Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pocenie stóp

tutaj wpisujemy tylko sprawdzone sposoby na pocenie stóp

Polecane posty

Gość pocenie stóp

ktoś zna? prosze pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jA uzywam do stób talków
zapachowych z oriflame i jak najbardziej pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looolitaaaaaaaaaaa
nie znam zadnego sposobu , ktory by sprawil ze moje stopy pocilyby sie jeszcze bardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynek
ale ETIAXIL jest pod pachy.wiem bo uzywam i nic tam nie pisza o stopach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natt
stosuje etiaxil bo jest specjalny i pod pachy i do stop cena ok 40zl w aptece, polecam rowniez wczesniej wspomniany pedipur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój nic. Miałem taki problem jakiś czas temu,tylko,że oprócz stóp pociły mi się też dłonie. I to bardzo. Używałem różnego rodzaju talków,kremów np.Spirial,płynów np.Etiaxil i nic. Aż odkryłem krem Urokrem. I cud.Pomógł. Kosztuje ok.30 zł Tylko bardzo wysusza skóre.powtarzam BARDZO Dlatego nie można przesadzać z nim. Używasz ok 4-5 dni i po kłopocie. Po jakimś czasie ok4-5tygodni jak zauważysz,że znowu pojawia się pot,zaczynasz od nowa przez ok2-3 dni. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alloyrun
A gdzie można kupić ten Urokrem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Odświeżam temat. Znacie jakieś dostępne medykamenty na zwalczenie pocenia stóp? Moczenie w misce z róznymi cudami kuchni polskiej nie pomaga nic a przy moim trybie życia, praktycznie nie zdejmuję butów cały dzień. POMOCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale jak to mówi pewien pan, takie metody to tzw leczenie syfa pudrem, ktoś próbował może kremów lub dezodorantów ze sklepów internetowych? Można im zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darson
....mam taki środek, wystarczy zastosować raz na 5 miesięcy mam tego sporo, ja się cieszyłem jak dziecko, nie wierzyłem w to zupełnie, jak to raz na tyle czasu i co i wystarczy??? normalnie kiedyś przeżywałem gehennę, jakieś antyperspiranty pudry ciągłe pranie butów, teraz to wszystko mam z bani, nie jest to tanie ale oddałbym każde pieniądze, nie wiem jak to się nazywa dostałem to luzem to jest taki proszek ale jestem zabezpieczony do końca życia a nawet jak bym się z kimś jeszcze podzielił to i tak mi starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takkkkk :)
a skąd masz ten proszek, gdzie go można kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstyyyd
Siemanko.. A ja mam z kolei taki problem ze od jakis 3 miesiecy zaczely mi sie pocic stopy... Jak tylko zzakladam buty to od razu brzydko czuc a najlepsze jest to ze jak sciagam buty to ani buty ani stopy ani skarpetki mi nie smierdza.. nawet chlopak mi wąchal i mowi ze jestem chora ze nic nie smierdzi :) ale jednak ja czuje i widze reakcje nieraz ludzi. wstyd bo o higiene dbam i dbalam zawsze. jestem osoba towarzyska, zawsze chodzilam do ludzi a teraz sie wstydze. uzywalam jakis gowien, moczylam nogi i nic, jeszcze gorzej.. a teraz nie uzywam nic i jak by mniej czuc ale jednak mi sie poca i ta won nieprzyjemna i krepujaca czasami sie ulatnia. nie wiem co robic. mam juz tego dosyc. wiecznie sie kloce z chlopakiem bo mu uciekaz a to wszystko przez to.. Ratujcieeee... pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam tylko napisać, że zmagałam się z problemem pocenia nóg od wielu lat i dopiero zasypka Antypot pomogła mi z tym uporczywym problemem. Chce tylko dodać ze jest to lek, a nie kosmetyk i można go dostać tylko w Aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr86
Popieram panią używającą Antypotu mnie też pomógł. Kłopt z tym chodzeniem do apteki, ale bez recepty i tani 5-6 zł a bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kixxxy
Ja powiem tylko tak mam w domu Elektro Antyperspirant wspaniała metoda do leczenia jonoforezą za pomocą tego urządzenia już 2lata mam ręce i nogi całkowicie suche.Czasami trzeba powtórzyć jonowanie ale u mnie to 2-3razy za 1.5.W porządku jedynie mogę polecić,efektywny i pomaga.Powodzenia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No puder Odaban też mi się podoba. Spray zostawiłam na resztę ciałka. Puder wsypałam ostatnio do tenisówek i ciekawa byłam jak moje bose stopy to zniosą, ale wszystko było super, bez odparzeń i sucho:) Triumf!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. W zeszłym tygodniu kupiłam electro antyperspirant. Jestem z niego bardzo zadowolona pocenie zanikło już po4 zabiegu - jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę spytać czy za pomocą tego urządzenia można leczyć też i twarz bo mam z tym straszny problem,nie wiem co mam robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bój się tego urządzenia napewno ci pomoże nie wierzyłam dopóki sama nie wypróbowałam a to moja twarz była jakbym z sauny wychodziła.Teraz jest idealnie nawet się maluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wkładki to tylko szaszetki zapachowe w a nie eliminują pocenia stóp,oczywiście można stosować idealne dla osąb którym śmierdzą nogi ale dla tych co im się pocą ideany jest electroantyperspirant.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na mnie dezodoranty nie działały i dopiero własnie te wkładki pozostawione na noc jakoś mi pomogły i szybko zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale naspamowaliście... grr spróbuje z tą szałwią jutro... akurat mam używam Antidralu na stopy i pod pachy... pod pachami genialnie działa ale na stopy już słabo... lepiej juz działał antyperspirant Nivelazione ale tez bez szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne są kąpiele stóp w ziołowych herbatkach http://mama-dobra-rada.pl/?p=4000 a także z dodatkiem nadmanganianu potasu albo octu a nawet mycie płynem do naczyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urządzeniem leczę nadpotliwość dłoni, stóp oraz pach, podczas pierwszych terapi czułam mrowienie przy wydajnosci około 12 mA, średnio ustawiałam na 15 czy też tak było u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja też z początku czułem takie delikatne mrówienie ,ale przy 3ciej terapi przestało.Natężenie zwiększyłem do 20 mA. Odnośnie terapii rąk- nie dosyć że miałem je mokre ale mam grubszą szorstką skórę. W tym przypadku użyłem pumeksu, aby zmiękczyć skórę. Jonowanie tak łatwiej dotarło do gruczołów potowych i palców.Leczenie kontynuowałem co drugi dzień jak jest podane w instr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzenie mam w domu od początku do końca wszystko przebiegło bez kłopotu poprawę widziałem już po 6 kuracjach a po 3tygodniach nie ma śladu że kidykolwiek się pociłem,szczególnie dłonie,pachy i twarz.Próbowałem wszystkiego niestety tylko chwilowa satyksfakcja dlatego zdecydowałem się na jonoforezę electroantyperspirant,doczytałem się o niej dużo dobrego,wkońcu pokazało się coś użytecznego,warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pocic sie stopy musza, bo to normalna fizjologiczna sprawa. chodzi o to, by codziennie zmieniac skarpety i nosic tylko bawelniane, a buty ze skory. do butow wlac ocet lub amoniak dla zabicia bakterii, ktore tam przeszly ze stop. poza tym na cuchnacy zapach stop pomaga moczenie ich codziennie w cieplym occie doputy, dopoki przestana wydzielac nieprzyjemny zapach. aha i butow nigdy nie zakladamy codziennie tych samych. buty musza miec dwa dni na przewietrzenie sie i wyschniecie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×