Odpowiedz na ten temat

Trądzik różowaty!

• gość 2017.03.13 [22:51]
    znalazlam artykul wg ktorego kobieta wyleczyla tr.rozowaty boraksem :
    "Współpracowniczka forum One Earth Clinic (Klinika Jednej Ziemi) od ponad 10 lat cierpiała z powodu fluoru na fibromialgię/trądzik różowaty, chroniczne zmęczenie i chorobę zwyrodnieniową stawu żuchwowego (zespół Costena). Kiedy zastosowała 1/8 łyżeczki boraksu, w ciągu dwóch tygodni jej twarz oczyściła się, zaczerwienienie zblakło, temperatura ciał znormalizowała się, poziom energii wzrósł i stopniowo straciła zbędne kilogramy.
    W kolejnym poście czytamy: „Siedem lat temu rak tarczycy, w następnym roku zmęczenie nadnerczy, potem wczesna menopauza, po roku wypadanie macicy po histerektomii, w kolejnym roku fibromialgia i neuropatia. We wczesnym dzieciństwie piłam fluoryzowaną wodę i zażywałam fluor w tabletkach. Jesienią 2008 roku spodziewałam się całkowitego inwalidztwa. Ledwo mogłam chodzić i nie mogłam spać z powodu bólu. Wymiotowałam codziennie od bólu w plecach… Po przeczytaniu o fluorze zrozumiałam, skąd biorą się wszystkie moje problemy… Rozpoczęłam odtruwanie boraksem w rozcieńczeniu 1/8 łyżeczki na litr wody i w ciągu trzech dni moje objawy ustąpiły"
    tu wiecej:
    https://www.monitor-polski.pl/boraksowa-konsp iracja/
  • Zobacz także:

• gość 2017.03.14 [09:03]
    To na co czelasz stosuj to i juz bedziesz wyleczona
  • gość 2017.03.15 [00:08]
    zdawaj relacje jak kuracja boraksowa wplywa na tr i ogólnie na wszystko.
  • gość 2017.03.15 [10:33]
    Nie stąc cie na kupno boraksu? kup i testuj swoja droga tez mi rewelacja
  • lalamido15001900 2017.03.15 [16:52]
    Witam czerwone twarze tu wódz lalamido he he a tak powaznie ,jestem po wizycie u dermatologa stwierdził trądzik różowaty wstepna terapia 3 miesiace po miesiacu kontrola przepisał TETRALYSAL do tego krem SOLANTRE , moje pytanie jak duzo tego kremu delikatnie czy na bogato ????
  • gość 2017.03.16 [20:35]
    Co za dużo to nie zdrowo.
  • Filomena1992 2017.03.17 [16:58]
    Hej długo się nie odzywalam stosuje Rozex rano wieczór Soolantra do tego Zyx tabletki na wysypkę bo oprócz krost mam często uczulenie na buzi. Tetralysal lykam już 2,5 miesiąca dermatolog powiedziała że jak antybiotyki nie pomogą to wprowadzi mi Izotek bo jest źle trzymajcie kciuki żeby Soolantra mi pomogła chociaż troszeczkę pozdrawiam
  • filomena1992 2017.03.18 [08:38]
    Trzeci raz zastosowałam Mirvaso i buzia błędnie tak w 50 procentach u mnie nie ma odbicia wiadomo po kilku godzinach twarz wraca do poprzedniego stanu czy Wy to stosujecie ? Bardzo drogi lek to jest i jakbym miała codziennie to stosować to już wolę na laser sobie odłożyć . Czy mieliście skutki uboczne ?
  • filomena1992 2017.03.18 [08:39]
    Acha i czy przy trądziku różowatym można antykoncepcję hormonalna stosować ?
  • filomena1992 2017.03.19 [18:09]
    Działa to forum ??
  • gość 2017.03.19 [20:29]
    Mirvaso to nie lek.Nie ma leku na TR procz metronidazolu czyli rozex.Reszta to pic na wodę.Zaczęłam smarowac sie zelem z arnika górska.Nie wiem czy mozna posmarowac twarz mascia propolisowa-pomogla mi na zaczerwienione, piekace dlonie.Ktoś z Was używał jej?
  • Lalamido 15001900 2017.03.20 [18:31]
    Minelo 6 dni stosowania solantry i antybiotyki !Pierwsze 3 dni masakra na twarzy bardziej czerwony niż Indianin ale widzę pomalu że zaczyna się coś dziać lekko blednie wszystko więc chyba działa mam nadzieję że będzie dobrze pozdro
  • filomena1992 2017.03.20 [19:08]
    Ja jej używałam w lato i pomaga na powrót ze słońca jak ma się flushing
  • gość 2017.03.20 [21:33]
    Ja wybieram sie do kosmetologa i chce sprubowac laser.Miesiac temu dowiedzialam sie ze mam tradzik rozowaty mialam czerwone plamy na twarzy i strasznie mnie piekly .Nie stosowalam zadnych lekow ktore przepisal mi lekarz kupilam tylko ziaje do TR i podklad z ziaji z filtrem 50.Po tygodniu placki zbladly twarz nie piekla ,jadlam wszystko po 3 tyg znowu te plamy czerwone mam i na nosie kilka naczynek dlatego wybieram sie na laser zeby sobie zycia nie utrudniac jakimis mascmi ,dietami czy co gorsza antybiotykami !!!Dam znac
  • gość 2017.03.21 [19:39]
    Witam! Niniejszym zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania pracy magisterskiej. Z góry ślicznie dziękuję za poświęcony czas
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNS 4YT_8AlvJPH04nqoHm6wqXNN92LNVtGFifnUrQF3HkXJg/viewform?usp=s f_link
  • Lalamido 15001900 2017.03.22 [12:24]
    Witam czy krem solantra też was uczula??stosowałam 6 dni i na pysku mam bajzel jak niewiem co,biorę tertasyl ale krem odstawiam.
    Myślałem że to efekt początkowy taki ze Indianin jak niewiem co, a wogole to czułem jak by mi ktoś na twarzy skórę z tyłu naciąganl,chyba jednak nietrafiony krem a dziś wpadłem na krem o nazwie nanobaza zobaczymy bo już mi się kremy kończą do testowania he he masakracja oczko.gif
  • gość 2017.03.22 [13:11]
    Witam wszystkich. Ja męczę sie z TR już 4 lata. Oczywiście , na poczatku zostałam źle zdiagnozowana, ponieważ mój trądzik objawił się rumieniem na powiekach. Wszyscy lekarze stawiali diagnozę - alergia, silna alergia. I się zaczęło... sterydy,protopic, maście recepturowe, drogie toniki , wody micelarne jakichś francuskich firm. Przetestowałam na sobie wiele różnych rzeczy. I wiem jedno, do lekarza więcej już nie pójdę. Postanowiłam leczyć sie sama. Niedawno odkryłam,że to nie alergia a trądzik różowaty. Wszystkie objawy idealnie pasują. Nareszcie te puzzle mi sie poukładały. Zastosowałam zwykłą maść Tormentiol. Po posmarowaniu powiek na noc , rano skóra złuszczyła się prawie do idealnej. Na dzień użyłam maści cholesterolowej. Tormentiolu używałam przez pięć kolejnych nocy. Codziennie rano się złuszczała i wyglądała coraz lepiej. Od 2 m-cy stosuję dietę. Nie jem wieprzowiny i drobiu z chowu przemysłowego w żadnej postaci, ani wędlin ani gotowanego mięsa. ( nie mówiąc o smażonym). Od czasu do czasu pozwalam sobie na wołowinę gotowaną i wędlinę typu pastrami. Nie jem sera żółtego, nabiału, białego pieczywa, słodyczy, owoców cytrusowych i nie piję wina.
    Jem kasze,ryż, ziemniaki, chleb zytni razowy , jajka, owoce krajowe, wszystkie warzywa. Z alkoholi tylko wysokoprocentowe w małych ilościach. Tyle dieta. Jesli chodzi o pielęgnację to używam soli fizjologicznej do przemywania skóry. ( na początku przemywałam tylko powieki, teraz przemywam całą twarz łącznie z szyją), na tak oczyszczoną wklepuję olejek z konopi i nakładam makijaż. Wieczorem robię demakijaż OCM z oleju kokosowego, przemywam solą fizjologiczną i nakładam na noc parę kropel oleju z konopi. Tyle. Moja skóra w tym momencie jest w bardzo dobrym stanie, chyba nigdy nie była w lepszym. Nawet jeśli zdarzy mi się coś zjeść , czy w inny sposób podraznić skórę, natychmiast stosuję Tormentiol i znowu wszystko wraca do normy. Pozdrawiam wszystkich.
  • gość 2017.03.26 [13:27]
    Jedynym kremem, który mi nawilża twarz i uspokaja rumień jest gruba warstwa zwykłego kremu nivea, wszystkie inne kremy, maści i wynalazki mi skórę podrażniają . Oczywiście jak wychodzę z domu, to nakładam na skórę na krem nivea warstwę kryjącego fluidu. Inaczej mogłabym straszyć ludzi.
  • gość 2017.03.26 [14:52]
    Mnie w walce z trądzikiem nie pomogło nic, co stosowałam na własną rękę. Dopiero konsultacja ze specjalistą i wprowadzenie zaleceń przyniosło widoczne skutki. Każdy ma inną skórę, dlatego ważna jest odpowiednia diagnostyka. Polecam klinikę Dermedicus, ja tam się leczę u dr Bacz-Malinowskiej - http://www.dermedicus.eu/dermatologia-klinicz na/tradzik.html
  • gość 2017.03.26 [14:54]
    Mnie w walce z trądzikiem nie pomogło nic, co stosowałam na własną rękę. Dopiero konsultacja ze specjalistą i wprowadzenie zaleceń przyniosło widoczne skutki. Każdy ma inną skórę, dlatego ważna jest odpowiednia diagnostyka. Polecam klinikę Dermedicus, ja tam się leczę u dr Bacz-Malinowskiej - http://www.dermedicus.eu/dermatologia-klinicz na/tradzik.html
  • gość 2017.03.29 [10:25]
    Kupilam Vitella ictamo, śmierdzi jak smar ale nie uczula przynajmniej.Tylko teraz słońce mocniej swieci i przydalby sie jakis filtr.
  • gość 2017.03.29 [14:41]
    posiada może ktoś z Was maśc duac ? odkupie
  • gość 2017.03.29 [16:40]
    Allergran aka Rhofade wychodzi niedlugo w USA, ciekawe czy to bedzie badziew czy troche lepsze od Mirvaso.
  • gość 2017.03.29 [19:45]
    Nom, tez jestem ciekaw tego Allergran, ciągle wchodzę na rosacea forum i czekam na newsy, oby to było w końcu coś co nam pomoże!
  • Ivi6 2017.03.30 [12:51]
    na mnie soolantra też nie działa tylko zaognia twarz...ciut lepiej z maścią robioną na bazie metronidazolu ale też rewelacji nie ma, pozdrawiam
  • gość 2017.03.30 [14:53]
    lalamido a co ci sie dzieje po kremie sokantra? wysusza ci cere czy masz wysyp krost?
  • gość 2017.03.31 [14:26]
    probował ktoś z was tego boraksu ?
  • gość 2017.03.31 [15:59]
    W walce z trądzikiem może pomóc tylko lekarz dermatolog. Leczenie na własną rękę jest niebezpieczne i nieskuteczne, zostają po nim blizny i przebarwienia na skórze. Polecam udać się do doktora Witkowskiego, mi bardzo pomógł.
    https://www.drlegrand.pl/fakty-i-mity-o-tradz iku/
  • gość 2017.03.31 [19:21]
    s********j z tym doktorkiem napewno sam nim jestes i sie reklamujesz WON
  • gość 2017.04.01 [22:59]
    powiem wam na pocieszenie, leczyłam 5 lat i troszkę podleczyłam
    pomagała mi zielona glinka, Vitella Ictamo na noc, dermokosmetolog prywatnie ze 2 lata, a potem lasery postawiły mi gębę na nogi!
    kasy poszło ale jest lepiej, nie powiem, że się wyleczyłam, ale jest lepiej

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...