Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zapacholiczka90

Tanie perfumy Chloe Love Story

Polecane posty

Gość Zapacholiczka90

Kojarzycie zapach Chloe Love Story? Wąchałam go dziś w Sphorze i mega przypadł mi do gustu, ale kurdeee ponad trzy stówy za 30 ml? Może kojarzycie jakieś sprawdzone strony, gdzie można kupić perfumy taniej, jakieś testery mogą być, cokolwiek, byle nie kosztowały tak dużo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest w miare nowy zapach, wiec nie sadze, zebys znalazla go w necie w o wiele nizszej cenie. no ale sprawdz sobie na ceneo po prostu albo kup zamiennik. nie bedziesz miala oryginalu, ale na pewno zaoszczedzisz. sprawdz czy jest to chloe na liscie paris avenue, bo oni maja bardzo spoko odpowiedniki, wiec pewnie bylabys z niego zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto normalny kupuje te badziewne podróby, i jeszcze uważa, że nie ma różnicy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapacholiczka90
Ale co jest badziewną podróbą, bo już nieee wiem? Zamienniki ok, tak? A perfumerie, które sprzedają niby oryginalny produkt, ale podejrzanie tanio, to fe? Dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie mądre na forum, a pewnie w domu pełno flakoników z Rossmanna albo z rynku :D Zamienniki są dobrą alternatywą, więc jeśli nie stać Cię na oryginał to próbuj. Paris Avenue ma flakoniki bodajże 100 ml i kosztują jakieś 30 - 40 zł. Akurat tego Chelio nie miałam, ale parę innych tak i dużą zaletą, oprócz podobieństwa do oryginału i ceny, jest zaperfumowanie. Są np. o wiele trwalsze od popularnych FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatkasara
Można kupić oryginały i to sporo taniej dzięki bezpłatnemu monitorowaniu cen ze spyllo.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×