Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pozyjemy Zobaczymy:)

Tradzik i ibuprofen gel...

Polecane posty

Gość Pozyjemy Zobaczymy:)

Hej:) Mam dosc duzy problem z cera a jestem juz po 20...wczoraj poszperalam na angielskich forach i tam duzo osob poleca kuracje...ibuprofen gel...smaruja nim twarz i podobno dziala cuda. skusilam sie wczoraj bo akurat mialam gel w domku i...dzisiaj jest lepiej. Twarz jest spokojniejsza i moj pryszcz na czole nie jest juz taki czerwony, uspokoil sie i zmniejszyl:-) Jesli ktos jest zainteresowany podaje namiary: http://www.acne.org/messageboard/Topical-ibuprofen-gel-bl-t204919.html&st=100 Ludzie tez stosuja tam krem i mieszaja go z olejkiem z drzewa herbacianego. Dzisiaj skocze do sklepu i kupie ten olejeak:) Aaaa i ja jeszcze przemylam wczoraj twarz mlekiem rozcienczonym z woda, tez fajnie dziala. Bede dawac raporty jesli kuracja jest warta:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozesz w skrocie napisac na czym to polega ... nie zabrdzo znam angielski;p w sumie pryszczy jako takich nie mam ale przed okresem zawsze cos wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibuprofen działa przeciwzapalnie. a objawem stanu zapalnego jest zaczerwienienie, ból i opuchnięcie. nic dziwnego ze redukuje stan zapalny wokół pryszcza. ALE... ...przyczyny tradziku nei znosi. nie działa przeciwbakteryjnie. w Twojejs kórze mokroby dalej będą używac, tylko Ty nie bedziesz już tego tak bardzo widziec. a zakażenie bedzie narastac i narastac... i jak przestaniesz sie smarowac ibuprofenem to pomysl co Ci wyjdzie na twarz. bez zwalczenia przyczyny trądziku nie wyleczysz. a tak na marginesie - to już lepiej byłoby sobie na te pryszcze przyłożyć papkę z aspiryny. tańsze i skuteczniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozyjemy Zobaczymy:)
Notka mi sie skasowala:( OK 1. Lec do sklepu kupic ibuprofen gel 5% Wieczorkiem: 1. Umyj twarz swoim sposobem i przed nalozeniem kremu naloz ten ibuprofen gel 2. Jak gel sie wsiaknie naloz krem nawilzajacy Oni do kremu nawilzajacego dodaja olejek drzewa herbacianego (5ml olejku na 100ml kremu) ja poprostu posmarowalam twarz kremem nivea soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozyjemy Zobaczymy:)
frufru: Ja podkreslam, ze to nie jest jakies super sprawdzone przeze mnie. Bralam rozne antybiotyki swego czasy, ale zawsze sie zle po nich czulam i mialam problemy z bolem brzucha... A Aspiryne tez tam polecaja. Pewnie masz racje z tym zapaleniem i pewnie mi to wroci po jakims czasie, ja juz cudow nie oczekuje;-) Napisalam bo nie widzialam jeszcze takiego topiku na kafeterii i mnie zaciekawilo co ludzie o tym sadza:) Pozdrawiam walczacych z problemami cery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozyjemy Zobaczymy:)
Mieszkam w anglii wiec nie znam ceny w PL, ale tutaj ok 3 funtow. Poza tym to sa naprawde duze tubki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok. ja tylko pisze jak to działa :) sama mialam (i miewam nadal) duze problemy z cera więc zdaje sobie sprawe ze jak sie ma takie problemy to czlowiek sie chwyta kazdej mozliwosci :) w Polsce funkcjonują żele z ibuprofenem pod nazwami: Dolgit, Ibufen, Nrofen, Ibuprofen, Diverin, Solpaflex. ceny - od 10 do 15zł. około, bo oczywiscie to różnie z tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozyjemy Zobaczymy:)
I co frufru uzywasz jakies antybiotyki??? Ja ostatnio zaczelam brac ziola HRI(znow angielskie...) i nawet mi troszke uspokaja ta cere, ale ciagle cos tam wyskakuje... Ja juz nie jestem desperatka, ale nie chce brac antybiotykow:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nei biore. już nie mam takich problemów, jak coś wyskoczy to miejscowo żel Garniera SOS czysta skóra i starczy. ale kiedyś to wszystko było w robocie, maści z antybiotykami, środkami przeciwzapalnymi, hormony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozyjemy Zobaczymy:)
frufru szczesciara:)))) Znalazlam sposob na ta maseczke z aspiryna jakby ktos chcial ja sprobowac(znalazlam na wizaz.pl): maseczke aspirynowa ma sie po niej bardzo gladak skore a pryszcze znikaja... potrzebne sa do tego 3 tabletki aspiryny (nie tej rozpuszczalnej!) jedna lyzeczka wody i 2-3 lyzeczki jogurtu naturalnego najpierw na tabletki lejemi wode a kiedy zrobi sie z nich "papka" dodajemy jogurt. Trzymamy 20 min i letnia woda zmywamy!super i naprawde polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozyjemy zobaczymy:)
Wczoraj dodalam 5ml teatree oil do kremu Nivea Soft i znow zastosowalam ibuprofen 5% ibardzo fajnie dziala:) Na razie nic nowego nie wyskakuje a stare ladnie sie susza i skora ladnie wyglada:) AAa i jeszcze zrezygnowalam z kawy i pije tylko wode i zielona herbate...W niedziele zrobie parowke z rumianku...Jak na razie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tussia
Pięćdziesiąt twarzy Blacka (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/vmhpiecdziesiat-twarzy-blacka-2016 Etatowi rozśmieszacze Ameryki – Marlon Wayans i Michael Tiddes, twórcy uwielbianych na całym świecie serii „Straszny film” i „Dom bardzo nawiedzony” powracają z bezkompromisową parodią megahitu na podstawie bestsellera E.L. James. W obsadzie arcydowcipnej odpowiedzi na „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, w której – jak zapewniają jej producenci – „seks i humor idą ręka w rękę”, zobaczymy plejadę hollywoodzkich piękności, gwiazdy komediowych hitów „Kac Vegas” i „Druhny” oraz – uwaga - Jane Seymour, czyli niezapomnianą Doktor Quinn z wielkiego serialowego przeboju! Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety przedsiębiorcy zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z bogaczem reporterka zdoła odkryć wszystkie, skrywane przed światem twarze Blacka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks 4 razy dziennie i po trądziku... Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecsm na trądzik tabletki BIO CLA z zieloną herbatą, jedna dziennie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×