Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

To węzeł chłonny czy powiększony migdałek?

Polecane posty

Gość gość

Hej, doradźcie mi coś, bo zwariuję. Tydzień temu poczułam lekki ciągnący ból szyi i wydawało mi się, że jest lekko spuchnięta, więc poszłam do lekarza. Zajrzał do gardła i stwierdził, że lewa strona jest gorsza i że migdałek i węzeł chłonny po tej stronie są powiększone. Przepisał mi gardlox, witaminę A i hascosept do pryskania do gardła. Ten ciągnący ból może i ustąpił, ale nie był też bardzo dokuczliwy, ale mam wrażenie, że szyja po tej lewej stronie jest taka dziwna. Jak mocniej przycisnę to czuję taką gulkę ruszajacą się tak jakby na środku szyji, ale bardziej kierującą się do tyłu i ku lewej stronie. I nie wiem czy to powiększony migdałek czy węzeł chłonny. Zaczynam się denerwować. Nie boli mnie to jakoś specjalnie, ale jak tego dotykam to wydaje mi się, że nie jest tak jak powinno być. Dodam tylko, że mam przewlekłe zapalenie tarczycy i niedoczynność, a w styczniu przeszłam bardzo długą i męczącą infekcję jamy ustnej. Robiłam też jakiś czas temu wyniki i miałam lekko podwyższone OB więc dostałam od rodzinnego antybiotyki (miesiąc temu). We środę idę do laboratorium robić badania, może macie jakieś typy, co powinnam zbadać, bo zaczynam się strasznie bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×