Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biedronka96

trądzik

Polecane posty

Hejka! :) Mam do Was pytanie. Jakie macie sposoby na krostki? Trądzik? U mnie pojawiły się ostatnio na skroniach, ale i zdarzają się i na policzku. :( odwiedziłam kilku dermatologów, wydałam kupe kasy na maści, tabletki itp. Niestety efektów nie było na długi czas. :( Piję dwa razy dziennie wapno, oczyszczam twarz, staram się zdrowo odżywiać. Może polecicie jakieś niedrogie, ale skuteczne sposoby na pozbycie się tego problemu :( z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Epiduo na receptę, jest najskuteczniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę, trzeba poczekać 30 min od umycia buzi. Ale jest skuteczny, kosztuje ok 40zł, starcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, mam nadzieję, że Ci pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłas juz u kosmetologa na kwasach? Ja tez niemogłam sobie poradzić z trądzikiem, ale odwiedziłam salon, który poleciła mi moja ciocia. Ciocia oczywiście chodzi tam na zabiegi odmładzające :) W każdym razie trafiłam w dobre ręce, miałam nakładane różne kwasy, zmieniłam kosmetyki na te, które mi polecono i trądzik praktycznie u mnie nie istnieje. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już po pierwszym zabiegu było trochę widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikopp2
Na pewno odradzam wam Aknenormin, same skutki uboczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam aknenormin 6 lat temu, i do tej pory żadnego nawrotu, skóra dużo mniej tłusta, no dosłownie bajka :) Mimo efektów ubocznych w uzasadnionych przypadkach jak najbardziej WARTO aknenormin czy izotek wziąć!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja słyszałam o piciu pokrzywy na oczyszczenie twarzy - zaparza sie jedna torebke dziennie, do wyczerpania calego opakowania. jak utrzymuje sie ciaglosc to po pewnym czasie wywala wszystkie nieczystosci na twarz a potem sie poprawia. dlatego lepiej nie pic przed waznymi wydarzeniami bo moze byc nieprzyjemnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Weronika
U mnie spisały się tabletki iq face, brałam je 3 miesiące i pomogło. Nie mniej początkowo miałam bardzo duże obawy, czy dam radę. Nie mniej koniec końców sukces... brak trądziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymmsty
A co już stosowałaś? Też trochę przerobiłem kosmetyków, ostatnio najlepiej z moimi krostkami sobie radzi krem qcera, dużo nie kosztuje a widzę poprawę sporą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie pomocny okazał się alaclarin, dużo mi pomógł, często go używałam, prawie codziennie, super jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alaclarin jets najlepszy moim zdaniem, mi i mojej znajomej pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo! alagóóóownin spamerska piiizdo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam kiedyś na tradzik peeling enzymatyczny ale wiadomo nie do każdej skóry i do każdego rodzaju krostek on się nadaje. Kupowałam go na trena.pl ale teraz już korzystam jednak z kuracji hormonalnej przepisanej przez dermatologa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha F
U mnie idealnie się sprawdziły tabletkiiq face, nie mniej nic więcej ci nie doradzę, bo żadnego innego środka nie brałam by móc porównać - po prostu kupiłam pierwszy i trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość A
Jak tak patrzę na wpisy, to widzę, że wiele osób nie dorosło do pisania na forum. Po pierwsze, gdy ktoś odpowiada na pytanie i OŚMIELI się podać nazwę obojętnie jakiego środka, to od razu mu jadą,że gó....no, spam itd. Na podobnej zasadzie, jak ktoś podał nazwę jednych z tabletek. To podobnie, że temat to ble,ble, ble, itd... Przeanalizowałam sobie ten temat właśnie co podał uprzejmy "gość" i każda osoba z rozumem o inteligencji przekraczającej poziom małpy zauważy, że wpisy są wyraźnymi działaniami czarnego PR. Na podobnej zasadzie jak i w tym wątku. Wychodzi na to, że kafeteria jest opanowana przez firmy, których jedynym celem jest za przeproszeniem gnojenie konkurencji, nie ważne jaka ona jest.... I moim zdaniem nie ma to żadnego faktycznego związku z danym preparatem. Nie jest ważne czy dany środek jest dobry czy zły. Ważne, ze ktoś podał nazwę. Jeszcze bym rozumiała takie działania, gdyby idąc za przykładem podanych tu środków ktoś napisał że w temacie dotyczącym jednego, inna osoba napisała, ze ten jest zły, kupuj tamten, ale w ogólnych pytaniach? Jaki ma na celu ten hejt? Bo nie piszcie mi, że nie działa ŻADEN ŚRODEK - a jak się przejrzy tematy wychodzi, że każdy jest zły, że każda z firm producenckich, czy dystrybucyjnych to forma parająca się oszustwem. Ja innego jak podkładanie "świni" konkurencji nie widzę... Czyli prawie jak w polityce, nie liczy się dyskusja merytoryczna, tylko kto na kogo ma jakiego haka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojoj... ale się nam spamerek wpienił... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale spamu... słuchajcie, ja z pytaniem. Dermatolog w lecznicy przy Ordynackiej w Warszawie - był ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bernardetta
A mi akurat iqface bardzo pomogło, nie wiem, może jestem specyficzna, ale i tak jestem szczęśliwa z tego powodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz sama nie wiem co mi pomogło, może wszystko po trochu. Miałam robione przeróżne zabiegi w salonie kosmetycznym. Mikrodermabrazję korundową, kwasy, zabiegi z algami, detoksukujące. Nie wszystko na raz ale co około 2-3 tygodnie coś. Dodatkowo zmieniłam płyn do mycia twarzy i krem na te profesjonalne. Teraz mam gładką twarz bez zaskórników i prawie nic nowego nie wyskakuje. Polecam wizytę u dobrego kosmetologa i słuchanie się jego zaleceń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i własnie to jest tak jak się robi coś na własną rękę... Moim zdaniem warto odwiedzić miejsca specjalistyczne, jak np. Fabryka Urody w Poznaniu przy Sczanieckiej, albo inną klinikę czy gabinet kosmetyczny. Jest ich mnóstwo, ale warto przeczytać opinie. Samodzielna walka z trądzikiem może nie przynieść efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×