gdzie stomatolodzy sie wypowiadaja albo zrob fotki swojego uzebienia i wyslij zapytania do roznych miejsc gdzie zajmują sie stomaologią estetyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Wlaśnie pisałem do 3 klinik i prosili o zdjęcia pantomograficzne i uzębienia także trzeba będzie zrobić foty i wysłać. Jak ktoś ma co jeszcze do dodania to prosze śmiało pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Poznaniu da się zrobić w Candeo implant kosztujący od ok. 2 tys zł, w klinice stomatologicznej, którą kieruje profesor wykładający na Uniwerku medycznym - tak więc jak widać niskie ceny wcale nie oznaczają złego wykonania. Teraz jest tyle implantów polskiej produkcji, wcale nie odbiegającej od światowej, że nie ma sensu wydawać aż 8 tys. zł... Zresztą kogo na to stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
virhilo to jest cena implantu wraz z koroną i łącznikiem czy samego implantu ? Bo z tego co widze to implant Osteoplant kosztuje 1999zł, korona ceramiczna bez niklu 800zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena jest za sam implant, ale nawet jak zsumujesz wszystkie koszty, to cena wyjdzie Ci niższa, niż w wielu innych miejscach. Implanty są drogie i jeszcze długo takie będą, ale mnie robiło róznicę tysiąc w tą, czy w tamtą, a w Candeo te ceny wychodziły najlepsze, poza tym lekarze mają bardzo dobre opinie, nowy sprzęt itd., dla mnie to też było ważne, nie tylko niska cena, w końcu chodzi o to, by implant dobrze służył przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Tzn. że miałeś już robiony tam zabieg ? Jeśli tak to ógłbyś napisac jak to wyglądało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie, ale moja mama robiła implant w Candeo, podwoziłem ją praktycznie na każdą wizytę. Rozumiem, że Ty na razie robisz rekonesans, nie byłeś jeszcze u dentysty? Plan leczenia wyglądał praktycznie jak opisany na stronie, możesz rzucić okiem: http://www.candeo.pl/nasza-oferta/implantologia A z jakiego miasta jesteś? Może do Poznania właśnie masz blisko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Do poznania mam jakoś 300km,ale mieszkam blisko Opola (60km) lecz jak bym nazbierał na implanty to pewnie miałbym na dojazd (gorzej z dalszymi wizytami) dlateog tez szukam czegoś tańszego bo u mnie wychodzi ok 5 tyś za zęba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już musisz przekalkulować, co Ci się opłaca. Ja polecam Candeo także ze względu na kadrę - placówkę prowadzi profesor Hędzelek, specjalsta w dziedzinie implantów, po części ze względu na jego osobę mama zdecydowała się na to miejsce. Może ktoś z Candeo udziela też np. konsultacji we Wrocławiu czy Opolu? Zawsze można zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Teraz właśnie dogaduje sie z doktorem z medykdent jak może wyglądac leczenie bo podobno może nie byc potrzebne wstawianie implantów tylko wkładów koronowo-korzeniowych,ale nie wiem na ile takie wkłady starczają,a o to sie go jeszcze nie pytałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
Z tego co wiem to za robote przodu wyjdzie ok 4700zł. W sumie jst to tańsza opcja niż implanty,ale nie wiem na ile wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadogie
bump

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
nie polecam implantów zrób korony na ..korzeniach i wytrzymają ze 20-30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacieszka
z tego , co piszesz ,masz zęby, więc je zeszlifują i nadbudują implanty sie wstawia jak nie masz zupełnie zeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×