Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

poziomkowy-sorbet

trwałe cienie - RUBY ROSE ?? poleccie cos ! prosze

Polecane posty

Gość mam te cienie i są super
mam 3 palety bo mam manie na punkcie cieni. Mogę powiedzieć że są trwałe ale ja najpierw lekko pudruje powiekę i dopiero nakładam cien,wtedy dłużej się trzymają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tych cieni ale wyznaję zasadę że jak czegoś jesttak bardzo dużo to niekoniecznie musi być dobre jakościowo. spróbuj na podklad , przypudruj i cienie. jak dalej będą się topić to zmień na inne.a czasami jeszcze jest to uzależnione od kremu jakiego używasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie znam
ja te cienie raz zaryzykowałam i nie używam ich, sypią się, nie pokrywają ładnie kolorem i mają zapach szarego mydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi cienie zwyczajnie sie scierają. kupilam pojedyncze kolorki w rossmanie. koszmar . a te z maybelline itd sa bardzo drogie ok 25 zl za jeden kolor :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cien w zelu
Ja kupiłam sobie cień w żelu marki bodajże hean kolor nugat kosztował ok. 10 zł z czystej ciekawości. Cienie wyglądają kijowo na powiece wiec zamalowałam je zwykłymi sypkimi niezbyt drogimi cieniami i REWELACJA na tej bazie wszystkie pudrowe cienie trzymają się super cały dzień i wieczór kolor jest intensywniejszy i nie ściera się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtyu
kub sobie podkład pod cienie i beda sie super trzymały kazde, jezeli za drogo to mozesz uzywac tych cieni na mokro tez dłuzej beda sie trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×