Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamyk zielony

Tormentiol na pryszcze - bardzo skuteczny!!!!

Polecane posty

Nakladam go na noc, po uprzednim posmarowaniu twarzy kremem. Gdy rano wstaje twarz jest gladka, nie zaczerwieniona, podklad trzyma sie dobrze i co najwazniejsze nie jest zbytnio przesuszona, wiec moge uzyc podkladu matujacego dla lepszego efektu. Nawet zmniejszyl podskorne grudki, ktore juz teraz sa prawie niewidoczne po nalozeniu korektora. Czy ktoras ma podobne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinca
hmmm ja niestety nie mam. mi nic a nic nie pomogl!!! dopiero krem Vichy zdal egzamin. widac kazda skora reaguje inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaluszki spod poduszki
ja tez uzywam jak mi cos nagle wyskoczy i tez uwazam ze jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zły ale ja i tak wole coś bardziej wysuszającego jak np Isotrexin (dwie dermatolożki mi to przepisały ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klra
Naprawde jest bardzo przydatny. Nietylko działa na pryszcze ,ale na oparzenie skóry . Nie jest drogi 5 zł a to przecież nie majątek.Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tormentiol jest dobry ale ja go uzywalam jako specyfiku przyspieszajacego gojenie pepka,nosa,tragusa itp(na fotkach nie widac tych kolczykow bo fotki sa z wakacji a kolce z okresu po wakacyjnego hehe:D) zadnych zakarzen,zadnych powiklan!no po prostu jest swietny:) dlatego polecam go kazdemu do pielegnacji przebitych miejsc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie . Czy jak stosuję tą maść już około miesiąca i nie widać skutków zatrucia kwasem borowym to mogę ją swobodnie dalej używać ? Bo trochę mi pomaga i nie chciałbym z niej rezygnować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry. Przyspiesza dojrzewanie ropy w grudkach i bez problemu idzie wycisnąć grudkę i jeżeli robi się to sterylnie to nie ma śladu. Po prostu jedyny lek wyciągający ropę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×