Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tradzik98

Tradzik miliony malych krost

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli chodzi o tabletki IQFACE ja jestem zadowolona.Stosowałam je systematycznie przez trzy miesiące i teraz na mojej buzi nie ma śladów po starym trądziku i nowe krosty też się nie pojawiają.Mam teraz buźkę gładką jak pupcia niemowlęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ja to znam? Miałam zmiany trądzikowe, które były bardzo ciężkie do leczenia :( W tej chwili jest troszkę lepiej ale mnóstwo małych blizn i innych dziwnych rzeczy mam na twarzy. Jestem załamana i szukam sposobów, żeby poprawić stan skóry. I myślę, że to http://www.instytutluisa.pl/uslugi/zabiegi-na-twarz/ jest rozwiązaniem problemów i moich i innych osób. Mam zamiar w najbliższym czasie skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim musisz zakupić kosmetyki, nie wyciskać trądziku, zastosuj dietę, która nie nasila powstawania trądziku. Kup suplement diety Face Okey jako wspomagacz. Zauważysz poprawę, trądzik się zmniejszy, a twarz zrobi się jaśniejsza i gładsza. Zacznij chodzą na solarium aby polepszyć skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgii
Na własnej skórze (i to nie w przenośni)przekonałam się o skuteczności tabletek IQFACE.Niby to tylko suplement ale działa znakomicie.To właśnie dzięki tym tabletką moja skóra jest teraz o wiele zdrowsza bez nowych wyprysków.A co do blizn są one zdecydowanie bledsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę:www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peeling kawitacyjny moze. ja co prawda mialam czarne kropki na warzy i sporadycznie takie malutki. mam w domu rzedzenie do tego peelingu i jest duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×