Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sloneczko99

Uciazliwy tradzik Jakie kosmetyki stosujecie

Polecane posty

Gość Sloneczko99

Witam! Mam pytanie do forumowiczow odnosnie tradziku. Choruje na ta przypadlosc juz ponad dobre 10 lat. dwiedzalam wielu dermatologow - kuracje pomagaly troche , ale nie na dlugo. Oczywiscie maasa kosmetykow przetestowana. Zdaje sobie sprawe oczywiscie , ze kosmetyki z alkoholem i silikonami odpadaja , ale teraz zaczely mi sie robic takie podskorne ciezkie do wycisniencia pryszcze i juz nie mam sily :( Stosuje zel Eucerin , krem Cetaphil , raz na jakis czas peeling i na noc krem z ziaji. Czesto robie tez roznego rodzaju maseczki , ale to niewiele pomaga. Czekam na masc od mamy , ktora jest podobna dzialaniem do aknemycinu , zapomnialam nazwy. Ratujcieeeeee jaki zel jaki krem bo juz opadam z sil. Mam wrazenie , ze czego bym nie uzyla to po wszytskim mnie wysypuje:/ Moze podzielicie sie wiedza co wy stosujecie i co wam najbardziej pomoglo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto siebie zapytac,do czego jest C***otrzebny ten tradzik???dlaczego czujesz sie gorsza od innych i nie zasługujesz na to co najlepsze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To brak miłości w dziecinstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też miałam problemy z trądzikiem, dobre kilka lat. Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie nie ufam dermatologom. Za namową koleżanki poszłam do kosmetologa. Dostałam specjalne kremy na noc i na dzień, a nastepnie po mniej więcej tygodniu poszłam na pierwszy zabieg peelingu mieszaniną kwasów. Byłam już 4 razy, cera praktycznie odmieniona. W sumie od pierwszego użycia kremu minęło 1,5 miesiąca. Czasem coś mi wyskoczy, ale to jest nic w porównaniu z tym co było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sobie ale chyba na recepte bo to żel normaclin z antybiotykiem po tygodniu zero pryszcza i później dopasój krem raczej mocno nawilżajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz smarowac twarz srebrem koloidalnym,ja tez nie wierze dermatologom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez z tym walcze i nic nie pomaga a pani dermatolog powiedziala ze nie wolno uzywac maseczek do cery tradzikowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za mile odpowiedzi. To fakt kiedys gdy chodzilam regulranie do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy moja cera wygladala lepiej , ale w chwili obecnej nie moge sobie na to pozwolic. Zaciekawilo mnie to , ze nie moza uzywac maseczek , ciekawe czemu?? Moja cera po uzyciu maseczek zawsze lepiej wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo pani dermatolog straci klienki,jak zaczna stosowac maseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, ze mozna przy trądziku stosować maseczki i to najlepiej co 3-4 dni, oczyszczajace z glinkami albo z wyciągiem z drożdży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem maseczki co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
triderm, bratek do picia , kosmetyki ziaja , przed miesiączką dochodzi tormentile forte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pustułka
Znalazłam coś takiego w necie www.iqface.pl Chętnie bym ich wypróbowała ale nie wiem jak działają.Mamcie jakieś doświadczenie w stosowaniu tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę, że top trochę nieaktualny, ale mogę wam dziewczyny poradzić maść cebulową CEPAN na trądzik... jest to maść na blizny, przebarwienia itp. ale uwierzcie mi! nie dość, że likwiduje blizny po trądziku to jeszcze moją cerę leczy z tego paskudztwa. Stosuję ją tydzień a moja cera nigdy tak nie wyglądała nawet... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia JJ
Mnie na uporczywy trądzik pomaga dokładnie ten preparat - www.skracaj.com/74ae.html . Stosuję go już czwarty tydzień i nie jest źle. Już większość krost mi poznikała. Mam nadzieję, że za niedługo wszystkich się pozbędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi na trądzik pomogły zabiegi z kwasem pirogronowym, salicylowym i azelainowym, a do tego kremy z kwasami na noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15_Monika
Mnie na trądzik pomaga ten zestaw - www.skracaj.com/ee36.html . Krem stosuję dwa razy dziennie, a tabletki łykam jedną dziennie. Jestem po czterech miesiącach kuracji i teraz jest już znacznie lepiej. Krosty prawie wszystkie znikły, a nowe już nie pojawiły się od tamtej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klodii
Na problemy z trądzikiem dobry jest preparat z kwasem salicylowym, który działa bakteriobójczo, aseptycznie, pomaga zwalczać zaskórniki, zmniejsza łojotok, reguluje procesy keratynizacji. Zbawienne działanie mają nanocząsteczki srebra wykazujące właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec nanosrebro polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałam srebro kolidalne, nie pomogło. Pomógł mi zabieg u kosmetyczki - oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny oraz zabieg prądami darsonvall'a. Cera nigdy nie była taka świeża i promienna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie srebro stosowałaś i jak stosowałąś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanne
Ja zastanawiam się nad kosmetykami z wyższej półki. Do tej pory takie dość tanie środki nic nie dały.. Ile mniej więcej wydajecie na takie specyfiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz kosmetyki z wyźszej półki to idz do salonu kosmetycznego i poproś wcześniej o próbki takich kosmetyków. Wiem, ze na pewno Thalgo ma takie próbki i na ich stronie internetowej jest mapka całej Polski z zaznaczonymi salonami :) Thalgo ma np.świetną piankę morską do mycia twarzy tłustej i trądzikowej, krem-fluid na dzień, serum ze składnikami przeciwtrądzikowymi, i super maseczkę :) możesz tez pomyśleć o zabiegach na twarz np.z algami mikronizowanymi re-balancing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yupi86
A słyszałyście o linii Blemish, to kosmetyki dla osób z problemami trądzikowymi, zarówno dla młodych jak i dorosłych, bo ten problem niestety dotyczy każdego wieku. Służą do oczyszczania, leczenia oraz nawilżania. Stosowałam już niejeden specyfik a dzięki tej terapii pozbyłam się niedoskonałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, spamerko, nie słyszałyśmy i słyszeć nie chcemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam kremu aknicare z serii synchroline i moja cera wygląda lepiej niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty niunia od SRALGO też won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teź używam kosmetyki z wyższej półki i zaopatruję się u swojej kosmetolog, ale widać tutaj można tylko pisać o tanich kosmetykach z drogerii typu Floslek, Bielenda, Soraja, AA, Lirene, bo jak padnie jakakolwiek inna nazwa to od razu spam. Żałosne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, niunia, cóż za słownictwo SLARGO, Ty pewnie używasz próbek z gazet więc nie kumasz o co tu chodzi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ kumam, o opłaconą żałosną reklamę. Ile dostajesz za taki wpis, 10 groszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×