Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kola88

TRITTICO TRAZODON

Polecane posty

czy ktos przyjmuje ten lek? jakie zauwazył efekty? da sie po nim uczyć się, skoncentrowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no
nikt nie bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRITTICO CR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janet 22
ja biore dopiero tydzien. mialam wstrzas seratogeniczny czyli drgawki i kolatania serca na drugi dzien brani po nastepnych sie wynormowalo ale na efekt trzeba czekac 2 tyg. jestem po nich troche przymulona ale coz wystepuje tez niewielka dezorientacja. jednak na kazdego moze dzialac inaczej. pozdrawiam a jak twoje leczenie przebiega i twoje spostrzezenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viktoriush
zastanawiam się nad przejściem z coaxilu na trazodon, czy naprawdę tylko tyle osób miało doczynienia z tym lekiem, mam bardzo silną depresję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperek08
ja zaczelam brac tritticoo wczoraj wieczorem wzielam 4 tablretke znaczy z 1/3 i nie najlepiej sie czuje czy ktos z was bierze i jak to jest na poczatku brania leku bardzo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja12
Lek trazodon zwiększa libido u kobiet, a u mężczyzn leczy śię nim niektóre rodzaje impotęcji.Terapia tym lekiem przynosi wymierne efekty wyżej wymienionych zaburzeń i jest to dowiedzione naukowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam na noc i spałam jak
jak zabita po 12 godzin dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjdhydhskfy
Lekarz zapisał mi Trittico ale mi nie podpasował. Wzięłam jedynie dwie tabletki z opakowania 75 mg. Mogę odsprzedać, kontakt GG 9736747

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna  33
Kilka miesięcy cierpiałam na bezsenność prawie w ogóle nie spałam lub tylko po 3-4 h. Przez pierwszy tydzień zażywania leku nie czułam żadnej poprawy, ale po tygodniu zaczęłam spać normalnie. Po Trittico czuję się bardzo dobrze, nie mam żadnych skutków ubocznych, zażywam małą dawkę 50 i w końcu śpię normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basup
Moim zdaniem trittico CR jest takim średnim lekiem. Jego nasenne działanie uwidacznia się po dłuższym czasie (ok.m-ca). Na dodatek dobrze jest wspierać go innym lekiem np ketrelem z grupy neuroleptyków w celu osiągnięcia lepszego efektu nasennego. Sny są ciężkie - wprawdzie nie koszmary, ale nieprzyjemne - noc w noc! Śni się np to że podpadło się w pracy, albo za człowiekiem wysłano list gończy lub coś się nie układa (np załatwianie spraw, które na co dzień uchodzą za miłe). Taka sytuacja powoduje, że wprawdzie wstajemy bez piasku w oczach, ale pierwsze myśli, zwykle kierowane na to co się śniło, napawają niesmakiem. Jako antydepresant? - każdy zapewne ma nieco inne doświadczenia. Ja ogólnie uważam, że każdy nowy lek dla organizmu działa na początku dobrze, później jego skuteczność się zmniejsza. O ironio po odstawieniu leku nawet na dłuższy czas, powrót do niego organizm "zapamiętuje" i już nie jest tak słodko jak wcześniej. Tak jest również z trittico CR. Wy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaj
Ja przyjmuje na noc dawkę początkową 150mg i jest możliwość zwiększenia do 300mg. Po 3 dniach rano czuje się po nim trochę zmęczona i zakręcona, w nocy śpię jak zabita. Innych skutków ubocznych nie mam. Wszystkim życzę szybkiego powrotu do dobrego samopoczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basup
To chyba nigdzie nie pracujesz, albo masz prace taką, że chodzisz do niej kiedy chcesz, bo taka dawka dla mnie okazałaby się zabójcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziaj
Pracuję i o dziwo czuję się po nim ok. Lekarz kazał zastosować taką dawkę i od razu działa super. Podobno zaczynanie od 75 nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, biorę trittico od 4 miesięcy, w dawce 150 mg na noc, jednak po tej dawce lub większej źle się czuję w ciągu dnia, serce mi łomocze. W tym momencie nie mogę spać nawet po większej dawce. Mój sen to 3h na dzień i już nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, biorę trittico od 4 miesięcy, w dawce 150 mg na noc, jednak po tej dawce lub większej źle się czuję w ciągu dnia, serce mi łomocze. W tym momencie nie mogę spać nawet po większej dawce. Mój sen to 3h na dzień i już nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch miesięcy mam ogromne problemy ze snem , napady lęku ( śpię po 3 godziny dziennie ) ,a trittico w dawcę 75mg biore od 3 tygodni. Niestety nic nie pomogło :( Oprócz strasznego skołowania godzinę po wzięciu leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×