Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milka800

Torby ekologiczne

Polecane posty

Czy lubicie i korzystacie z ekologicznych torebek. Ja przyznam się, że bardzo. Noszę je nie tylko na zakupy i traktuje je jako element garderoby. Poza tym przeglądałam Pinteresta w poszukiwaniu modowo-ekologoicznych inspiracji i natknęłam się na konkurs, w którym do wygrania się ekologiczne torby od paprocki&brzozowski. Moze Was to zainteresuje :) http://www.pinterest.com/rocapolska/konkurs-maxi-clean/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie torby według mnie są super, teraz w sumie panuje moda na ten typ toreb :). Ale oprócz standardowych toreb są również takie nietypowe jak tutaj http://www.ecopack.pl/limitowana-seria-toreb i własnie kusi mnie aby taka zamówić. Muszę tylko napisać do nich maila czy można zamówić jedynie kilka sztuk. Postaram się napisać jak mi poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo lubię torby ekologiczne :D Zaczęło się przez przypadek,a teraz noszę je ze sobą praktycznie wszędzie. W domu już się na mnie złoszczą, bo ciągle przynosze nowe :D Swoje zamawiam stąd, jeśli ktoś by chciał, to polecam : http://www.torebki-ekologiczne.pl. Mają fajnie sporo towaru, torebki bawełniane i co ciekawe, torby reklamowe też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka Kólka
Jasne :D uwielbiam takie na co dzień na zakupy i do pracy ;p niedawno zamówiłam nawet większą ilość, dla siebie i dla znajomych, zwłaszcza, że miałam możliwość wysłać własną grafikę: http://www.extrema.com.pl/o,12,87,torby-bawelniane.html super sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margotka999
Heja, pewno że lubimy :D Tzn ja na pewno :D Jeśli robię większe zamówienie na torby papierowe - sklep on-line Ecosac zawsze okazuje się strzałem w dziesiątkę :D Dużo tanio i dobrze :D http://www.ecosac.pl/sklep polecam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jest ekologiczna z naturalnej ludzkiej skóry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekologiczna to jest uszyta ze starych zasłon czy dżinsów, a nie kupiona nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystam z takich toreb, czy to bawełnianych ponieważ są bardzo trwałe i starczają na długi czas. U mnie w firmie akurat stałym klientom rozdają więc mam ich zapas. Torby robi firma www.arprint.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona1234
Też kupuję Paper Bag. Jestem nimi absolutnie zachwycona! No i opłaca się kupić hurtowo. Wyglądają przy okazji naprawdę ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam kilka eko toreb, w różnych rozmiarach :) a niektóre bardzo szykowne i z fajnymi hasłami, tak na poprawe humoru i mały lans ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekolożka9876
Noszę torby materiałowe, jak i zużywam stare reklamówki, żeby nie wyrzucać tych ladnych. Lubię, kiedy sklepy pakują produkty/odzież itp. w papierowe torby, cenię sobie ochronę środowiska :) kiedy np. w firmie wręczają nam podarki z okazji pracownika roku, zamawiamy papierowe torebki, jedną z firm, które je sprzedaje hurtowo jest Paper Bag. Mają bardzo ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość organizatorkakyla
Widzę, że Paper Bag cieszy się dużym powodzeniem. Mam zorganizować szkolenie dla firmy i potrzebuję papierowych toreb w których umieszczę gadżety dla pracowników, myślę, że to doskonała okazja, bym i ja wypróbowała tę markę i ich produkty. Wasze wypowiedzi są bardzo pomocne, dziękuję :) Spodobały mi się torby kolorowe ze skręcanym uchem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaceekGas
Kupuję na paperbag.pl są najlepszej jakości. Wcześniej miałem z jakiejś innej firmy, to szybko się rwały, klienci czasami nie zdążyli nawet wyjść ze sklepu, a już torebka poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LkaL
Ja też mam z tej firmy i muszę przyznać, że są bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uwielbiam torby ekologiczne! Kupuję je w PaperBag, rzetelna firma i torebki trwałe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goga12
PaperBag, Wyglądają na całkiem fajne i trwałe. Może to dobry pomysł na mniejsze zakupy, albo przechowywanie różnych rzeczy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga555
Oo widzę, że nie tylko ja lubię torby z PaperBag :) Są super, trwałe i ładne. Teraz już kupiłam kolejną "porcję" - tym razem do zapakowania prezentów świątecznych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeraWer
Całkiem fajne te torby, szukam czegoś dla siebie i ta oferta wygląda całkiem interesująco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii23
Mam je i jestem z nich bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w firmie zamawialiśmy raz torby papierowe z logo stąd: www.mk-pak.pl. Oni drukują na tych torbach cokolwiek chcesz, także myślę, że grono zastosowań nawet szersze niż promocja firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam torby papierowe i bawełniane z nadrukiem firmowym z www.e-torby.com.pl Kiedyś myślałem ze gadżety reklamowe i torby do zakupów to oldschool ale potem zobaczylam u kolezanek z innych firm ze takie rzeczy są często stosowane i stanowią ładną ozdobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często jak jestem gdzieś na zakupach, to biorę taką torbę ekologiczną, ale potem one tajemniczo gdzieś znikają. Podbiera mi je mąż jak bierze śniadanie do pracy, pakujemy w nie jedzenie jak jedziemy do teściów, przydają się do zapakowania rzeczy do piwnicy.... A w zasadzie reszta się gubi. Efekt jest taki, że co drugie zakupy kupuję znowu te nieszczęsne torby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinta
Ja także kupuję na ecosac.pl, mają tanie torby papierowe w dobrej jakości http://www.ecosac.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalinsa
Torby ekologiczne są świetne. Bardzo praktyczne i ładne. Są też fajnym pomysłem na promowanie firmy albo jakiejś akcji. Widziałam, że duży wybór ma firma Atemi- można wybrać nadruk i wzór torby, świetnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dbanie o środowisko, nawet przez używanie toreb wielorazowego użytku, powinno być naszym obowiązkiem. Szczególnie, że takie torby są o wiele bardziej poręczne i wygodne. Więcej do nich zmieścimy i na pewno nie rozerwą się w połowie drogi do domu. Polecam gorąco rzucić okiem na ten artykuł http://camerata.ilawa.pl/2016/09/29/torby-reklamowe-z-nadrukiem-na-co-zwrocic-uwage/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie korzystam z takich. Niedawno się zastanawiałam nad torbami reklamowymi do firmy i jednak wybrałam te z folii LDPE od firmy www.palko-plast.eu. Są tańsze i równie wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×