Odpowiedz na ten temat

Trądzik różowaty!

• gość 2017.08.28 [12:08]
    mnie kremy na naczynka jeszce bardziej naczynka podrażniają. najlepiej dobrać krem do cery wrażliwej może nawet dla dzieci taki który nie będzie podrażniał pewnie wydacie kupę kasy zanim znajdziecie ale lepsze to niż kremy na naczynka
  • Zobacz także:

• gość 2017.08.28 [22:08]
    Mialam ten slynny laser robiony tak usilnie taj reklamowany w klinice Miracki laser cutera exel na cala buzie na rumien i naczynia koszt 1200 zl efekt _____ 5 dni buzia jak balon i nawet jedno naczynko nie zostalo usuniete o rumieniu nhje wspomn takze sciema i oszustwo potem nąiagaja na kolejne zabiegi jakies 5 bo efekt bedzie nie dajcie sie zrobic w bola jak ja
  • gość 2017.08.29 [05:09]
    Daj im spokój gość Up- tak jak mendy na jajach tez i oni siedzą na tym forum i sobie funkcjonują
  • alemajor 2017.08.30 [19:19]
    to co tu piszecie to nie ma sensu ja tez tak mialem teraz tylko witamina a masc i zyje
  • Dziewczyna_z_trądzikiem 2017.09.01 [22:36]
    5 lat się z tym mecze. Szukałam bardzo wielu porad między innymi na takich forach. Jeżeli macie wrażliwą skórę (każdy jest inny więc każdemu pomoże coś innego) to codziennie ją pielęgnujcie. Rano: myję twarz pianką przystosowaną do twarzy trądzikowej, wycieram twarz suchym i czystym ręcznikiem (ręcznik się wklepuję, dociska do twarzy nie pociera) po paru minutach nakładam krem 99% aloesu (MEGA POLECAM) twarz jest nawilżona i matowa, a pozostałość można wytrzeć w dłoń (genialny efekt). Codziennie biorę też 2 x witaminy C, 1x A+E, 1x B6. Wspomagają skórę twarzy i nie tylko usmiech.gif . Wieczorem to samo co rano i patyczkiem nakładam olejek rycynowy. Trzeba robić to codziennie bo inaczej nie będzie widać efektów. Stosowałam bardzo dużo "super porad" nie pomagało. Jeszcze 2/3 razy w tygodniu maseczki na trądzik - bardzo różne: domowe, kupione chyba ważne żeby dbać o nią usmiech.gif
  • gość 2017.09.02 [10:58]
    do gość 2017.08.25 [20:43]
    Jeżeli żle się odżywiasz, żyjesz w stresie , itd., to niestety po jednym zabiegu nie będzie efektów. Jeżeli chcesz cudów, to musisz pojechać gdzieś na pielgrzymkę do świętych miejsc.
  • gość 2017.09.02 [20:22]
    Ludzie zrozumcie to ze laser to zadne rozwiazanie problemu owszem usuwa zaczerwienienia ale nie w taki sposob jak niektorzy mysla a pojde na laser i bede znowu blady o nie nic bardziej mylnego to jest poprawa moze jakies 10 20 procent po kilku zabiegach i nie wyglada to cudnie tylko np. bedziecie miec plamy bialo czerwone widoczne te miejsca gdzie strzelil laser i naczynko sie wchlonelo a gdzie nie tak wiec zastanowcie sie czy chcecie byc w laty na twarzy? A pozatym laser to jest dobry jak ktos ma raptem dwa trzy naczynka a nie tendencje bo co jak zrobicie zabieg a tu zonk bo obok naczynko strzelilo? I tak codziennie spowrotem znowu to samo? Bardzo brzydko to wyglada mam takie biale plamy i krechy rumien jest nierownomierny i mi sie to nie podoba takie trwale odbarwienie wam zostanie po usunietym naczynku
  • gość 2017.09.04 [14:04]
    Ktoś wie kiedy rhofade wchodzi do aptek w europie i polsce
  • gość 2017.09.11 [14:25]
    No właśnie nie powinno sie z tymi peelingami przesadzić. Pamietam jak kiedyś katowałam swoją twarzh peelingami mechanicznymi z korundem. I takie działanie na pewno jej nie służyło ponieważ reagowała alergicznie oraz miałam jeszcze więcej zaczerwienień.
    Tak więc aktualnie preferuje peelingi enzymatyczne, które sa o wiele delikatniejsze. Cudowny jest peeling Sylveco ( dwa razy w tygodniu sprawiło,że skóra jest jednocześnie wypeelingowana, jednoczesnie równeiż nie jest podrażniona).
    Dwa razy dziennie równiez zaczęłam sobie nakładac na twarz kosmetyki Acnerose. Z rana krem na dzien, na noc pastę i również jestem bardzo zadowolona. Wyraźnie łagodzą zmiany. Nie jestem zadowolona z ich płynu. Mam skóre mieszaną i może nieco wysuszać policzki.
  • gość 2017.09.11 [18:50]
    Upupupupupupup
  • gość 2017.09.13 [07:37]
    Upupupupup
  • gość 2017.09.13 [08:02]
    Czy ktos przechodzil zapalenie spojowek ? I czy to normalne ze oczy sa podpuchniete ?
  • gość 2017.09.13 [09:09]
    Boze na jakim swiecie zyjesz? urodzilas sie dopiero? pytasz jak dziecko
  • gość 2017.09.13 [15:50]
    Alemajorku kochany przygadal kociol garnkowi zapomnial wol jak cieleciem byl ha ha
  • gość 2017.09.17 [08:43]
    Alemajor ta masz z wit a to jeden zapychacz parafiny wazeliny i troche najgorszej formy witaminy A. Bez sens sie tym smarowac jedynie na usta i dlonie spoko ........
  • gość 2017.09.17 [11:21]
    Do goscia 8.43 jak nie stosujesz to nie pitol glupot jak komus pomaga to ty niby wiesz lepiej? i co z tego ze parafina i wazelina ale jest duza dawka wit a h likwiduje krostki jak tez stosowalam czasami i pomaga nie czesto bo podsusza akurat mnie ot i co PANI SPECJALISTKO!!!!
  • gość 2017.09.17 [19:55]
    Ja przez ta chorobe juz na psychotropach jade
  • kaska390494 wczoraj [14:04]
    Można jedynie łagodzić. Wyleczyc całkowicie sie nie da niestety ponieważ jest to typ skory. Miałam swoje lepsze i gorsze okresy ( kiedy nie wyszłam z domu bez makijażu bo było mi po prostu wstyd). Aktualnie trądzik różowaty w dużej mierze mam opanowany i jest znacznie lepiej niż wczesniej. Duża w tym zasługa zmiany diety i … kosmetyków acnerose. Konkretnie kremu na dzień i pasty na noc. Używam od 4 miesięcy. Aktualnie kończy mi się druga seria opakowań. Różnica zdecydowanie na plus.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...