Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trądzik

Polecane posty

Gość gość

Mam problemy z trądzikiem młodzieńczym już od 3 lat. Stosuje różne sposoby, kremy, maseczki, toniki, żele ale nie pomaga mi to na tyle ile bym chciała, chodzę do dermatologa który polecił mi maść ale i tak nie ma takich skutków. Koleżanki poleciły mi by myć 2 razy dziennie twarz mydłem "protex" bo im pomaga na trądzik a jak używają "protex cream" to mają przy tym gładką, nawilżoną skórę a jest naprawdę tanie. Chciałam się zapytać Was co sądzicie o tym mydle ? Jakie w waszym przypadku były skutki? Polecacie ? A jeśli nie te mydło to jakie na trądzik ? Z góry dziękuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast tracić czas tu na forum idź do dermatologa on zaleci tobie odpowiednie leczenie, raczej nie będzie to jedna wizyta w jego gabinecie, moja koleżanka chodziła przez miesiąc co tydzień zanim dostosował jej odpowiednie maści i leki. Jeszcze skontaktuj się z kosmetyczką one też mają swoje metody leczenia. Nie opieraj się na radach tu na forum tu nie ma specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O stosowaniu tego mydła na trądzik nie słyszałam, a czy stosowałaś krem Qcera? Mi bardzo pomógł przy trądziku, wygładziła mi się skóra, mniej zaskórników mi się też pojawiało. Krem nie jest drogi a według mnie warto stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
QSPAM! WYPAD z tą żałosną reklamą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki spam? o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojoj :C to dość długo się meczysz :( ja trądzik miałam 4lata i żadne leki, maści, mydła nie pomagały. W końcu się zdenerwowałam i poprosiłam o najsilniejszy lek i dermatolog zaproponowała mi Izotek. Po 7 miesiącach przyjmowania tego leku nie mam ani jednej krostki, ale drugi raz bym się niezdecydowała. Za dużo skutków ubocznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie powinnas zgłosić się do sprawdzonego dermatologa. Ze swojej strony mogę polecic ci http://gzmedica.pl/, pracuja tam swietni specjaliści na pewno pomoga ci rozprawic się z uporczywym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy dermatolog przyjmuje w CDiME Amaryllis w Bytomiu wiem co mówię, bo wcześniej byłam u 3 i nic mi nie pomogli, a dzieki pani doktor która przyjmuje w tej klinice pozbyłam sie raz na zawsze tego problemu, polecam !!!!!!!!! grunt to na prawdę dobry dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mycie twarzy mydlem to najgorsze co mizna zrobić. Mydło uszkadza barierę ochronną i wtedy bakterie mają jeszcze większe pole do popisu :( Najlepiej udac się do kosmetologa na bezpłatne konsultacje, obejrzy skórę, powie jak dbać o siebie i jakie kosmetyki używać. Jak macie problem, który salon wybrać to polecam stronę www.dobrakosmetyczka.pl gdzię są opinie o salonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iq oszustwo!!! W "waszym" wątku już wyszło, żeście naciągacze, to teraz inne zaśmiecacie? Proszę: www.f.kafeteria.pl/temat/iqface-opinie-p_5884 783/3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Poznań
A mi IQface pomógł i tyle. A to czy ktoś go kupi czy nie, to mnie nie obchodzi. Środków mniej lub bardziej skutecznych na DANY rodzaj trądziku na rynku są DZIESIĄTKI o ile nie setki. Każdy ma prawo wyboru, tym bardziej (i tu kieruje swoje słowa do "nawiedzonych") że TRĄDZIK TRĄDZIKOWI NIE RÓWNY, więc nie każdemu DANY środek musi pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×