Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna93

trądzik

Polecane posty

Gość anna93

Macie może sprawdzone sposoby na pozbycie się trądzika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jeść mleka i przetworów mlecznych , żel , krem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kerot
nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŁA10
Mi pomógł lek nonacne, więc polecam ci wybróbowac, choć ostrzegam cena trochę odstrasza. storna z której kupiłam : http://nplink.net/JIAYZZJ1 więc zbieraj kase i kupuj, moze ci pomoże, mi pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam sprawdzony sposob - zabiegi z kwasami w salonie kosmetycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alamn
Cześć. Jeżeli chodzi o trądzik, zdecydowanie warto wspomóc się od wewnątrz - skutecznie pomaga regularne stosowanie tabletek http://nplink.net/3qoqKlul . Mnie pomogło i teraz już na szczęście nie mam problemów z trądzikiem ;) Cera gładka i przyjemna w dotyku. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duza_Mi1
A nie stosujecie żadnych kremów? Mi kiedyś dermatolog polecił Qcerę :) Kupiłam w aptece, nakładałam zawsze na wieczór. I serio działa! Moja twarz w końću wygląda, przebarwienia znikneły, nawet blizny stały się mniej widoczne po trądziku. Może tego spróbujcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama męczyłam się z tym okropieństwem. Sporo czasu szukałam czegoś co by mi pomogło. Koleżanka która jest na wymianie studentek w Stanach przysłała mi tabletki IQface na trądzik i problemy z cerą, podobno jakaś rewelacja u nich Trądzik i inne problemy z cerą zniknęły. Tyle czasu z tym walczyłam a teraz mogę z uśmiechem na twarzy spojrzeć w lustro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na trądzik pomogły zabiegi o nazwie thalgodermyl. Miałam 6 zabiegów, co tydzień jeden. Tanie nie były ale za to skuteczne. Polecam salon Beauty premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×