Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cierpiiącaaa

Tępy ból prawej ręki- pomocy! Jaka maść??

Polecane posty

Gość cierpiiącaaa

Odczuwam taki tępy bóll w prawej ręce na długości nadgarstka do łokcia. Ból jest pulsujący, raz mocniejszy raz silniejszy, czasami ustanie i za jakiś czas znów się pojawi. Nie mam żadnego zaczerwienia, ani obrzęku. Nie miałam żadnego urazu po prostu ból nagle się pojawił no dodam że ost intensywnie sprzątałam w domu mycie okien itd czy to moze od tego?Nigdy tak nie miałam. Jutro póję do apteki ale co na to polecacie jaką maść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijuu
voltaren jest dobry albo diclac-ogolnie wszystko co zabiera diclofenac,ale do jutra moze ci przejdzie ja mam takie reumatyczne napady-i placze z bolu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiiącaaa
ja mam tak od niedzieli i właśnie smarowałam Voltarenem ale nie pomogl -moze dlatego ze był przeterminowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pierwszy raz sie pojawił ten ból? Voltaren jest własnie bardzo dobry... nie wiem, czy jest cos lepszego dostepne na receptę... może naproxen hasco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczyste
Miejmy nadzieję, że to nie jest rwa barkowa.U mnie zaczęło sie to bólem w plecach.Takim kłuciem pod łopatką.Potem poszło na rękę.Strasznie bolało.Własnie takie rwanie.Jakby do nerwu zęba ktos dotykał.Masakra. Parę tygodni sie z tym męczyłam, nie spałam po nocach a lekami przeciwbólowymi rozwaliłam zoładek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespół empiro
Cierpiiącaa Byłbym wdzięczny gdybyś mogła coś jeszcze napisać o objawach,kiedy boli i jaki zakres ruchu masz ręką i kiedy nasila się ból ? właśnie że lepiej żeby to była rwa niż jakiś stan zapalny trudny do zdiagnozowania przy rwie barkowej wystarczy seria masaży i po bólu nie trzeba napychać się proszkami p/bólowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiiącaaa
dzieki wszystkim:) sprobowałam jeszcze z tym uciskiem od "empiro" zobaczymy.... a w aptece dostałam Voltaren pani mi tez powiedziała że jest najlepszy .... Kurcze może przejdzie... Modle sie tylko zebym do lekarza nie musiała z tym iść i zeby samo przeszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiiącaaa
empiro wiesz to mnie boli tak różnie raz boli raz przestaje. Np jak coś robię to przestaje nie mam przez ten ból jakiś ograniczeń ruchowych. Ten ból jest tak jakby od nadgarstka i tak przechodzi do łokcia jest onl taki" nyjący" Kiedys miałam tez taką dolegliwośc od przesilenia ale samo szybko przechodziło a teraz jakos nie chce Co o tym myślisz??? Próbowałam z tym masarzem ale kurcze boje sie nacisnąc mocno zebym sobie krzywdy nie zrobiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiiącaaa
....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie żadna maść nie pomogła, bo jak się okazało cierpiałam na zespół cieśni nadgarstka. Dopiero operacja mi pomogła, więc jakby co polecam Klinikę nadgarstka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka761
Z takim problem warto iść do neurologa. Polecam Klinikę Psychomedic, bo mają świetnych specjalistów. Rejestracja jest u nich online oraz telefoniczna pod nr 22 253 88 88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak to jest zespół cieśni nadgarstka... Jeśli taka jest diagnoza, to przypadkiem nie decydujcie się na jakieś nacinanie czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulaaaaa3
To co w takiej sytuacji zrobić? U mnie właśnie zdiagnozowali ten zespół cieśni i powiem szczerze, że jestem w kropce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaDrapich

Miałam to samo. Pomogła mi maść z konopi, kupiłam tutaj: https://www.konopnymarket.pl/masc-konopna.html z polecenia koleżanki. Maść działa bardzo skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaneta

Warto sprawdzić czy to nie jest zespół cieśni nadgarstka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×